Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Yamaha rxv 467 in jamo s 606 + sub ????

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Domači kino
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Buc



Pridružen/-a: Sre Sep 2010 15:49
Prispevkov: 14
Kraj: Velenje

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 22, 2010 16:00    Naslov sporočila: Yamaha rxv 467 in jamo s 606 + sub ???? Odgovori s citatom

Yamaha rxv 467 in jamo s 606 + sub ????

http://www.av-hardware.com/display_page.php?id=399

http://playroom.si/Jamo_S606_hcs_3

Kako se kaj obnese tale konfiguracija !
Malo sem sicer ciljal na Denona 1611 ter tele zvočnike + sub Jamo 250 (bil malo preslab) pa smo testno zamenjali z sub.om AMC 220 W pa je kr dobr igral.
Denona mi odsvetujejo - je baje kr nekaj reklamacij.

Kaj bi mi svetovali ? Sedaj sem rahlo zmeden in nevem več za kateri receiver in 5.1 sistem zvočnikov se naj odločim.

v BIG BANG-u sem probal tudi yamaho z infinitiy primus, ki ga imajo trenutno v kompletu z yamaho. Se mi zdi da če poslušaš musko (stereo 2 fronta + woofer) sta fronta malo prešvoh.

za konfiguracijo sem pripravljen dati nekje do 1000 eur

hvala
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Buc



Pridružen/-a: Sre Sep 2010 15:49
Prispevkov: 14
Kraj: Velenje

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 22, 2010 18:53    Naslov sporočila: kaj pa harmon kardon Odgovori s citatom

men je sound full dober sam je RMS moč mal slab !
Glede na to da bom bolj poslušal musko kot gledu filme kaj je zdejle in (receiver +speekers)

audofilli kaj pravite
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Buc



Pridružen/-a: Sre Sep 2010 15:49
Prispevkov: 14
Kraj: Velenje

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 22, 2010 18:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

gre za harmon kardon receiver da ne bo pomote
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Slinch



Pridružen/-a: Ned Jul 2009 16:17
Prispevkov: 467
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 22, 2010 19:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zakaj pa ne bi kar s608 HCS3? Sicer ne vem, kako velika je tvoja soba, ampak s tem kompletom pomoje niti ne bi bilo neke velike potrebe po subu.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Buc



Pridružen/-a: Sre Sep 2010 15:49
Prispevkov: 14
Kraj: Velenje

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 22, 2010 21:53    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ja mogoče, sam poslušal sem Jamote na Denon 1611 z jamo sub 250 pa fant ne da nč od sebe.Kot mulo sem jamote poslušal pr fotru v dnevni pa so bli vedno full q. Woofer pomoje rabiš če hočeš da mal trese.
zato se mi zdi s 606 mal premal basy )nizki)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Surfer



Pridružen/-a: Čet Nov 2009 20:46
Prispevkov: 178
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 28, 2010 00:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jamo S608 HCS-3 zopet na voljo

Sistem z kombinacijo Onkyo S608 in zvočniki Jamo serije C400 povezane z Bi-Wiringom imam razstavljen, tako da če koga zanima kako zadeva deluje se lahko dogovorimo za kakšno individualno predstavitev...

@Buc: imaš ZS
_________________
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: +386 41 536 109
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Domači kino Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe