Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

audiofil zaèetnik
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Gorazd



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 14:44
Prispevkov: 316
Kraj: Sl. Bistrica

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 26, 2008 12:35    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sašo in ostali....

Tale zvoèna kartica je namenjena prenosnikom. Uporablja vodilo PCMCIA, katerega pa mislim da ni na stacionarnih mašinah - razen èe se da dobiti adapter (recimo pcmcia to usb). Pa naj omenim še to, da novejši prenosniki ne uporabljajo veè tega vodila, temveè express pci.

edit

Sem našel:
http://www.enaa.com/oddelki/racunalniskiDodatki/izd_2166_TE0017142_PCMCIA_adapter_PCI__32_bit_
tukaj se da nabavit adapter za stacionarno mašino

lp
_________________
"I am the master of my fate
I am the captain of my soul"

DanishAudiophileLoudspeakerIndustries
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
ss02



Pridružen/-a: Čet Okt 2008 16:07
Prispevkov: 32
Kraj: Ptuj

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 26, 2008 13:02    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja saj vem da je za prenosnike, vmesnik sem mislil adapter, malo sem se narobe izrazil, niè pol bo treba zunanjo nabavit, ker za notranjo ni prostora Evil or Very Mad .
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Ĺ kofja Loka

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 26, 2008 14:50    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

gorko1 je napisal/a:
Vedno se sprašujem,kako nekateri shajajo z 8GB spomina? Meni,kot velikemu ljubitelju glasbe je moj iPod classic z 120GB premalo. Pa stane recimo 250EUR,napram 120EUR za 8GB. Ne vem no........

LP,
Goran

Fuze ima možnost razširitve z SD karticami. Pa lahko nosiš sabo še nekaj kartic z po 8GB, pa je to to.

Nimamo pa vsi recimo po 250€. To je zame recimo veliko denarja. Trenutno imam player z 512MB prostora. Zjutraj ko kam grem si skopiram gor album ali dva, jih preposušam èez dan.. Potem pa naslednje jutro spet zamenjam. Upam da se bo kaj spremenilo v tej smeri, jutri grem pomoje kupit fuze ali M6.

Me pa ful mika Meizu M6 ki je na head-fi èislan kot eden boljših.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Ĺ kofja Loka

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 26, 2008 14:50    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

oz. Kateri mp3 predvajalnik do 100€ bi mi kdo priporoèal? Kakšen predlog?

Mogoèe rabljenega iPoda, ampak me odbija battery life ter flac ne-podpora. Saj vem da podpira druge lossless formate, ampak imam skoraj celotno zbirko v flac.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Stran 2 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe