Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Popavilo CD ploÅ”ĆØe

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> CD, Vinil, DVD, Blu-ray
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Vinylfan



Pridružen/-a: Sob Mar 2009 23:52
Prispevkov: 891
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 26, 2011 13:29    Naslov sporočila: Popavilo CD ploÅ”ĆØe Odgovori s citatom

Sem že gledal po iskalniku, pa nisem naÅ”el niĆØ uporabnega... Vendar se oproÅ”ĆØam, ĆØe je tema že kje bila in je skrita...
Nekaj CD ploÅ”ĆØ ima odrgnine, oĆØitno so bile uporabljene v avtu ali pa jih je v roko dobil naÅ” mulc... Pravzaprav zgleda bolj kot kaka snov naneÅ”ena na plastiko kot urez v samo ploÅ”ĆØo...
VpraÅ”anje za tiste najbolj izkuÅ”ene: s ĆØim se da najbolje spolirat povrÅ”inske praske, in da bo CD ploÅ”ĆØa ostala uporabna?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
acoustic



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 8:50
Prispevkov: 150
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 26, 2011 14:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tole se dobi pri AMD Denmark.

CD Cleaner:


Scratch Killer:

_________________
Timeless Experience-Finest Audio
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
pasuljaris



Pridružen/-a: Pet Apr 2009 22:13
Prispevkov: 1526
Kraj: maribor

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 26, 2011 14:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Poskusi s Pronto polituro za pohiŔtvo v spreju. Ni Ŕala, s tem sem porihtal nekaj svojih CDjev.

NaneseÅ” na CD, poĆØakaÅ” da se posuÅ”i in obriÅ”eÅ” z zelo mehko krpo (krožni gibi).

ƈe nisi ĆØustveno navezan na original pa je reÅ”itev seveda EAC in kopija.
_________________
Usoda se igra s ĆØlovekom, ĆØlovek pa igra na trobento.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
stormsonic



Pridružen/-a: Sre Jan 2009 2:00
Prispevkov: 764
Kraj: MB

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 26, 2011 17:28    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tudi moja dva junaka nista bila najbolj nežna s CD ploÅ”ĆØki Very Happy

ƈe je bila poÅ”kodovana samo spodnja stran, sem jaz dobil najboljÅ”e rezultate z roĆØnim poliranjem in polirno pasto za avto. Srednje moĆØan pritisk, krožni gibi, tako kot teĆØe sled in najbolj fina pasta, drugaĆØe bodo ostali risi.

Na netu najdeÅ” tudi eksperimente z zobnimi pastami, pri meni se niso obnesle (pregrobe).

Preizkusi paste in izpopolni tehniko najprej na nepomembnem ploÅ”ĆØku.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Vinylfan



Pridružen/-a: Sob Mar 2009 23:52
Prispevkov: 891
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 27, 2011 10:45    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hvala obema. Bom probal s pasto, ker dvomim, da v naŔih Ŕtacunah najdem kaj pametnega, temu namenjenega...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> CD, Vinil, DVD, Blu-ray Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe