Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Slovenske HI-FI trgovine
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 18, 2010 23:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Danes bil prvič v celjskem technomarketu odkar je pred mesecem in pol odprl vrata.

Po vstopu pristopil prijazen prodajalec kateremu sem pojasnil da sva s hčero prvič pri njih in sva prišla na ogled prodajnega asortimana. Tamalo je prevzel plac z igralno konzolo kjer se je zaigrala, s prodajalcem pa sva med tem šetala po dvonadstropni trgovini. Na mojo željo najprej seveda v demo sobo s Klipschi. Tam so čakali na forumu opevani RF-82 in pa mnogo dražji P-37F ali P-38F (ne spomnim se točno modela). Oboje priklopljeno na Onkyo receiver, izvor dvd player, v podporo pa Jamo sub.

V nadaljevanju prodajalec razkaže Jamo in Wharfedale asortiman. Po vljudni zahvali prošetam dalje po trgovini sam, pri čemer pristopi drugi prodajalec in prijazno ponudi pomoč. V glavnem nikak da sem bil sam. Zdaj ne vem ali sem zgledal da bom tam pustil silne milijone in se me splača zahaklat ali pa sem bil sumljiv in so me merkali. Laughing

Da ne težim preveč... audio znanje šepa. Pač kakor v ostalih štacunah ki niso specializirane za hi-end. Sicer pa audiofili kot zahtevni uporabniki itak ne prihajajo na takšna mesta spraševati kako in kaj. Nezahteven uporabnik ki mu zvočna kvaliteta ni prioriteta, pa bo dobil dovolj potrebnih informacij na podlagi katerih se bo lahko odločil za nakup.

V glavnem zelo zadovoljen nad ustrežljivostjo osebja.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Štajerska

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 19, 2010 15:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

No, sedajle bo kdo zopet lahko rekel "če mačku na rep stopiš...! Wink
Verjetno na tem forumu Klipsche najbolj opevam ravno jaz(a vedno v povezavi s ceno!) in največkrat sem napisal, da se jih zelo izplača kupit pri Technomarketu.
Pa o Klipschih tokrat nebi.Dejstvo je, da ima Technomarket za prav vse proizvode iz grupe Klipsch(poleg njih še za Jamo, Mirage in Energy) izjemno ugodne cene.Kako to, ne vem, a je škoda tega ne izkoristiti.
Technomarket je sicer privatna veriga marketov adekvatnih Big Bangu, katere lastnik je Bolgar.Razprostranjeni so predvsem po Balkanu, so pa zelo pomemben partner Samsungu.
Pri nas nastopajo dokaj kaotično in se tudi zaradi tega pravzaprav vseskozi borijo za preživetje.Je kar precej balkanske površnosti, ki jo je zaslediti tako v marketih kot na web strani.Prodajalci pa so dandanašnji predvsem študentje.Večinoma o stvareh, ki jih prodajajo nimajo pojma(čeprav ločijo televizor od mikrovalovke), po obnašanju pa je prisoten ves spekter od tistih, ki so stvar vzeli resno(včasih celo preveč), do rojenih zabušantov in frajerčkov.
Bi pa zgornji post korigiral le s tem, da lahko tam kaj (ugodno!) kupi tudi zahtevnejši uporabnik, le diskutirat pa res ne bo imel s kom.Je pa komu celo to najvažnejše...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ck



Pridružen/-a: Pon Feb 2009 19:27
Prispevkov: 1604
Kraj: kamnik

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 20, 2010 22:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Technomarket ima sicer ugodne cene a ima zelo reven izbor Klipšev in ostalega.

Ko sem spraševal po Jamo 907 ali Klipših P 37 so samo čudno gledali (v Lj.), tako da ne vem od kje podatek, da prodajaajo vse modele?
_________________
LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Štajerska

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 20, 2010 22:41    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kje pa si zasledil podatek, da prodajajo vse modele? Shocked
Debelo seveda gledajo, ker nekateri prodajalci še to pojma nimajo, kje vse imajo trgovine! Twisted Evil
Običajno pa je še najbolje založen njihov market v Kranju, kaj iz zaloge pa se pogosto najde v "provinci", recimo Slovenski Bistrici.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ck



Pridružen/-a: Pon Feb 2009 19:27
Prispevkov: 1604
Kraj: kamnik

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 21, 2010 13:44    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Krokar

Tole si napisal v gornjem postu:
Citiram:
Pa o Klipschih tokrat nebi. Dejstvo je, da ima Technomarket za prav vse proizvode iz grupe Klipsch(poleg njih še za Jamo, Mirage in Energy) izjemno ugodne cene.Kako to, ne vem, a je škoda tega ne izkoristiti.

pa sem pomislil, da se kje v SLO res da videti in slišati še kaj drugega kot tistih nekaj modelov.

Očtno pa ne bo šlo.
_________________
LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
whothafunk



Pridružen/-a: Čet Sep 2010 22:16
Prispevkov: 29
Kraj: Maribor-Murska Sobota

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 14, 2010 13:19    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

torej.. prejšni teden sem prejel dolgo pričakovan Canton Sub 80 od Aris-Jabolko. je sicer bilo nekaj malih nevšečnosti v teh dobrih dveh mesecih, ampak zgolj zaradi občasnega neinformiranja s strani g. Rajha, drugače pa se je na koncu vse lepo izšlo in sem splošno gledano zelo zadovoljen.

vsekakor bom še kupoval pri Aris-Jabolko. sledijo Canton Chrono 509.2 Smile

z nizkotoncem pa zadovoljstva ne morem z besedami opisat. naravnost čudovit.
_________________
harman/kardon HK3490, Dali Concept 8, Canton SUB 80, Shure SE530, Sennheiser HD700, Sennheiser HD595, Apogee Duet 2
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
ProJet



Pridružen/-a: Sre Feb 2009 17:54
Prispevkov: 1241
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 15, 2010 09:09    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

VKLOP: "glasbena želja" Goldenote-Tom Evans-Avantgarde izpolnjena. Topshit! Very Happy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gorko1



Pridružen/-a: Pet Maj 2008 21:44
Prispevkov: 656
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 15, 2010 09:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ProJet je napisal/a:
VKLOP: "glasbena želja" Goldenote-Tom Evans-Avantgarde izpolnjena. Topshit! Very Happy


Obstaja kaj podobnega Linear B v diy varianti. Kakšna shema...?

Lp,
Goran
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
ProJet



Pridružen/-a: Sre Feb 2009 17:54
Prispevkov: 1241
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 15, 2010 09:35    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tule prebrskaj 2.389.015 postov, sigurno boš našel kaj podobnega. Very Happy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gorko1



Pridružen/-a: Pet Maj 2008 21:44
Prispevkov: 656
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 15, 2010 11:50    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ProJet je napisal/a:
Tule prebrskaj 2.389.015 postov, sigurno boš našel kaj podobnega. Very Happy


Si pa hudoben Mr. Green

LP,
Goran
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
ivan01



Pridružen/-a: Sob Okt 2010 20:32
Prispevkov: 6
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 20, 2012 18:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pozdravljeni.

Pohvale z moje strani Eriku in trgovini Corrado. Sem ped kratkim pri njih naročil zvočnike SF-4050.
Vse sva se odlično dogovorila preko e-maila, za naročilo in dostavo preko pošte. Sicer niso imeli nobenih teh zvočnikov na zalogi, imeli pa so ene razpakarine iz embalaže (razstavljene) in tako smo se dogovorili, da vzamem kar te (dobil sem še 20% popust) Smile.
Zvočnike sem plačal in v nekaj dneh so bili že pri meni doma. Ohranjeni odlično, delujejo pa ravno tako kot jaz želim. Smile
Pohvale z moje strani za dobro ponudbo, prijaznost in nakup na v trgovini corrado.

Lp vsem skupaj.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
suntrace1



Pridružen/-a: Pon Okt 2009 20:52
Prispevkov: 56
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 28, 2012 21:01    Naslov sporočila: Kam v Ljubljani po elektronke? Odgovori s citatom

Ravno se pripravim na večerni sešn in se na mojem predojačevalcu (Primaluna Prologue 3) skuri še originalna 5AR4... Sad Zdej moram pa zamenjat in ne vem, kje v Ljubljani, bil lahko to kupil? Na netu se najde Fender 5AR4, samo ne vem, če je primerna zadeva za Hi-Fi, ampak bolj za kitarski ojačevalec...

Če kdo ve, bi prosil za nasvet, da ne bo preveč tišine Rolling Eyes
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofrik



Pridružen/-a: Pet Dec 2008 17:19
Prispevkov: 1491
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 28, 2012 21:15    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

pokliči v TRM v Medvodah. skoraj sigurno imajo- razen če si omejen na LJ
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
suntrace1



Pridružen/-a: Pon Okt 2009 20:52
Prispevkov: 56
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 29, 2012 21:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

So že v uigravanju - hvala za namig audiofrik Very Happy Je pa ful lepa škatlica od Sovtek lampic, škoda da nisem našel majic z njihovim logotom.

Nazadnje urejal/a suntrace1 Ned Apr 01, 2012 09:47; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
drago67



Pridružen/-a: Čet Okt 2008 19:24
Prispevkov: 1088
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 30, 2012 08:17    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

tudi jaz sem z trgovino trm zelo zadovoljen.same pozitivne izkušnje. Laughing
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Naslednja
Stran 8 od 10

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe