Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Denon ali Yamaha ?

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Domaèi kino
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
ajoz



Pridružen/-a: Sob Feb 2009 19:39
Prispevkov: 17
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 20, 2011 14:55    Naslov sporočila: Denon ali Yamaha ? Odgovori s citatom

Živjo vsem, nikakor se ne morem odloèiti pri nakupu osrednje komponente domaèega kina. Tako se odloèam med starejšim modelom Denon avr-3808 ter Yamaha RX-V2065.
http://www.cnet.com.au/denon-avr-3808-339284635.htm
http://usa.yamaha.com/products/audio-visual/av-receivers-amps/rx/rx-v2065_black__u/?mode=model
Uporabljal se bo predvsem za BR,seveda nekoliko tudi za VCR ter DVD dokler deluje. Nanj pa bi priklopil tudi sat sprejemnik. Rad bi kupil nekaj kar bi bilo uporabno veè let, omeniti moram da me 3D tv ne gane tako bo dovolj hdmi 1.3(imam prav)?. Kaj menite uporabniki slednjih znamk? ali je res da je pri denonu slabo posodablanje ter se tako receiver slabo odziva in celo "trokira". Kako pa je z yamaho...kakšne izkušnje.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Ĺ tajerska

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 20, 2011 16:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Receiverja sta si zelo podobna, morda pa bi dal rahlo prednost Denonu, ki zveni malce topleje.Tudi to pa je stvar okusa, pogrešil ne boš ne z enim ne z drugim.To isto pa bi rekel, èe bi bili v izboru še Onkyo, Marantz ali Harman Kardon.
Za težave(?) z Denonom sicer slišim prviè.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
igorm



Pridružen/-a: Čet Sep 2008 13:33
Prispevkov: 169
Kraj: Obala

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 20, 2011 20:33    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sem zadovoljen dolgoletni uporabnik Denona, pa še nikoli ni niè "trokiralo". In o kakšnem slabem posodabljanju naj bi bilo govora? Odzivanje na kaj? Rolling Eyes
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ajoz



Pridružen/-a: Sob Feb 2009 19:39
Prispevkov: 17
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 20, 2011 21:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hvala obema za odgovore, sam se tudi malo bolj nagibam k prvemu, zgleda da sem naletel na napaèno informacijo na tujem forumu.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
osmi



Pridružen/-a: Sre Jun 2010 23:36
Prispevkov: 6
Kraj: StraĹľa

PrispevekObjavljeno: Ned Feb 27, 2011 18:36    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz imam tudi Denona Avr 3808 in sem veè kot zadovoljen z njim.
Nobenega trokiranja ali kaj podobnega!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mpm



Pridružen/-a: Čet Mar 2010 20:47
Prispevkov: 43
Kraj: lJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 28, 2011 20:00    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kar se tièe mene, tu ni dileme!
Vsekakor Yamaha! Ne da se mi pa naštevati vsega kar se mi zdi bolje, èe boš kupil, sem preprièan, da ti ne bo žal. Za Denon pa ne vem, mogoèe boš zadovoljen, èe ne boš slišal oziroma preizkusil Yamahe.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
igorm



Pridružen/-a: Čet Sep 2008 13:33
Prispevkov: 169
Kraj: Obala

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 02, 2011 09:41    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

@ajoz
Ne glede na pristranski post nad mojim predlagam, da si vsekakor privošèiš dovolj èasa in preizkusiš vsaj v trgovini, èe ne že gre v svojem okolju doma. In ne da ni dlileme, dilema je na mestu. Nisi napisal, katere zvoènike boš uporabljal, tudi od tega zna biti precej odvisna odloèitev.

Offtopic - Me pa res zanima, koliko volje èasa potrebuje èlovek, da našteje vse prednosti predlagane Yamahe pred Denonom. Rolling Eyes
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Domaèi kino Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe