Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

AudioDIY srečanje v Pondorju pri Vranskem, Part 6
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Dogodki v svetu HI-FI-ja, srečanja
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
diyfreak



Pridružen/-a: Pon Okt 2011 23:29
Prispevkov: 489
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 20, 2011 00:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pojasnilo v zvezi z zvočniki od katerih smo vsi dosti pričakovali slišali pa nismo ničesar oz. kar smo pa je bila katastrofa ! Gospodič Miha je k meni pripeljal vrhunsko izdelana ohišja zvočnikov in dogovorila sva se da mu skonstruiram kretnico. Ko so zvočniki preko probne kretnice zaigrali smo naročili pri našem Audioexpertu potrebni material, ko pa je roba prispela sva se z Mihom zaradi moje stiske s časom dogovorila, da bo kretnice izdelal sam. No zaradi premalo izkušenj v elektroniki je nekje naredil napako in žal zvočniki niso zašpilali kot bi mogli. Zvočnike bo seveda možno slišati na našem prihodnjem ki bo upam čimprej. LP Dani
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
AUDIOEXPERT



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 15:50
Prispevkov: 407
Kraj: CELJE

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 20, 2011 10:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja,res je,mojstri so takoj ugotovili,da nekaj ne štima! Potem se je začelo mrzlično iskanje imbus ključa! Laughing
Ko smo ga našli v mojem čudežnem kovčku,kjer je več kložovne za odpad,kot kaj pametnega,se je začelo obračanje polaritet in ker ni nihče izklopil ampa-mamicu mu ....je amp CRKNIL,ker so se verjetno dogajale čudne vezave. Staremu ,dobremu LUXMANU ne paše glih kurc šlus!
Tako,da v bodoče naprošam vse ,ki bodo predstavljali kakšen DIY izdelek,da ga doma stestirajo,preden priklopimo,ker nimamo neomejeno število ampov na zalogi!
Hvala že v naprej !

Boštjan
_________________
TRGOVINA AUDIOEXPERT V CELJU !
www.audioexpert.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 040 557 500
Edvard



Pridružen/-a: Pet Apr 2011 15:50
Prispevkov: 317
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 20, 2011 11:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Predvsem bo potrebno tuljave postaviti tako, da ne bo medsebojnega vpliva.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pasuljaris



Pridružen/-a: Pet Apr 2009 22:13
Prispevkov: 1526
Kraj: maribor

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 20, 2011 11:14    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

AUDIOEXPERT je napisal/a:
Ja,res je,mojstri so takoj ugotovili,da nekaj ne štima! Potem se je začelo mrzlično iskanje imbus ključa! Laughing
Ko smo ga našli v mojem čudežnem kovčku,kjer je več kložovne za odpad,kot kaj pametnega,se je začelo obračanje polaritet in ker ni nihče izklopil ampa-mamicu mu ....je amp CRKNIL,ker so se verjetno dogajale čudne vezave. Staremu ,dobremu LUXMANU ne paše glih kurc šlus!
Tako,da v bodoče naprošam vse ,ki bodo predstavljali kakšen DIY izdelek,da ga doma stestirajo,preden priklopimo,ker nimamo neomejeno število ampov na zalogi!
Hvala že v naprej !

Boštjan


Najprej - nisem bil na srečanju in mi je žal (pomanjkanje časa).

Glede na to kar berem, pa bi priporočil tistim, ki prinašate svoje DIY stvaritve, da te doma ne samo preizkusite, ampak tudi uigrate.
_________________
Usoda se igra s človekom, človek pa igra na trobento.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
AUDIOEXPERT



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 15:50
Prispevkov: 407
Kraj: CELJE

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 20, 2011 12:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Točno tako,z našimi belimi in črnimi vred ! Laughing
_________________
TRGOVINA AUDIOEXPERT V CELJU !
www.audioexpert.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 040 557 500
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 20, 2011 13:44    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fantje hvala lepa za družbo, bilo je enkratno! Prilagam nekaj fotk.































































lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
drago67



Pridružen/-a: Čet Okt 2008 19:24
Prispevkov: 1088
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 21, 2011 14:40    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

za moj okus je najbolje igralo čisto na koncu.....simpl is the best ...pravijo
nekateri....sistem -veliki k1 +mono ojačevalni bloki nuforce+cdp na lampo z kontrolo gaina zadaj....

ampak ..vsakemu svoje......jaz sem svoje dobil.... Laughing
hvala vsem za udeležbo...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
AUDIOEXPERT



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 15:50
Prispevkov: 407
Kraj: CELJE

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 21, 2011 19:27    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kaj pa si dobil,semering? Shocked
_________________
TRGOVINA AUDIOEXPERT V CELJU !
www.audioexpert.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 040 557 500
drago67



Pridružen/-a: Čet Okt 2008 19:24
Prispevkov: 1088
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 21, 2011 20:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

AUDIOEXPERT je napisal/a:
Kaj pa si dobil,semering? Shocked


dobil sem nekaj prijetnih ur ,ki sem jih preživel s prijatelji ob poslušanju dobre glasbe. Laughing Wink
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
AUDIOEXPERT



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 15:50
Prispevkov: 407
Kraj: CELJE

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 21, 2011 20:36    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Aha,sem mislil,da te je kaka audiofilka oralno podihala ! Laughing
_________________
TRGOVINA AUDIOEXPERT V CELJU !
www.audioexpert.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 040 557 500
tomazz



Pridružen/-a: Tor Feb 2011 3:54
Prispevkov: 4
Kraj: KRIŽEVCI PRI LJUTOMERU, RADENCI, GRUŠKOVJE

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 24, 2011 19:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

AUDIOEXPERT je napisal/a:
Aha,sem mislil,da te je kaka audiofilka oralno podihala ! Laughing


A v usta misliš?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tomazz



Pridružen/-a: Tor Feb 2011 3:54
Prispevkov: 4
Kraj: KRIŽEVCI PRI LJUTOMERU, RADENCI, GRUŠKOVJE

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 24, 2011 19:15    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

drago67 je napisal/a:
AUDIOEXPERT je napisal/a:
Kaj pa si dobil,semering? Shocked


dobil sem nekaj prijetnih ur ,ki sem jih preživel s prijatelji ob poslušanju dobre glasbe. Laughing Wink


Base si prinesel seboj ali so bili tam? Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
AUDIOEXPERT



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 15:50
Prispevkov: 407
Kraj: CELJE

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 24, 2011 20:39    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Biser prlešku,samo ti si še manjkal! Laughing
_________________
TRGOVINA AUDIOEXPERT V CELJU !
www.audioexpert.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 040 557 500
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Dogodki v svetu HI-FI-ja, srečanja Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Stran 9 od 9

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe