Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

PIONEER sc-lx72 av receiver

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> DomaĆØi kino
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
kristobala



Pridružen/-a: Čet Jan 2011 21:45
Prispevkov: 8
Kraj: KOPER

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 17, 2011 18:54    Naslov sporočila: PIONEER sc-lx72 av receiver Odgovori s citatom

VaŔa mnenja,izkuŔnje,predlogi- lanski model nov model je sc-lx73 ga zelo hvalijo
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mariosala



Pridružen/-a: Čet Jul 2008 17:37
Prispevkov: 75
Kraj: MENGEÅ 

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 17, 2011 22:04    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

receiver ga seka,si ga lastim,namreĆØ 73-ko
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kristobala



Pridružen/-a: Čet Jan 2011 21:45
Prispevkov: 8
Kraj: KOPER

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 17, 2011 22:15    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

V osnovi st enaka samo nekaj spremem je glede izhodov za zvoĆØnike jih je veĆØ,3d, Å”e kaka malenkost .Medtem ko 72 ima dlna in Å”e nekaj takih stvari katerih jih 73 nima so jih vzeli stran .Zvokovno sta si pa enaka.Cenovno pa 72 za 200eur ceneje.
KakÅ”ne zvoĆØnike poganjaÅ”?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
MitjaF



Pridružen/-a: Sob Okt 2009 16:56
Prispevkov: 414
Kraj: KRANJ

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 18, 2011 00:39    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz sem imel na testu LX71.Ni bil slab, ĆØeprav sem se potem raje odloĆØil za Yamaha RXV1900.
Zvok mi je bil bolj vÅ”eĆØ pri Yamahi. Sploh za posluÅ”anje glazbe, ĆØeprav v tem, sta oba dosti slaba (kot veĆØina AVampov).Oba sem preiskuÅ”al v 5.0 in 2.0 naĆØinu, torej brez suba.
Kar se tiĆØe slike, se mi je zdelo ,da sta tam-tam in oba vrhunska.(na Panasonic 46"Z8 plasma)
Res je pa, da je Pioneer lepŔi.
Kar se zvoka tiĆØe Pioneer uporablja class-D ojaĆØevalnike.Res ,da so IcePower, ampak meni niso vÅ”eĆØ.
ƈe nameravaÅ” s tem AVrec. posluÅ”ati tudi dosti glazbe, ti vsekakor priporoĆØam ,da preiskusiÅ” tudi Marantza in Onkyo v tem razredu.
Pioneer je vsekakor dober AVreciver, ampak je eden najdražjih v svojem razredu.
Je pa najlepŔi.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Telefon: 000000000
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> DomaĆØi kino Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe