Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Ground Zero avtoradiji

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Avto HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Štajerska

PrispevekObjavljeno: Sob Sep 04, 2010 16:28    Naslov sporočila: Ground Zero avtoradiji Odgovori s citatom

V avtu imam JVC radio in največ poslušam muziko z USB ključka.Z aparatom sem načeloma čisto zadovoljen, a mi živce para to, da ko se vključi traffic report, v večini slučajev datotek več ne prečita.Pomaga le to, da izvlečeš in ponovno vtakneš ključek, a potem gre seveda vselej na začetek.In če si bil recimo pri 70-tem komadu rabiš kar potrplenje, da zopet prideš do njega!
Zato sem se odločil, da kupim nov radio.Pogoj je normalen USB priklop in daljinec.Tudi pri avto audiu sem sicer prepričan v to, da kakovost zvoka na veliko zavisi od zvočnikov, zato ne iščem nekaj v vrhunski klasi.
V oči mi je padla ponudba ene od naših trgovin, ki prodaja aparate Ground Zero po neverjetno ugodnih cenah.Tako je model GZCR 535 220€, GZCR 745 pa 450€.To je daleč manj kot recimo v Nemčiji! Shocked
Z DVD reprodukcijo in barvnim zaslonom oba modela nudita daleč več kot jaz sploh iščem, a cena je res zelo privlačna in od viška ne boli glava!Za manjši model sem našel teste, ki sploh niso slabi, za večjega pa ne.A kdo kaj več ve?Firma je sicer poznana in na kar dobrem glasu, a avtoradiji so zame uganka.Enako kot cena!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Numb



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01
Prispevkov: 1127
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Sep 04, 2010 17:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ne vem, ostalo od GZ vem da je v redu, radiji so pa pri nas na trgu že nekaj let, pa ne poznam nikogar ki bi si ga lastil, niti nisem zasledil da bi se kje govorilo o njem.
Sicer pa kontaktiraj Evolution Car Audio v Koper, oni so uvozniki, pa tudi tukaj gor je uporabnil LBaudio ki verjamem da ima izkušnje z njimi.

Sam sem pa še vedno za Alpine, vse ostalo me ni zadovoljilo, sploh če bi bil pripravljen dat 500€ ta radio. Zelo hvalijo Pioneer deh p88, katerega sam nisem imel priložnosti slišat.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Štajerska

PrispevekObjavljeno: Sob Sep 04, 2010 18:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Link do prodajalca je sicer:
http://caraudioempire.com/Ground-Zero-avtoradii-avto-radio-c1114
Pa recimo rezultati nemških testov:
http://www.testberichte.de/test/produkt_tests_ground_zero_gzcr_535dvd_p108442.html
Sicer moje normalne potrebe zadovoljuje tudi Sony CDX-GT640, ki bi ga sicer kupil.Itak mi na radiu visi še zunanji ojačevalnik, ki mi poganja res izvrsten sub Earthquake, tako da je zvok v malem Cliotu tudi z ne ravno vrhunskim radiom da debelo gledaš!
Kot pa pravim sem tule malo padel na šminko in v prvi vrsti na ceno! Embarassed
Jasno je sicer, da so aparati kitajske izdelave, a kateri pa dandanašnji niso?Morda niso korejski...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
igor0203



Pridružen/-a: Pet Dec 2008 12:33
Prispevkov: 638
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Sep 04, 2010 20:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Za 200-300€ bi raje poiskal Pioneer P88,Alpine 9887 ali pa Clarion 788USB. Če pa imaš malo iskalne žilice, se najdejo tudi kakšne dokaj ugodne variante s procesorjem in si potem štimaš kretnice in zakasnitve po mili volji. Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Štajerska

PrispevekObjavljeno: Sob Sep 04, 2010 23:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Imam sicer še kak drug avto od tega Cliota in to z zelo dobrim sistemom(tudi z DSP), a o tem nebi, ker sem že itak bil obtožen, da se hvalim! Twisted Evil
Clio itak ni primeren za nekaj vrhunskega, a je tudi z dosedanjim JVC radiom, ki ni nič posebnega, bil zvok v njem presenetljivo dober.Za predvideno menjavo je edini razlog že omenjena težava z muziko preko USB sticka.
Tule res sprašujem le o tem, če kdo ve kaj o tem Ground Zero.Pa morda še o tem, če ima kdo še podoben problem kot jaz, da nebi spet naletel na mino!Pa moj JVC ima pri sticku dopustno kapaciteto omejeno na 2Gb, kar tudi ni ravno ugodno.Kakovost samega radia pa mi je manj pomembna, ker na njem le občasno poslušam zgolj in samo poročila!
Sicer pa zgolj en skromen nasvet tistim, ki morda tega ne vedo:za resen preskok v kakovosti zvoka je nujna vgradnja dodatnega ojačevalnika in dobrega subwooferja!S tem se tudi razbremeni tako ojačevalna enota v radiu kot tudi vgrajeni zvočniki.Tako ne profitirajo le basi, temveč celotni frekvenčni spekter.Brez tega se mi zdi vgradnja vrhunskega avtoradia kot da bi lipicanca vpregel v plug!Tega zna vsak vol bolje vleči! Idea
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Numb



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01
Prispevkov: 1127
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Sep 05, 2010 08:35    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

krokar je napisal/a:
Kakovost samega radia pa mi je manj pomembna, ker na njem le občasno poslušam zgolj in samo poročila!


In zakaj te potem moti usb, če ga sploh ne uporabljaš? Shocked
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Štajerska

PrispevekObjavljeno: Ned Sep 05, 2010 13:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Nama je očitno usojeno, da se ne razumeva! Very Happy Dobro, da kdo od naju ni ženska in da nisva poročena! Cool
Radia skorajda ne poslušam, torej mi tunerski del zelo malo pomeni!Pomeni:poslušam 98% le svojo glasbo preko CD in USB!V avtu pa preživim bistveno več časa kot ga imam prostega doma!
Vmes mi je nekdo tudi po ZS poslal določena pojasnila.Hvala mu tudi tu!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Štajerska

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 10, 2010 22:19    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Šel sem na ziher in za vsega 100€ kupil rabljeni, a povsem brezhiben Sony MEX-BT3600.Ključke čita neprimerno hitreje od JVC-ja in tudi povsem zanesljivo.Za povrhu je tudi tuner precej bolj občutljiv, dodatno pa je še odlično delujoča bluetooth povezava tako za telefon kot tudi za audio.Daljinec tudi funkcionira odlično, ni pa tako priročen kot je od JVC-ja.
Edini minus je zelo slab display.Ker je v Cliotu radio nameščen še bolj nizko, je ta ob dnevni svetlobi praktično nečitljiv.A ob tej ceni je nekje treba malce potrpeti! Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Avto HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe