Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Projekcijsko platno

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Domaèi kino
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
megane



Pridružen/-a: Pet Maj 2008 20:28
Prispevkov: 152
Kraj: Benedikt

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 20, 2008 19:53    Naslov sporočila: Projekcijsko platno Odgovori s citatom

Kupujem projekcijsko platno, format 16:9 in me zanima kaj svetujete oz. odsvetujete?

Sicer imam nagledano naslednje:
http://www.mixi.tv/katalog/product.php?cat_id=634&product_id=1281067732
http://www.centerprojekcije.si/index.php?katera=artikel6&id_artikla=233&katera_tabela=artikli

Lp, Dejan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 20, 2008 23:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Audio Kontakt sodeluje s Centerprojekcije. Kot predstavnik Audio Kontakta sem bil prisoten na predstavitvi platen in projektorjev, prav tako pa smo imeli v naši sobi na HI-FI Showu njihovo platno in FullHD projktor InFocus. Mislim, da bi se našel kakšen popust za èlane Audio Kontakta.
LP
Admin
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
megane



Pridružen/-a: Pet Maj 2008 20:28
Prispevkov: 152
Kraj: Benedikt

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 23, 2008 16:48    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ĺ e kdo ?

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kraljmatjaz



Pridružen/-a: Čet Maj 2008 21:27
Prispevkov: 1026
Kraj: Gorica

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 23, 2008 19:19    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Prav vceraj sem domov prinesel Ikea Tupplur zaveso/platno. To ni sicer noben high-end, po spletu pa slovi kot zelo dobro low budget home theater platno in mislim, da bo za zacetek ta pravo.

Mere so 200x195 za 35 Eur. Bom porocal ko bo vse skupaj instalirano.
Ce ne bom zadovoljen, obstaja opcija platno premazati s posebnimi "barvami" , recimo SCREENGOO (www.screengoo.de)
Projektor Mitsubishi HC1500 pa moj stari + Samsung DVD-HD950 + moj stari Onkyo receiver pa Energy Take 6 zvocniki + Jamo Subwoofer....Low budget Home therater precej pod 1500 Euri.

LP
Miran
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
megane



Pridružen/-a: Pet Maj 2008 20:28
Prispevkov: 152
Kraj: Benedikt

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 23, 2008 20:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz v bistvu rabim takega da se zrola, ker bo zmontiran na vrhu regala.
Zato bi pa zdaj rad prej platno preden dam regal delat Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Domaèi kino Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe