Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Infinity

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> DomaĆØi kino
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
jst10



Pridružen/-a: Ned Nov 2008 12:44
Prispevkov: 2
Kraj: sLOVENIJA

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 23, 2008 12:47    Naslov sporočila: Infinity Odgovori s citatom

Pozdravljeni!

Ker sem na tem podroĆØju dokaj bos, bi vas prosil za nasvet.
Za darilo sem dobil zvoĆØnike infinity primus hcs, zdaj moram kupiti Å”e reciver in me zanima kateri reciver bi po vaÅ”em mnenju sodil poleg?

NajlepŔa hvala!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Å tajerska

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 23, 2008 13:19    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ZvoĆØniki so sicer OK, a Å”e vedno je to nižji razred.Receiver do 300ā‚¬ bo ĆØisto pasal zraven.Vse od Yamahe, Onky-ja, Marantza in Denona bo v redu.
Cene poglej na www.ceneje.si , lahko precej priŔparaŔ!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frodo



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 0:29
Prispevkov: 206
Kraj: Miklavž na dr. polju

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 23, 2008 16:37    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

NajboljŔe paŔe Harman Kardon. Kak AVR 155, 255, 147, 145 ipd.
Samo Yamahe ne priklaplaj na te zvoĆØnike, ker bo zvok malce hladen in trd. Marantz, Denon in Onkyo tudi niso preveĆØ posreĆØena kombinacija.
Vedeti moraÅ”, da je Harman lastnik Infinity-a in kombinacije njihovih produktov že od nekdaj najboljÅ”e paÅ”ejo skupaj, kajti Infinity zvoĆØniki so veĆØinoma precej trdi in zahtevni za poganjanje, Harmanovi receiverji pa so zelo mehki in topli po zvoku.
ƈe ne verjameÅ”, pojdi v kak Big Bang Mega in prosi za demonstracijo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Å tajerska

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 23, 2008 19:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

No, Harmana sem izpustil, gre pa tudi zraven, to drži! Embarassed
Je pa pri njihovih receiverjih potrebno vzeti v zakup, da je design postavljen pred funkcionalnost!Ni to le sploÅ”na sodba v raznih testih, je tudi razlog, zakaj sem se kljub simpatiĆØnemu zvoku loĆØil od dveh njihovih receiverjev!
Sam se sicer izogibam sodbam v stilu "le znamka XY in niĆØ drugega".Menjal sem že kar nekaj AV receiverjev in zvokovno razoĆØaranje mi je na celi ĆØrti bil le Pioneer(obupno sterilen in agresiven zvok).
V seÅ”tevku lastnosti bo Å”e najbolje Onkyo TX-SR506, ki se na Bolhi dobi že za 250ā‚¬, ocenjevan pa je zelo dobro!
Kogar pa sicer zanimajo testi raznih komponent iz vseh nemÅ”kih specializiranih revij, pa si naj pogleda www.etest-heimkino.de !Je pa seveda potrebno malce obvladati nemÅ”ĆØino!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bigmike



Pridružen/-a: Pet Nov 2008 19:17
Prispevkov: 7
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 23, 2008 19:09    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Teste vseh teh revij je treba vzeti z rezervo ker so objektivni do doloĆØene mere, ostalo je reklama.

Revija (prospekt) prikaže, oĆØi ga poiÅ”ĆØejo, uÅ”esa odloĆØijo. Tako nekako na bi bilo Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jst10



Pridružen/-a: Ned Nov 2008 12:44
Prispevkov: 2
Kraj: sLOVENIJA

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 23, 2008 19:40    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kaj pa yamaha rx-v 463? (ki je v istem razredu-cenovno- kot onkyo)

Al ima frodo prav in je ni za tikat?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Å tajerska

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 23, 2008 20:32    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

bigmike je napisal/a:
Teste vseh teh revij je treba vzeti z rezervo ker so objektivni do doloĆØene mere, ostalo je reklama.

Revija (prospekt) prikaže, oĆØi ga poiÅ”ĆØejo, uÅ”esa odloĆØijo. Tako nekako na bi bilo Smile

Ja, ampak najslabÅ”e je posluÅ”at mnenja ljudi, ki sami niso Å”e niĆØ izprobali in so le nekje nekaj sliÅ”ali(ne mislim pa na nikogar tu konkretno)! Confused
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
hi_musica



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 7:17
Prispevkov: 912

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 24, 2008 13:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ker je ravno tema o Infinity bom malo offtopic. HoĆØem pa samo nakazati, da je Infinity svoje dni izdeloval superiorne zvoĆØnike.

Tole so legendarni Servostatik, prvi zvoĆØniki, ki jih je Infinity sproduciral. Nekaj zanimivega branja o njih se najde na netu. So pa dvodelni - elektrostatiĆØni panel in subwoofer. ƈe se komu kaj takega valja na podstrehi sem resen kupec Very Happy .


Infinity Servostatik I

V.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> DomaĆØi kino Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe