Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Klipsch zvočniki
Pojdi na stran 1, 2, 3 ... 21, 22, 23  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
mariosala



Pridružen/-a: Čet Jul 2008 17:37
Prispevkov: 75
Kraj: MENGEŠ

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 15, 2009 19:04    Naslov sporočila: Klipsch zvočniki Odgovori s citatom

Dragi gospodje,če nimate zvočnikov in jih trenutno kupujete,imam en dober naslov za vas.Že Krokar je veckrat omenjal te zvocnike,da so sploh neverjetno poceni v Tehnomarketu,no jaz pa poznam enega prijaznega gospoda,ki jih prodaja še ceneje kot Tehnomarket.Je en pogoj,da jih dobiš ceneje,in ta je da si član http://www.high-def.si/portal/component/option,com_frontpage/Itemid,1/ foruma,kjer je on moderator.

Kontakti so na tem linku.Iščite gospoda Dušana.
Jaz svoj novi par pričakujem jutri,ooo to bo dan.Ljudje navalite,to je res poceni,vtise sporočim jutri.

LP Mario
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
xray80



Pridružen/-a: Sob Maj 2008 19:01
Prispevkov: 291
Kraj: Koper

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 15, 2009 19:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz lahko potrdim da gre za izredno zanesljivega ter prijaznega gospoda. Spoznal sem ga preko foruma pa še v živo na hi-fi showu v Lj.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
T42



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 23:09
Prispevkov: 37
Kraj: cc

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 15, 2009 19:27    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ma kako so zvočniki?
Se jih res splača nabavt? Al pa poslušat jih vsaj? Very Happy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Štajerska

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 15, 2009 21:03    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Gotovo je tule kar nekaj ljudi, ki pač tehle znamk ravno dosti ne poznajo.Vsak, ki pa je na tem področju količkaj doma, pa ve, da gre za legendarno ameriško firmo.Podoben renome imajo le še klasični JBL in Infinity.
Le kot zanimivost:Še vedno proizvajajo in uspešno prodajajo svoj prvi zvočnik Klipschorn, ki je sedaj star že preko 50 let(!!!) in je še vedno ena referenc za reprodukcijo basov.Stanejo sicer cca 10000€, če je kdo interesent! Very Happy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Soundfreak



Pridružen/-a: Tor Sep 2008 14:38
Prispevkov: 492
Kraj: Okolica Ribnice

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 15, 2009 21:09    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tut jst lahko potrdim, da gre za fejst dečkota. Sem že večkrat poslovno sodeloval z njim in vse kar lahko rečem je, da takega trgovca jst še nisem srečal!

Verjemte, da vam bo uštimal zelo konkurečno ceno!

Če jih boste hoteli poslušat, sem prepričan, da vam uštima tut to.

Da malo popravim mariosala: Na forumu je registriran oz je moderator DusanB. Tisti "B" je pomemben detajl, saj je na forumu še en Dušan. Da ne pride do nesporazumov!

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
lm44



Pridružen/-a: Sre Jan 2009 12:18
Prispevkov: 11
Kraj: senovo

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 16, 2009 09:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tudi sam berem omenjen forum in sem prišel na idejo, da bi kontaktiral gospoda, ker pravkar kupujem noc Sony LCD ter Klipsch zvočnike. Nikakor pa se ne morem registrirat na forum, na povratni mail čakam že tretji dan... Crying or Very sad A je to običajen postopek?
Lep pozdrav,
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Soundfreak



Pridružen/-a: Tor Sep 2008 14:38
Prispevkov: 492
Kraj: Okolica Ribnice

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 16, 2009 09:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

mislim, da ni to standardna praksa, da se tok časa čaka! Bom preveril kaj se dogaja
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
lm44



Pridružen/-a: Sre Jan 2009 12:18
Prispevkov: 11
Kraj: senovo

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 16, 2009 09:52    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Super, hvala za trud.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lm44



Pridružen/-a: Sre Jan 2009 12:18
Prispevkov: 11
Kraj: senovo

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 16, 2009 16:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sem še enkrat poskušal z registracijo (z drugim elektronskim naslovom), pa ne deluje; povratnega maila ni...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Soundfreak



Pridružen/-a: Tor Sep 2008 14:38
Prispevkov: 492
Kraj: Okolica Ribnice

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 16, 2009 17:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

si poskušal pogledat pod spam??? Nekaterim vrže povratni mejl pod spam, dej še to poskusi. Ker drugače vse deluje tako kot mora
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
lm44



Pridružen/-a: Sre Jan 2009 12:18
Prispevkov: 11
Kraj: senovo

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 16, 2009 17:44    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Imam en naslov na siolu, enega sem ustvaril danes na email.si, vendar ni nobenega maila. Ko sem se registriral na ta forum, je vse potekalo brez težav. Nekje isti čas sem se poskušal registrirat tudi na High def...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Soundfreak



Pridružen/-a: Tor Sep 2008 14:38
Prispevkov: 492
Kraj: Okolica Ribnice

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 16, 2009 18:14    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

vsak mejl ima tudi spam filtre. Lahko da ti ga zazna kot "junk" (vsiljeno) pošto in ti ga avtomatsko vrže v mapo JUNK ali SPAM! Preglej tudi te mape, mogoče je tam!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
xray80



Pridružen/-a: Sob Maj 2008 19:01
Prispevkov: 291
Kraj: Koper

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 16, 2009 18:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Z email.si so zadnje čase same težave. Sem njihov uporabnik že vsaj 5 let in to kar se dogaja zadnja 2 meseca je nedopustno. Na gmailu pa sem več kot zadovoljen, ima tudi dober filter za spam.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
roCkY



Pridružen/-a: Tor Dec 2008 23:43
Prispevkov: 29
Kraj: LJ kotel

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 16, 2009 18:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

lm44 je napisal/a:
Imam en naslov na siolu, enega sem ustvaril danes na email.si, vendar ni nobenega maila. Ko sem se registriral na ta forum, je vse potekalo brez težav. Nekje isti čas sem se poskušal registrirat tudi na High def...

Uporabi telefon za kontakt Wink .
Trenutno so zgleda na high-def ene težavce. Mi ne pusti PM poslat kao. da sem neprijavljen?!. Morda kake nepravilbe nastavitve, ki so ostale zaradi spama, ki sem ga videl pred par dnevi na forumu...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mariosala



Pridružen/-a: Čet Jul 2008 17:37
Prispevkov: 75
Kraj: MENGEŠ

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 16, 2009 21:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Danes mi je Dušan B. pripeljal Klipsche RF-82(še ena pohvala na njegov račun,res profesialno in občudovanja vredno njegovo delo z strankami)no gremo nazaj na zvočnike.Res da rabijo nekaj ur da se utečejo,ampak že prvi zvok,ki je prišel iz njih ven sem takoj vedel,da je to jackpot.Ljudje to morate enostavno slisat.Priklopil sem jih na yamahin receiver in vauuuu.Kaksna čistoca,pretočnost,dinamika da ne govorim o basu,kateri se mi najbolj dopade.Prav čutiš da zvočniki dihajo brez problema,zaradi visoke občutljivosti(98 db).Poslušal sem popoldne vse od klasike,popa,dance in tudi rock(z ženskim vokalom Anastacia,Guano Apes-nekdo je spraševal kako se obnese ta kombinacija in moj odgovor je bomba)Pocasi bo treba cez vikend se kaksne filmske ucinke testirat,komaj cakam.Za poslusat jih imate v Tehnomarketu v Kranju,kjer iajo tudi nove Palladio Klipsche.

Toliko za zdaj, LP Mario

P.S. Krokar imel si res prav!!!!!!!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2, 3 ... 21, 22, 23  Naslednja
Stran 1 od 23

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe