Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Največ zvočnika za denar
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Štajerska

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 12, 2009 21:05    Naslov sporočila: Največ zvočnika za denar Odgovori s citatom

Na Technomarketovi strani so se ponovno pojavili Klipschovi zvočniki RF 82 po senzacionalni ceni 259€/kom.!To je najnižja cena, ki jo je možno stakniti kjerkoli v Evropi!Sam sem jih par mesecev nazaj kupil po najnižji ceni, ki sem jo lahko našel v Nemčiji in me je s poštnino par prišel okoli 850€.
PC Giga pa jih recimo prodaja po 544€ za komad, torej dražje kot pa pri Technomarketu pride par! Surprised A kdor pri njem kupi receiver Onkyo 875, je v seštevku naredil fantastičen nakup!
Če pa se vrnem nazaj na RF-82:zagotavljam vam, da z njimi prišparate še za woofer, dinamika je neverjetna, poganja pa se jih lahko že z ojačevalcem z 20W po kanalu na več kot sobni jakosti.
Za nobenega ne delam reklamo, ker si denar služim drugače.Seveda tudi obstajajo boljši zvočniki(še sam imam doma en tak par), a ne za ta denar!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
igor0203



Pridružen/-a: Pet Dec 2008 12:33
Prispevkov: 638
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 12, 2009 21:15    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Da ni mogoče kakšna napaka? Ker npr. jaz sem že najdel spletne audio trgovine, ki so mele hude ojačevalce in zvočnike po 0€.
Sicer ne za Hi-Fi ampak profi zadeve.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Numb



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01
Prispevkov: 1127
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 12, 2009 21:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

A ta trgovina je neka kopija Mediamarket-a ali kaj?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Štajerska

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 12, 2009 21:33    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Prvo:ne gre za spletno trgovino, temveč imajo po Sloveniji 4 zelo konkretne trgovine.Saj sem že na tem forumu dajal link in ga ponavljam: www.technomarket.si !
Firma je sicer po poreklu Bolgarska.
Izbira je v matični trgovini v Kranju celo precej večja kot v kakem BigBangu, vsaj na delu robe.V LJ se nahajajo v BTC-ju.Ampak saj vsi znate čitat tudi z interneta! Very Happy
Še enkrat:le svetujem in ne delam reklame!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
George Luni



Pridružen/-a: Sob Avg 2008 13:49
Prispevkov: 117
Kraj: Druga vrata levo

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 13, 2009 01:15    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Cena za Sub 10 je tudi precej ugodna. 215€, verjetno najboljsa izbira price/performance za vstopni vufer. Krokar, a morda ves ali se da v tej stacuni kaj poslusati pred nakupom? Ker nekateri precej kritizirajo 'Klipschev zvok'.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Štajerska

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 13, 2009 10:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zaradi res ugodne cen sem ta sub celo sam kupil.Gre res za vstopni model po ceni, sicer je že nekoliko iznad tega(v Nemčiji je redna cena blizu 500€!), v testih pa je bil dobro ocenjevan.
Nekateri ljudje imajo že v naprej nekaj proti zvoku boxov, ki delajo v horn principu.Stvari so se z leti zelo spremenile in so podobne predsodku, da "italijanski avti rjavijo".Moram reči, da zvok tehle konkretnih Klipschov v srednjih in nizkih tonih sploh ni "obarvan", še manj pa "agresiven".Woofer pa je itak stvar za sebe in nima nekih specifik.
Se pa je pri Klipschu bolje izogibati seriji Sinergy, ki ni ravno tisto, kar bi si z znamko Klipsch obetal!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
aleksander



Pridružen/-a: Sob Nov 2008 17:47
Prispevkov: 658
Kraj: Ajdovscina

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 13, 2009 14:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Se da poslušat prej..
Za lj sem siguren da se da,sicer ne v nekem posebno za to namenjenem prostoru ampak se da..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Yahoo Messenger - naslov MSN Messenger - naslov
aleksander



Pridružen/-a: Sob Nov 2008 17:47
Prispevkov: 658
Kraj: Ajdovscina

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 13, 2009 14:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mene je najbolj pri njih presenetila cena Jamo C-803(479€),drugače jih pod 700€nisem nikjer zasledil..Ponekod cena tudi 900€..
Res vrhunski zvočniki za moje pojme..
ZANIMIVO(mogoče ma recesija kaj prste zravn) Wink


Mogoče kdo pozna ali je imel te zvočnike http://www.technomarket.si/product_detail.php?product_id=09043689
Po karakteristikah so zelo zanimivi..
http://www.energy-speakers.com/na-en/products/rc-10-specifications/
Mogoče kdo lahko kaj iz svojih izkušenj pove??
hvala
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Yahoo Messenger - naslov MSN Messenger - naslov
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Štajerska

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 13, 2009 16:45    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz firmo poznam še iz Bolgarije, kjer sem pri njih že leta nazaj kupil svoj prvi digitalni fotoaparat(Samsung z 1,2 mio pikami...) in so vedno sloveli po zelo nizkih cenah določenih stvari.Nima pri tem recesija nič opraviti, le veliki nakupi zares iz prve roke.Je pa treba cene prej primerjati, saj niso vse samo tako ugodne kot so navedeni primeri!
Imajo pa trenutno precejšnje težave(ne v Sloveniji!) in je njihova usoda vprašljiva.Torej:kdo bo (pre)dolgo razmišljal, lahko ostane z dolgim nosom!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lesinar



Pridružen/-a: Čet Jan 2009 19:28
Prispevkov: 106
Kraj: koper

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 13, 2009 22:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fanj internetna stran malo liči na mediamarket to je res pa se kar širi po sloveniji--vsaj načrti so taki---mal konkurence na tem področju ne škodi..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ProJet



Pridružen/-a: Sre Feb 2009 17:54
Prispevkov: 1241
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 09, 2009 21:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ko se z roko v roki srečata kvaliteta in kvantiteta, novi PMC PB1i. Veliko zvočnika za razumen denar. Cool



Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 09, 2009 22:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja, za 5.500 funtov:D
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ProJet



Pridružen/-a: Sre Feb 2009 17:54
Prispevkov: 1241
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 09, 2009 23:40    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Funt je poceni tako, da lahko rečem da se splača. Laughing
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 09, 2009 23:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Si mogoče poslušal drugega najmanjšega PMC-ja? TB2i?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ProJet



Pridružen/-a: Sre Feb 2009 17:54
Prispevkov: 1241
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Mar 10, 2009 00:00    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mogoče ne ravno tega, ampak kar nekaj ostalih, ki jih je lepo prezentiral g. Edvard Potisk, zastopnik za PMC. Lahko rečem, da so zvočniki čedalje boljši, poslušljivejši, pozna se sodelovanje s SEAS-om in nove serije "i" niso samo redizajn ampak tudi korak v pravo smer. Vem, da imajo zaradi 24 dB/oct kretnice in TL slabši izkoristek, ampak driverji so dobri in z močnim ampom zlahka dosežeš 110 dB SPL, kar je za doma vrh glave. Imajo pa sanjsko bas področje in v primerno veliki sobi so bomba. Wink
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Stran 1 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe