Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Klipsch zvoĆØniki
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 21, 22, 23  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
gerchy



Pridružen/-a: Pon Sep 2008 10:43
Prispevkov: 670
Kraj: 03

PrispevekObjavljeno: Ned Avg 07, 2011 23:09    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

krokar je napisal/a:
ƈe se resniĆØno gre za posluÅ”anje muzike, potem takile tehnicistiĆØni pristopi po moje niso potrebni.

Po tvoje. Smile
Ne vidim razloga, zakaj si ne bi s parimi centimetri ali urami izboljŔal zvoka. Ali pa s par petdesetaki. Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
gwb



Pridružen/-a: Sob Mar 2009 9:15
Prispevkov: 506
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Avg 07, 2011 23:48    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

krokar je napisal/a:

Z njimi je nastal na tem forumu "problem", ker jih je Technomarket (pre)poceni prodajal.Pa tega nebi poglabljal...


"Vsaka stvar je 'vredna' zgolj toliko, za kolikor se lahko proda." Staro pravilo, katerega najboljŔi pokazatelj je sedaj Ebay.

So že ugotovili, za kakÅ”en denar so ljudje pripravljeni kupiti dotiĆØne zvoĆØnike (ali pa bilokaj drugega) in so jim tako tudi nastavili ceno. Nekaj je RRP (cena ki jo _priporoĆØa_ proizvajalec), nekaj pa cena po kateri se predmet proda(ja). Saj si jih za isto ceno dobil ĆØe ne drugaĆØe pa preko nemÅ”kega Ebay-a...

Pa to niti ni važno.

Kot že reĆØeno so veliko zvoĆØnika za relativno majhen denar. Imajo pa tako svoje prednosti kot tudi slabosti (kot vsaka druga audio komponenta). Nekomu bodo za isti denar najbolj po okusu Klipsch-i, nekomu B&W-ji, tretjemu zopet nekaj tretjega in tako naprej... Pa imajo vsi "prav".

Mi je pa zanimivo, da Technomarket npr. ni tržil Heritage serije, je pa Palladium... Morda kdo ve zakaj? Tisto je bila meni zanimiva serija...

Nekako enako je s Tannoy-ji in pa njihovo "Prestige" serijo. Drug svet kot pa "klasiĆØne" serije...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mestn pu



Pridružen/-a: Sre Jan 2009 22:21
Prispevkov: 2635
Kraj: domžale

PrispevekObjavljeno: Pon Avg 08, 2011 08:34    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Drži, vse kar si napisal, Krokar.
Idealni za kvalitetne ojaĆØevalce, ki bi pokleknili z manj obĆØutljivimi zvoĆØniki.
Avtoritativen kontroliran in zelo lep zvok že pri majhni moĆØi.
Bi jih pa rad enkrat sliÅ”al kako igrajo na lampe, saj so lampe za moja uÅ”esa kitarista bolj avtentiĆØne kar se tiĆØe reprodukcije strun, od tranzistorjev.
ƈe bi hotel z njimi sezut in spravit v bes highendaÅ”e, bi RF82 namenil par AMTjev na vrhu in uskladil kretnico z original driverji, zamenjal kake kondije in Å”pule na kretnici za soniĆØno bolj odprte in bi igrali kot liga zase.
Original twit se v tem primeru malce "obloži" z upori in stiŔa.

http://essspeakersusa.com/Products.html

In ko bi se vraĆØali domov s posluÅ”anja tako predelanih RF82, bi zelo verjetno dvomili v tisto kar imajo doma.
Tega verjetno nihĆØe od lastnikov ne bo naredil, ker so oĆØitno zadovoljni z njimi.
RF82 so niÅ”ni produkt, ki kvalitativno daleĆØ, daleĆØ presega svojo tržno niÅ”o in seveda niso v tovarni hoteli ogrozit prodaje svojih dražjih modelov z njim, a vendar so jo in to krepko.
ProblemĆØek foruma je, Å”e vedno, kritiziranje neĆØesa kar dotiĆØni, ki kritizira sploh ni nikoli sliÅ”al ali je morda sliÅ”al v povpreĆØnem sistemu in hkratno izpostavljanje kvalitete neĆØesa kar je sliÅ”al, kar, roko na srce, niti poÅ”tena poved ni..Confused
_________________
Great people talk about ideas, average people talk about things, small people talk about other people.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Å tajerska

PrispevekObjavljeno: Pon Avg 08, 2011 14:07    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

gerchy je napisal/a:
krokar je napisal/a:
ƈe se resniĆØno gre za posluÅ”anje muzike, potem takile tehnicistiĆØni pristopi po moje niso potrebni.

Po tvoje. Smile
Ne vidim razloga, zakaj si ne bi s parimi centimetri ali urami izboljŔal zvoka. Ali pa s par petdesetaki. Smile

Tudi jaz ne vidim razloga, ĆØe je razlika res toliko sliÅ”na, da se ĆØloveku to izplaĆØa!ƈe pa mu je hobby, pa se itak ne spraÅ”uje o globljem smislu!
Sicer pa itak menim, da je ena najvažnejÅ”ih komponent sam prostor, ki lahko povsem pokvari zvok iz Å”e tako dobrih komponent.Ta pa je žal veĆØini posluÅ”alcev dan.Velikih Klipschov verjetno ne bom postavljal v Å”tudentsko sobico, Quadovih ESL pa ne bom uporabljal za ozvoĆØenje v hiÅ”nem kinu v 50kv.m dnevni sobi.
Sicer pa Å”e ena ĆØisto druga stvar:
Je oĆØitno kar nekaj ljubiteljev t.im. heritage linije Klipschov.Imajo neko posebno auro in gre za tipiĆØno ljubiteljske boxe.Paradoksalno pa je, da imajo prav ti nekatere slabe lastnosti, ki se (neupraviĆØeno!) pripisujejo novim linijam.Dinamika je res izvrstna, a manjka prav tistih najnižjih basov, neizrazito pa je tudi viÅ”je frekvenĆØno obmoĆØje.
Ko je že bil omenjan e-bay:Reference serija je prenovljena in se v NemĆØiji sedaj dobi "stara" za cca 60% cene.Tako stane novi par RF 82 sedaj 1169ā‚¬, stari pa 676ā‚¬.Naj spomnim, da je v Technomarketu bil par že skoraj 2 leti nazaj 599ā‚¬.Tudi za RC sem plaĆØal približno toliko, ĆØeprav je nemÅ”ka cena preko 1000ā‚¬.
Naj Å”e enkrat spomnim na to, da je svoje ĆØase tudi Mimovrste nastopala z izredno ugodno ponudbo kakovostnih Heco Celan zvoĆØnikov.Nekaj se je govorilo(je pa to lahko le ugibanje), da so pomotoma prodajali par po ceni enega komada?! Shocked
V glavnem menim, da se temle Klipschom posveĆØa kar prevelika pozornost, a je posledica predvsem tega, da iz nekega neznanega razloga doloĆØeni ĆØutijo potrebo, da se popljuvajo, ĆØesar pa si res ne zaslužijo.Posebej ne (veĆØ) sedaj, ko ni tako ugodne ponudbe na naÅ”em trgu kot je bila preko Technomarketa.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mestn pu



Pridružen/-a: Sre Jan 2009 22:21
Prispevkov: 2635
Kraj: domžale

PrispevekObjavljeno: Pon Avg 08, 2011 14:44    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

krokar je napisal/a:
gerchy je napisal/a:
krokar je napisal/a:
ƈe se resniĆØno gre za posluÅ”anje muzike, potem takile tehnicistiĆØni pristopi po moje niso potrebni.

Po tvoje. Smile
Ne vidim razloga, zakaj si ne bi s parimi centimetri ali urami izboljŔal zvoka. Ali pa s par petdesetaki. Smile

Tudi jaz ne vidim razloga, ĆØe je razlika res toliko sliÅ”na, da se ĆØloveku to izplaĆØa!ƈe pa mu je hobby, pa se itak ne spraÅ”uje o globljem smislu!
Sicer pa itak menim, da je ena najvažnejÅ”ih komponent sam prostor, ki lahko povsem pokvari zvok iz Å”e tako dobrih komponent.Ta pa je žal veĆØini posluÅ”alcev dan.Velikih Klipschov verjetno ne bom postavljal v Å”tudentsko sobico, Quadovih ESL pa ne bom uporabljal za ozvoĆØenje v hiÅ”nem kinu v 50kv.m dnevni sobi.
Sicer pa Å”e ena ĆØisto druga stvar:
Je oĆØitno kar nekaj ljubiteljev t.im. heritage linije Klipschov.Imajo neko posebno auro in gre za tipiĆØno ljubiteljske boxe.Paradoksalno pa je, da imajo prav ti nekatere slabe lastnosti, ki se (neupraviĆØeno!) pripisujejo novim linijam.Dinamika je res izvrstna, a manjka prav tistih najnižjih basov, neizrazito pa je tudi viÅ”je frekvenĆØno obmoĆØje.
Ko je že bil omenjan e-bay:Reference serija je prenovljena in se v NemĆØiji sedaj dobi "stara" za cca 60% cene.Tako stane novi par RF 82 sedaj 1169ā‚¬, stari pa 676ā‚¬.Naj spomnim, da je v Technomarketu bil par že skoraj 2 leti nazaj 599ā‚¬.Tudi za RC sem plaĆØal približno toliko, ĆØeprav je nemÅ”ka cena preko 1000ā‚¬.
Naj Å”e enkrat spomnim na to, da je svoje ĆØase tudi Mimovrste nastopala z izredno ugodno ponudbo kakovostnih Heco Celan zvoĆØnikov.Nekaj se je govorilo(je pa to lahko le ugibanje), da so pomotoma prodajali par po ceni enega komada?! Shocked
V glavnem menim, da se temle Klipschom posveĆØa kar prevelika pozornost, a je posledica predvsem tega, da iz nekega neznanega razloga doloĆØeni ĆØutijo potrebo, da se popljuvajo, ĆØesar pa si res ne zaslužijo.Posebej ne (veĆØ) sedaj, ko ni tako ugodne ponudbe na naÅ”em trgu kot je bila preko Technomarketa.

Po vsaki domiŔljeni predelavi je razlika vedno zelo sliŔna. Wink

Ravnokar sem dokonĆØal glavne postopke mehanskega duÅ”enja celotnega sistema z raznimi sredstvi za anuliranje resonanc in mikroresonanc v vseh zvoĆØnikih in komponentah in ko je enkrat kos audio kložja pravilno zaÅ”ĆØiten pred mehanskimi vibracijami, deluje kot dosti boljÅ”a komponenta, ki je, zanimivo, dosti manj obĆØutljiva na postavitev v prostoru, ĆØe je govora o zvoĆØnikih.
Skoraj ni potrebe po dampiranju sobe, ĆØe pravilno dampiraÅ” navedeno in z zunanjimi pripomoĆØki za duÅ”enje samo blago korigiraÅ”.

Kar pove v katerem zajcu pravzaprav tiĆØi grm. Laughing
SploÅ”no prepriĆØanje je namreĆØ-obratno, da je naloga basstrapov in podobnega, da ĆØimbolj izniĆØijo negativne uĆØinke resonanc zvoĆØnikov..
_________________
Great people talk about ideas, average people talk about things, small people talk about other people.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ambasador



Pridružen/-a: Sre Feb 2011 19:52
Prispevkov: 5984
Kraj: Izola

PrispevekObjavljeno: Pon Avg 08, 2011 18:27    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

gerchy je napisal/a:
krokar je napisal/a:
ƈe se resniĆØno gre za posluÅ”anje muzike, potem takile tehnicistiĆØni pristopi po moje niso potrebni.

Po tvoje. Smile
Ne vidim razloga, zakaj si ne bi s parimi centimetri ali urami izboljŔal zvoka. Ali pa s par petdesetaki. Smile


Hm. to ravno toliko tehnicistiĆØno kot je tehnicistiĆØno uglaÅ”evanje instrumentov. Glasbeniki to poĆØnejo non stop pa tudi si pomagajo z elektronskim instrumentom.
_________________
Carpe Diem
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
stormsonic



Pridružen/-a: Sre Jan 2009 2:00
Prispevkov: 764
Kraj: MB

PrispevekObjavljeno: Pon Avg 08, 2011 19:06    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

krokar je napisal/a:
Naj Å”e enkrat spomnim na to, da je svoje ĆØase tudi Mimovrste nastopala z izredno ugodno ponudbo kakovostnih Heco Celan zvoĆØnikov.Nekaj se je govorilo(je pa to lahko le ugibanje), da so pomotoma prodajali par po ceni enega komada?! Shocked


NiĆØ ni bilo narobe. Cena (za par) je bila na Mimovrste.com malenkost viÅ”ja kot na Ebayu (za par). Ampak cena + poÅ”tnina iz NemĆØije bi priÅ”lo dražje kot pri Mimovrste.com
Pri SLO distributerju (Eurovision) se je dalo dobiti Å”e dodaten popust in je bilo vse skupaj Å”e ugodneje kot na Mimovrste.com. ƈe si Å”paral jezik in nabavil na Mimovrste.com, si si sam kriv Very Happy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Å tajerska

PrispevekObjavljeno: Pon Avg 08, 2011 22:08    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

V ĆØasu ugodne ponudbe sem Heco Celan 700 tule moĆØno priporoĆØal, a je iz nekega razloga obveljalo, da sem tisti, ki favorizira Klipsche.Imam obĆØutek, da je to celo tisto, kar nekaterim daje dodatno veselje Klipsche kritizirat,
ĆØeprav jih morda nikoli niti sliÅ”ali niso ali pa v neustrezni konfiguraciji.Ali kot tisti, ki je zapisal, da se mu zdijo "plastiĆØni" in jih lahko premikaÅ” z dvema prstoma! :shock:Boxe, ki vagajo preko 30 kil! Rolling Eyes
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pasuljaris



Pridružen/-a: Pet Apr 2009 22:13
Prispevkov: 1526
Kraj: maribor

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 09, 2011 06:56    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

krokar je napisal/a:
V ĆØasu ugodne ponudbe sem Heco Celan 700 tule moĆØno priporoĆØal, a je iz nekega razloga obveljalo, da sem tisti, ki favorizira Klipsche.Imam obĆØutek, da je to celo tisto, kar nekaterim daje dodatno veselje Klipsche kritizirat,
ĆØeprav jih morda nikoli niti sliÅ”ali niso ali pa v neustrezni konfiguraciji.Ali kot tisti, ki je zapisal, da se mu zdijo "plastiĆØni" in jih lahko premikaÅ” z dvema prstoma! :shock:Boxe, ki vagajo preko 30 kil! Rolling Eyes




_________________
Usoda se igra s ĆØlovekom, ĆØlovek pa igra na trobento.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiomaniac



Pridružen/-a: Čet Nov 2008 11:40
Prispevkov: 987
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 09, 2011 07:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

People from all over the globe stack Klipsch loudspeakers. Here's a pair of stacked KLF-30s in Germany! Shocked



Lepa slikca ! Wink
_________________
I may not always be right but, I'm never wrong !
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Numb



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01
Prispevkov: 1127
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 09, 2011 08:40    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

krokar je napisal/a:
Ali kot tisti, ki je zapisal, da se mu zdijo "plastiĆØni" in jih lahko premikaÅ” z dvema prstoma! :shock:Boxe, ki vagajo preko 30 kil! Rolling Eyes

In Å”e vedno stojim za tem, govoril sem pa o modelu 52, ĆØesar ne razbereÅ” ali noĆØeÅ” razbrati.

DobrodoŔel nazaj.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Wolumen



Pridružen/-a: Ned Jun 2009 11:46
Prispevkov: 345
Kraj: Å kofija loka

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 09, 2011 09:02    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Se je brez veze krehati eni imamo radi posulj drugi ne marajo segedina skoraj vsi pa imamo radi pljuĆØno peĆØenko. Laughing
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
drago67



Pridružen/-a: Čet Okt 2008 19:24
Prispevkov: 1088
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 09, 2011 14:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Wolumen je napisal/a:
Se je brez veze krehati eni imamo radi posulj drugi ne marajo segedina skoraj vsi pa imamo radi pljuĆØno peĆØenko. Laughing

toĆØno tako.......nikoli nisem in ne bom razumel nekaterih... kako na osnovi nekaterih svojih spoznanj drugim priporoĆØajo zvoĆØnike,kable ali ojaĆØevalce,cdp,itd...
pa ljudi sploh ne poznajo,niti kje živijo-prostor.prav tako se mi brez veze zdijo tudi skoraj vsi testi v revijah.na te fore sem padel kot mulc pred skoraj 20 leti ,ko sem kupil neke zvoĆØnike na podlagi testov v reviji what hi-fi....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JAZZZ



Pridružen/-a: Sre Apr 2008 12:32
Prispevkov: 2770
Kraj: POSAVEC

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 09, 2011 19:48    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

drago67 je napisal/a:
Wolumen je napisal/a:
Se je brez veze krehati eni imamo radi posulj drugi ne marajo segedina skoraj vsi pa imamo radi pljuĆØno peĆØenko. Laughing

toĆØno tako.......nikoli nisem in ne bom razumel nekaterih... kako na osnovi nekaterih svojih spoznanj drugim priporoĆØajo zvoĆØnike,kable ali ojaĆØevalce,cdp,itd...
pa ljudi sploh ne poznajo,niti kje živijo-prostor.prav tako se mi brez veze zdijo tudi skoraj vsi testi v revijah.na te fore sem padel kot mulc pred skoraj 20 leti ,ko sem kupil neke zvoĆØnike na podlagi testov v reviji what hi-fi....

ToĆØno to. Lestvice in Best Buy rules ...
ZadnjiĆØ sem v Nelu posluÅ”al sistem z italijanskimi riboni. Zvok-zaniĆØ. Dokler se ni best buy XTZ CDP(440 evrov) zamenjal z EARom. Druga slika-ne da je bilo boljÅ”e, prvega sistema ne bi niti povohal, drugi pa je pokazal veliko kvaliteto.
_________________
"There are two kinds of fools. One says-this is old and therefore good. The other says-this is new and therefore better." Bob Katz
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Å tajerska

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 09, 2011 22:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hja, govorimo o podobnih stvareh!Tudi meni ni na kraj pameti, da bi si ustvarjal sliko na osnovi enega testa!Je seveda možno, da je bil objavljen v reviji, kjer ima nek proizvajalec zakupljen reklamni prostor.
Toda ĆØe je neka komponenta v vrsti revij, ki izhajajo v razliĆØnih državah, ocenjena dobro in so komentarji uporabnikov po internetnih forumih z veliko veĆØino pozitivni, potem si tudi jaz reĆØem, da nekaj mora biti na tem.
DaleĆØ najbolje je seveda, ĆØe obstaja možnost, da komponento preizkusiÅ” na svoji konfiguraciji in v svojem prostoru ter s svojo priljubljeno muziko.Toda koliko je to realno izvedljivo?Da bi vlaĆØil domov 50 kilogramske zvoĆØnike? Shocked
Nekateri zastopate staliÅ”ĆØe, ki ga gre razumeti na 2 naĆØina:
-brez veze, da na forumu sploh kaj spraÅ”ujete, ker se itak morate zgolj sami prepriĆØat(in kaj potem s forumom?)
-merodajno je samo moje mnenje, drugi so itak brezvezniki(tudi ni garancije, da je temu res tako)
V hiÅ”nem kinu mi igra set Klipschovih zvoĆØnikov RF-82(front), RC-64(center), RW-12d(sub) in RS-62(surround) in lahko reĆØem, da zvok(tudi s ĆØisto glasbo) prav nobenega ne pusti ravnoduÅ”nega.Tu se paĆØ moja izkuÅ”nja ujema z veliko veĆØino testov in mnenj, ĆØe paĆØ to ni greh!
numb, se ti seveda opraviĆØujem, a le delno!RF-52 je seveda precej bolj "Å”lank", a za to kategorijo zvoĆØnika z dobrimi 17kg tudi ni ravno peresno lahek, se pa trenutno dobi v Avstriji že za 299ā‚¬ par in Å”e dostava je brezplaĆØna.Za tiste z omejenim budgetom je to absolutni zadetek!
http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&rvr_id=254296226761&clk_rvr_id=254296226761&customid=oesg&item=280693058940
Pa Å”e kak test(ĆØe že mora biti...):
http://hometheaterreview.com/klipsch-rf-52-floorstanding-loudspeakers-reviewed/
http://www.retrevo.com/s/Klipsch-RF-52-Speakers-review-manual/id/11274ag401/t/1-2/
http://floor-standing-speakers.toptenreviews.com/klipsch-reference-series-rf-52-review.html
No, pa bodi dovolj za sedaj.Itak je dopust že pri koncu! Crying or Very sad
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 21, 22, 23  Naslednja
Stran 18 od 23

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe