Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Onkyo TX-SR905 ali Pioneer VSX-LX70

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
aleksander



Pridružen/-a: Sob Nov 2008 17:47
Prispevkov: 658
Kraj: Ajdovscina

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 17, 2008 23:03    Naslov sporočila: Onkyo TX-SR905 ali Pioneer VSX-LX70 Odgovori s citatom

Zanima me mnenje kateri se cam zdi kvalitetnejsi...
cena onkyoTX-SR905 1150euro
cena pioneerVSX-LX70 1000euro
to so cene po katerih ju jax lahko dobim..
pricakujem ocene na podlagi izkusenj...sicer sem ze dobil eno mnenje od strokovnjaka pa me vseeno zanima se kako drugo mnenje
hvala
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Yahoo Messenger - naslov MSN Messenger - naslov
frodo



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 0:29
Prispevkov: 206
Kraj: Miklavž na dr. polju

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 18, 2008 00:14    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ne z enim, ne z drugim ne boš usekal mimo. Sam sem na hitro slišal LX70 in igral je nepričakovano dobro, kar je pri (sploh cenejših) Pionerjih redkost. Zvok je bil zelo topel in poln, čisto po mojem okusu. Slišal pa sem tudi manjšega brata od Onkyo 905-ke - model 875. Je izredno močan in dinamičen, vendar malce hladnejši po zvoku, zato ga je dobro kombinirati z toplejšimi zvočniki.

Kar se pa tiče uporabe, je Pioneer malce bolj kompliciran saj ima res miljardo zvočnih in slikovnih nastavitev in ne preveč posrečen daljinc.
Onkyov OSD je malce bolj pregleden in intuitiven vendar je daljinc tudi za moje pojme neposrečen.
Kar se pa tiče izgleda, je Onkyo velikanski in zelo težek (24 kg) in ti res da občutek da si dobil izredno veliko za svoj denar. Pioneer je proti njemu prav drobčkan (17kg). Se pa Onkyo tudi nepopisno greje...


Katere zvočnike pa imaš?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
aleksander



Pridružen/-a: Sob Nov 2008 17:47
Prispevkov: 658
Kraj: Ajdovscina

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 23, 2008 15:35    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

padla koncna odlociteu..odlocil sem se za nakup...
receiver onkyo tx nr 905
zvocniki B&W 683
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Yahoo Messenger - naslov MSN Messenger - naslov
frodo



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 0:29
Prispevkov: 206
Kraj: Miklavž na dr. polju

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 23, 2008 16:42    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fajn. Že imaš doma?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 23, 2008 17:01    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

OMG OMG OMG!!!!1

Ti zvočniki.. meni so tako super Very Happy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
aleksander



Pridružen/-a: Sob Nov 2008 17:47
Prispevkov: 658
Kraj: Ajdovscina

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 23, 2008 17:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

cakam da pride roba...u enem tednu naj bi blo vse
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Yahoo Messenger - naslov MSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe