Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

System Fidelity 250 ali 250 RS

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
mujhovi



Pridružen/-a: Ned Dec 2008 14:10
Prispevkov: 5
Kraj: Čepovan

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 28, 2008 14:22    Naslov sporočila: System Fidelity 250 ali 250 RS Odgovori s citatom

Pozdravljeni,

Kupujem nov Hi-fi sistem zato vas prosim za kak nasvet. Sam sem gledal kar nekaj modelov (Yamaha, Marantz, Onyoko,..) in na koncu pristal na System Fidelity 250, ki je sestavljen iz:

- SA 250
- ST 250
- CD 250

in System Fidelity 250 RS, ki je sestavljen iz:

- RS 250
- CD 250

Ali ima kdo izkušnje s temi komponentami? Prosim za objektivna mnenja.
Naj povem da ne rabim kake hude kvalitete zvoka ampak en kakovosten Hi- fi sistem v rangu do 900 EURO.

Za odgovore se vam že v naprej zahvaljujem.
_________________
Lp, Mitja
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 28, 2008 14:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz sem poslušal system fidelity elektroniko v kombinaciji z njihovimi zvočniki, pa mi ni bilo niti malo všeč. Nasprotno, baje so zvočniki izvrstni v kombinaciji z drugo elektroniko.

Za 900€ si lahklo omisliš NAD CD predvajalnik, ter kakšen 315 ali 325 ojačevalec + solidne zvočnike. Tudi monitor audio so tu kar hvaljeni v kombinaciji z NADom.

Nek uporabnik na tem forumu prodaja (oz. dva uporabnika), Cambridge Audio CD predvajalnik in ojačevalec, ki se odlično ujame z Kef zvočniki, še o tem premisli..

Kot sama SF elektronika pa.. meni z njihovimi zvočniki ni bilo všeč, mogoče pa zaživi v kombinaciji z čim drugim.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe