Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Prvi resni zvoèniki in ojaèevalec?
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Sob Okt 25, 2008 20:02    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Me vesel da si zadovoljen z Jamo E750. Zrihtal sem ti zvoènike, ki imajo konkreten bas in to je to. Za pakiranje sem porabil za 10eur lepilnega traku in okoli 4 ure.
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ss02



Pridružen/-a: Čet Okt 2008 16:07
Prispevkov: 32
Kraj: Ptuj

PrispevekObjavljeno: Sob Okt 25, 2008 20:08    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

trancedeejay je napisal/a:
Me vesel da si zadovoljen z Jamo E750. Zrihtal sem ti zvoènike, ki imajo konkreten bas in to je to. Za pakiranje sem porabil za 10eur lepilnega traku in okoli 4 ure.


Zdaj poslušam že muziko 4 ure (vsega po malem), primerjam malo z prejšnimi zvoèniki, ki tudi niso toliko slabi kot sem misli, da so.

Pa rešil sem tisti problem, z membrano o katerem sma se pogovarjala, zgleda je bil vijak malo odvit in je vibriralo vse skupaj, tako de se zdaj ob moènem basu èuje samo ko membrana vdari do blokade Very Happy, tako da sem res zadovoljen, zdaj je treba še samo kable nabavit, kasneje pa naprej.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5
Stran 5 od 5

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe