Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Sumiæ audio

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
xray80



Pridružen/-a: Sob Maj 2008 19:01
Prispevkov: 291
Kraj: Koper

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 16, 2008 19:13    Naslov sporočila: Sumiæ audio Odgovori s citatom

Danes sem videl, da imajo tudi Hrvati dobrega proizvajalca kablov. Kabli naj bi bili v srebru èistoèe 99,9999%. Tudi cenovno naj bi bili dostopni. Ima kdo mogoèe kakšne izkušnje s tem proizvajalcem?
http://www.sumicaudio.com/
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 16, 2008 19:37    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

HI
Odvisno kokr za koga, nekateri modeli imajo kar konkretno ceno. Sumiæ kabli so bili prejsnje leto na Showu, ko je razstavljal Audiocinema Art. Edin njihov kabel katerga sem imel doma, je bil napajalni nižjega cenovnega razreda (beri 150 eur). Mogoèe nam bo kakšen èlan s hrvaške veè povedal.
Have a nice Day

Matt
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fjaka



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 17:04
Prispevkov: 1747
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 21, 2008 20:18    Naslov sporočila: Re: Sumiæ audio Odgovori s citatom

xray80 je napisal/a:
Danes sem videl, da imajo tudi Hrvati dobrega proizvajalca kablov. Kabli naj bi bili v srebru èistoèe 99,9999%. Tudi cenovno naj bi bili dostopni. Ima kdo mogoèe kakšne izkušnje s tem proizvajalcem?
http://www.sumicaudio.com/


ZZ
upozarjam kolege na napaèno razlago èistoèe srebra...da nebi preveè razlagao si oglejte site: http://www.toolsforhealing.com/products/SOTA/Articles/SilverWirePurity.html

Sam sem si uglavnem naredil vse iz 99.99 Ag...prijatelji so ih pohvalili ?!?...zanimivo da sem tudi imel oglas na Bolhi in v veè kot enem letu me je samo eden poklical in testiral...tako sem odnehal
_________________
šoo mazgoon
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
sound



Pridružen/-a: Ned Maj 2008 17:21
Prispevkov: 238
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 21, 2008 20:35    Naslov sporočila: Re: Sumiæ audio Odgovori s citatom

fjaka je napisal/a:
xray80 je napisal/a:
Danes sem videl, da imajo tudi Hrvati dobrega proizvajalca kablov. Kabli naj bi bili v srebru èistoèe 99,9999%. Tudi cenovno naj bi bili dostopni. Ima kdo mogoèe kakšne izkušnje s tem proizvajalcem?
http://www.sumicaudio.com/


ZZ
upozarjam kolege na napaèno razlago èistoèe srebra...da nebi preveè razlagao si oglejte site: http://www.toolsforhealing.com/products/SOTA/Articles/SilverWirePurity.html

Sam sem si uglavnem naredil vse iz 99.99 Ag...prijatelji so ih pohvalili ?!?...zanimivo da sem tudi imel oglas na Bolhi in v veè kot enem letu me je samo eden poklical in testiral...tako sem odnehal


@fjaka,

odpri novo temo in malce bolj opiši iz èesa in kako izdeluješ kable?

Nekoè je frend prinesel neke kable, ki jih je nek mojster naredil iz nekih starih srebrnih vojaških dratov. Zadeva je bila zelo zanimiva in še danes jih ima prijatel za referenco.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
gorko1



Pridružen/-a: Pet Maj 2008 21:44
Prispevkov: 656
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 21, 2008 21:23    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Samo to,da je kabel iz srebra,ne pomeni popolnoma niè. Tudi da je ne vem kakšne èistoèe,ne pomeni niè. Tu je ogromno drugih faktorjev,ki delajo en srebrnjak boljši od drugega. Ne gre posploševat!

LP,
Goran
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
fjaka



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 17:04
Prispevkov: 1747
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 21, 2008 23:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ZZ
Nise mislil kritizirat...samo opozoriti na napaèno razlago èistoèe srebra...kar se tièe mojih projektov nimam kaj dosti povedati...nisem elektronik in o tem nimam pojma...po dolgih letih in menjav kablovja sem se odloèil da me nebojo veè nategovali...tisto kar bi hotel imeti je žal nedostopno...enostavno odpreš net,klikneš parkrat enter in zaèneš...srebro,teflon,pvc tube,spajkalnik,chinci i na juriš...ne me linèat zaradi tega ampak veè kot 50% pri izbiri chinca je bila estetika...jebi ga...a ja...Allen Wright: cookbook......LP
_________________
šoo mazgoon
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe