Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Marantz SR 5003
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Numb



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01
Prispevkov: 1127
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 14, 2009 21:52    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ali mi prosim potem nekdo razloži zakaj so me do sedaj vsi preprièevali da je zelo dobro da so prvi trije zvoèniki iz iste serije?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frodo



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 0:29
Prispevkov: 206
Kraj: MiklavĹľ na dr. polju

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 14, 2009 22:40    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Seveda je teoretièno najbolje, da so vsi iz iste serije, zaradi podobne tonalitete in zvokovnega karakterja med centrom in sprednjima zvoènikoma.
(in malo tudi zaradi videza, he, he).

Sicer pa jaz tud nimam centra iz iste serije. Se mi je zdel predrag (600€) zato sem vzel enega cenejšega (150€) pa igra prav tako super. Ga ni èloveka, ki bi mi z zavezanimi oèmi pri poslušanju mojega sistema lahko rekel, da center ni iz iste serije.
Sicer pa filme gledam zelo malo, gledam predvsem 5.1 koncerte, tam se pa center za petje ne uporablja veè tako pogosto....
Zato se strinjam z tem, da je boljše dat v fronte veè in v center manj cekina.

No, je pa res, da bom enkrat vseeno nabavil originalen (drag) center....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Soundfreak



Pridružen/-a: Tor Sep 2008 14:38
Prispevkov: 492
Kraj: Okolica Ribnice

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 14, 2009 23:09    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

@Numb

A mi zdaj verjameš, da je nekaj na tem o èemer sem ti pravil??

Kakorkoli že upam, da boš našel nekaj kar ti bo ustrezalo, tako zvokovno kot tudi finanèno in seveda tudi po izgledu!

LP Wink
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Numb



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01
Prispevkov: 1127
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 15, 2009 09:44    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ah, saj ne veš komu verjet.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
streki



Pridružen/-a: Tor Sep 2008 17:09
Prispevkov: 124
Kraj: Lukovica

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 15, 2009 09:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

samemu sebi,èeprav so ostali posti kar na mestu,mislim pa da sam najbolš veš kaj rabiš!Vzami si èas!!!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lm44



Pridružen/-a: Sre Jan 2009 12:18
Prispevkov: 11
Kraj: senovo

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 15, 2009 12:18    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ker je 500 EUR absolutno premalo za nabavo spodobnega sistema, sem se odloèil za postopen nakup. Predvsem me zanima sistem 5.1 od Klipsch-a, in sicer RF-52.
A se jih da kje v SLO slišat ter posledièno tudi kupiti (razen Technomarket)?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Stran 2 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe