Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

NAKSA 100

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HIGH-END AUDIO
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
tromba



Pridružen/-a: Pon Jul 2008 21:37
Prispevkov: 741
Kraj: Okolica LJ

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 21, 2011 13:04    Naslov sporočila: NAKSA 100 Odgovori s citatom

Vsem, ki ste brali poste o Naksi 100, se opraviĆØujem. To je bilo nekorektno tudi do proizvajalca.

Navedel sem, da vsebuje mosfet tranzistorje, kar ni res.

Vsebuje bipolarne tranzistorje.

Vsem se za zmoto iskreno opraviĆØujem.

Lp, t


Nazadnje urejal/a tromba Pon Mar 21, 2011 14:18; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mestn pu



Pridružen/-a: Sre Jan 2009 22:21
Prispevkov: 2635
Kraj: domžale

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 21, 2011 16:19    Naslov sporočila: Re: NAKSA 100 Odgovori s citatom

tromba je napisal/a:
Vsem, ki ste brali poste o Naksi 100, se opraviĆØujem. To je bilo nekorektno tudi do proizvajalca.

Navedel sem, da vsebuje mosfet tranzistorje, kar ni res.

Vsebuje bipolarne tranzistorje.

Vsem se za zmoto iskreno opraviĆØujem.

Lp, t
Laughing Laughing Laughing Laughing
Torej me kao MOS FETaŔi ne bost scvrli na grmadi kot potencijalnega insinuatorskega kritika MOS FET meglice, ker vaŔe Nakse sploh niso MOS FETi?

Bratje, DCjaÅ”i, ĆØastilci naÅ”ega Svetega Darlingtona. Pil sem DC coupled mleko ob svojem audiofilskem rojstvu in nato desetletja in nato, skoraj, v navalu nevednosti, me danaÅ”nji mlada garda DCjaÅ”ev skoraj linĆØa zaradi svoje zmotne vere v kao MOS FETe.
Mene, ki me je Sveti DC coupled Rotel popeljal na pravo pot.
Fej. Shocked
_________________
Great people talk about ideas, average people talk about things, small people talk about other people.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gorko1



Pridružen/-a: Pet Maj 2008 21:44
Prispevkov: 656
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 21, 2011 18:19    Naslov sporočila: Re: NAKSA 100 Odgovori s citatom

tromba je napisal/a:
Vsem, ki ste brali poste o Naksi 100, se opraviĆØujem. To je bilo nekorektno tudi do proizvajalca.

Navedel sem, da vsebuje mosfet tranzistorje, kar ni res.

Vsebuje bipolarne tranzistorje.

Vsem se za zmoto iskreno opraviĆØujem.

Lp, t


ImaÅ” mogoĆØe kakÅ”ne slike tvoje 100-tke? Koliko te je priÅ”el komplet gotov ojaĆØavalec? ƈe se ne motim, pridejo moduli krepko preko 1keur, pa kvalitetni trafoti,ohiÅ”je, konektorji....pa se že bližamo 2kEUR... za te denarje pa se po tujini dobi že kar nekaj odliĆØnih rabljenih ampov. Kako si zadovoljen?

LP,
Goran
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
tromba



Pridružen/-a: Pon Jul 2008 21:37
Prispevkov: 741
Kraj: Okolica LJ

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 21, 2011 18:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Goran,


sestavljen te pride cca 1500 eur. Res je mega zadeva, zelo zadovoljen. Sestavil ga je Mravlcax, ki je tudi mnenja, da je odliĆØen modul, pametno zasnovan, pa zvoĆØno odliĆØen.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tromba



Pridružen/-a: Pon Jul 2008 21:37
Prispevkov: 741
Kraj: Okolica LJ

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 23, 2011 16:58    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Goran,


ohiÅ”je za Nakso sem kupil pri Maliju in ima hladilna rebra ob strani, spredaj pa je ĆØrna alu ploÅ”ĆØa.

A te zanima fotografija modula? Mislim, da je nekje na forumu.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gorko1



Pridružen/-a: Pet Maj 2008 21:44
Prispevkov: 656
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 23, 2011 19:35    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

tromba je napisal/a:
Goran,


ohiÅ”je za Nakso sem kupil pri Maliju in ima hladilna rebra ob strani, spredaj pa je ĆØrna alu ploÅ”ĆØa.

A te zanima fotografija modula? Mislim, da je nekje na forumu.


Ne, ne modula. Bolj me zanima kako je izpadel ojaĆØevalec kot celota...

Lp,
Goran
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HIGH-END AUDIO Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe