Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Imela bi neko sorto hiŔnega kina, nujen je youtube

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> DomaĆØi kino
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Matjaž1



Pridružen/-a: Čet Mar 2011 17:25
Prispevkov: 84
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 29, 2011 21:32    Naslov sporočila: Imela bi neko sorto hiÅ”nega kina, nujen je youtube Odgovori s citatom

Pozdrav vsem, tokrat je pod tem imenom Nina.

Mi lahko pomagate - potrebujem nov DVD predvajalnik in zvoĆØnike, hkrati pa je nujno, da je mogoĆØe glasbo posluÅ”ati prek youtuba.

Ena možnost je LG-jev hiÅ”ni kino (LG HB965TZ), vendar ne potrebujem toliko zvoĆØnikov oz. se mi zdi, da bi mi bili odveĆØ. RazmiÅ”ljam o drugi opciji - DVD predvajalnik, ki omogoĆØa dostop do spletnih vsebin, pa potem Å”e vmesnik in zvoĆØniki.

Druga pomembna reĆØ je cena - zanima me bolj budget varianta.

Ima kdo kak predlog, kaj, kako, kje in za koliko? Kino ali sestavljanje posameznih kosov? ObĆØasno bom pogledala kak film ali serijo, glasbo posluÅ”am pogosteje.

Hvala,

Nina
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Numb



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01
Prispevkov: 1127
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 30, 2011 08:56    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Meni to vse zelo dobro opravlja PS3, edino raĆØunalnik moraÅ” imeti dovolj hiter za veĆØje vsebine.
Ali pa kak cenejÅ”i medijski predvajalnik, jih dobiÅ” že za 50ā‚¬.

Za spodobno upravljanje YouTuba je nujna neka tipkovnica ali povezava z raĆØunalnikom, telefonom...

ƈe ti sploh ni toliko do kina, si kupi rabljen hifi, dobiÅ” v redu zvoĆØnike in ojaĆØevalec za 200ā‚¬, navlake imaÅ” manj, pa Å”e zvok je boljÅ”i, za Youtube veĆØ kot odliĆØen.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> DomaĆØi kino Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe