Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Kaj se dogaja v dvorani Stožice?
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Dogodki v svetu HI-FI-ja, srečanja
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Vinylfan



Pridružen/-a: Sob Mar 2009 23:52
Prispevkov: 891
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 09, 2011 12:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

AUDIOEXPERT je napisal/a:
Boljše,da vam ne povem,kaj se v Taboru pri Vranskem dogaja!
Znanstvena fantastika! Shocked


že spet pinc76? Wink
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
AUDIOEXPERT



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 15:50
Prispevkov: 407
Kraj: CELJE

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 09, 2011 14:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pinč-forever Laughing
_________________
TRGOVINA AUDIOEXPERT V CELJU !
www.audioexpert.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 040 557 500
Vinylfan



Pridružen/-a: Sob Mar 2009 23:52
Prispevkov: 891
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 09, 2011 15:06    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Nehi me puščat v negotovosti... Izdaj takoj, kaj je spet naumil... Da se bom spet sekiral...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
drago67



Pridružen/-a: Čet Okt 2008 19:24
Prispevkov: 1087
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 09, 2011 15:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vinylfan je napisal/a:
Nehi me puščat v negotovosti... Izdaj takoj, kaj je spet naumil... Da se bom spet sekiral...



heheheh....kolk se šele eni drugi..... Laughing Laughing
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mi3ha



Pridružen/-a: Pon Okt 2010 16:50
Prispevkov: 20
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 10, 2011 00:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja v stožicah so naredili čudež, če gledaš da so iz neuradnih 12s prišli do 1,8/2s. 4 cm materiala na streho (notranjo stran) in stvar deluje. Dejansko so kavboji izračunali (predvidevam da njihovi super računalniki) in narisali graf, ki ne odstopa od naših neodvisnih merilcev (dveh), ki sta preverjala, kvaliteto storjenega. Ne smemo zanemarit da je kvaliteta koncerta odvisna tudi od naših vrlih (poceni) ozvočevalcov. Najbrž lahko krivca iščemo v organizatorjevi denarnici Mad
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audio_holic



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 13:50
Prispevkov: 323
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 10, 2011 01:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

mi3ha je napisal/a:
Ja v stožicah so naredili čudež, če gledaš da so iz neuradnih 12s prišli do 1,8/2s. 4 cm materiala na streho (notranjo stran) in stvar deluje. Dejansko so kavboji izračunali (predvidevam da njihovi super računalniki) in narisali graf, ki ne odstopa od naših neodvisnih merilcev (dveh), ki sta preverjala, kvaliteto storjenega. Ne smemo zanemarit da je kvaliteta koncerta odvisna tudi od naših vrlih (poceni) ozvočevalcov. Najbrž lahko krivca iščemo v organizatorjevi denarnici Mad




Je torej storjen nek napredek kar se akustike tiče ali pa so samo "pogršali" strop?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
luka79



Pridružen/-a: Pet Mar 2011 15:36
Prispevkov: 998
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 10, 2011 12:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pojdi preverit Confused

Strop je po vseh kriterijih grd (grši. .), eho se je skrajšal, to drži. Kar se pa tiče samega zvokovnega napredka v osnovnem ozvočenju pa le ta še vedno povzroča glavobol in pomisleke o kompetenci osebe ki s tem upravlja.
_________________
My leader told me to jump in the river. .The river was deep and the weather was winter. .After a sailer very kindly saved me, my leader told me, you'd better take it easy. .I took it so easy my leader called me lazy!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Stefi



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 17:58
Prispevkov: 116
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 12, 2011 11:27    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Je bil kdo včeraj na Eltonu?

Me zanima ocena zvoka, saj 24-(ku)ram žal ne verjamem kar na pamet: "Elton briljiral, Stožice zvokovno prerojene!"

Lp, Stefi
_________________
Lp, Stefi
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Dogodki v svetu HI-FI-ja, srečanja Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5
Stran 5 od 5

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe