Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Squeezebox
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
audiofill

Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 29, 2008 17:57    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Preden greš v trgovino, predlagam, da si na netu pogledaš video prikaze delovanja in funkcij enega ter drugega modela (youtube in podobno). Si boš okvirno že vnaprej ustvaril neko sliko kaj bi bilo zate bolj primerno, pa še vprašanja, ki se ti bodo porodila ob ogledih videov in premljevanju kaj bi bilo bolje zate, boš lahko zastavil trgovcu. Če se ta količkaj spozna na svoj prodajni program in ima željo pomagati, bosta hitro skupaj in tako ne boš kupil mačka v žaklju.

g.Brane iz Aris Jabolko ki se omenja v prejšnjem postu je odličen naslov. Človek je pošten, se zavzame za kupca, dobro pozna svoj program in skupaj z njim boš sigurno upiknil pravo varianto.

Kar se tiče kvalitete zvoka enega ali drugega... oba sta nekje v rangu budget cd/dvd playerjev. Če hočeš iz njiju potegniti več soka, ju boš moral nadgraditi z zunanjim dacom. To pa se bo prej ali slej tudi zgodilo, saj ko boš enkrat spoznal kakšen komfort upravljanja bo nudila tvoja nova napravica, te bo potegnila notri in vprašanja ali ga zvočno nadgraditi z boljšim dacom ne bo. Bo samo vprašanje kaj in za koliko denarja vzeti. Very Happy

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
aleksander

Pridružen/-a: Sob Nov 2008 17:47
Kraj: Ajdovscina

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 29, 2008 21:18    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hvala za odgovore...mi je precej bolj jasno kako in kaj
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Yahoo Messenger - naslov MSN Messenger - naslov
Rabbit

Pridružen/-a: Čet Jan 2009 22:42
Kraj: Šentvid pri Stični

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 01, 2009 22:57    Naslov sporočila: PIN koda Odgovori s citatom

Najprej lep pozdrav sem nov na forumu čeprav forum spremljam že dolgo časa. Pred kratkim sem kupil sqeezbox clasic pa imam težave , ker ne morem dobiti pin kode za registracijo squeezeNetwork. Vse sem že poskusil kar piše v navodilih pa mi jo ne izpiše. Enkrat čisto slučajno sem med brskanjem po menijih našel PIN kodo, samo si je nisem zapisal. Zdaj pa je ne najdem več.
Če ima kdo podobne izkušnje bi lepo prosil za odgovor. Kar se pa tiče same napravice je stvar vredna svojega denarja.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofill

Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 02, 2009 09:33    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Squeezebox prikaže PIN kodo, vendar samo kadar je priklopljen v Squeezenetwork omrežje. Če je priklopljen na Squeezecenter, je ne prikaže.

Priklopi ga na Squeezenetwork in pojdi z daljincem na Settings => Player PIN.

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Stran 2 od 2

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu