Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

hifiglobe.com

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
dams



Pridružen/-a: Čet Jul 2009 17:31
Prispevkov: 7
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Avg 02, 2009 14:24    Naslov sporočila: hifiglobe.com Odgovori s citatom

Zdravo,

Na internetu sem zasledil spletno trgovino www.hifiglobe.com, ki je registrirana v Španiji in prodaja znotraj EU-ja. Zanimiva se mi je zdela zaradi tega, ker imajo izredno nizke cene. Zanimam se za nakup Denon AVR 3808A, ki ga prodajajo za samo 1.069,00 EUR, vendar sem malo skeiptičen, da ne gre za kako goljufijo.

Ali mogoče kdo pozna to trgovino oz. ima že kake izkušnje z njo?

l.p.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
roger



Pridružen/-a: Sre Apr 2008 9:48
Prispevkov: 32
Kraj: MS-okolica

PrispevekObjavljeno: Ned Avg 02, 2009 19:02    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Strani www.hifiglobe.com, ni mogoče najti.
_________________
/roger/
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Slinch



Pridružen/-a: Ned Jul 2009 16:17
Prispevkov: 467
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Ned Avg 02, 2009 19:32    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vejico na koncu naslova je potrebno zbrisat, pa dela.

Stran prvič vidim, ampak po cenah jih PCgiga še vedno šiba.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
mariosala



Pridružen/-a: Čet Jul 2008 17:37
Prispevkov: 75
Kraj: MENGEŠ

PrispevekObjavljeno: Ned Avg 02, 2009 20:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja,nekatere modele,drugih pač ne,naprimer Onkyo modele
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Štajerska

PrispevekObjavljeno: Ned Avg 02, 2009 22:42    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Stran sem opazil tudi sam, a nekaj močno smrdi!Madžarska lastnica(?), račun naj bi tudi bil pri madžarski banki... Shocked
Moj nasvet:roke stran!
Zaradi različnih stvari tudi PC Giga ni najboljši naslov!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Slinch



Pridružen/-a: Ned Jul 2009 16:17
Prispevkov: 467
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Pon Avg 03, 2009 00:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kaj pa je narobe s PC giga? Zelo me namreč žuli njihova ponudba marantza pm8003, ampak v neke riskantne posle pa ne bi (spet) šel.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
knap



Pridružen/-a: Čet Sep 2008 7:49
Prispevkov: 1264
Kraj: MIKLAVŽ

PrispevekObjavljeno: Pon Avg 03, 2009 11:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

o pc-giga je bilo že veliko napisanega na drugih forumih
zele neprijazen prodajalec, lahko imaš probleme...

jaz sem ga 1x klical in lahko samo potrdim zgoraj napisano
poslal sem mu tudi že par mailov, ni bilo odgovora

to pa ne pomeni da boš ti morda brez problema po ugodni ceni nabavil robo pri njem

imam pa zelo pozitivne izkušnje z www.mediamarket.si
sem tam kupil dve plazmi in marantz sr6003, vse brez problemov

na internet strani imajo samo nekatere artikle, dobavijo tudi ostale, pokliči ali jim pošlji mail

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
twom



Pridružen/-a: Sob Feb 2009 21:47
Prispevkov: 221
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Avg 03, 2009 12:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

peter_nn je napisal/a:
pcgiga.si


Če vas prav zastopim, je problem pcgiga v poslovni praksi prodajalca (osebe, ki stoji za pcgiga) oziroma v njegovem odnosu do strank, v primeru, da se kaj zaplete. Npr. v primeru okvare - kdo izvaja garancijsko popravilo.

Se pravi, da ni nič narobe s kvaliteto robe (škart roba, ...)
Namreč, če dobim isti izdelek (iz istega vira) mi je čisto vseeno kdo mi ga proda.
Da karikiram: tako kot sadje v Merkatorju, Tušu, Šparu, tržnici - kjer vsi jemljejo robo na istem dvorišču...

Namreč ..., sam gledam en sony lcd televizor (pcgiga 1680€, sony center 2190€) in razlika v ceni ni zanemarljiva.

Kaj pa "od A do ž", pri njih je dotični TV 1800€.


Lep pozdrav,
Peter

P.S. preveč težko zaslužim svoj denar
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Pon Avg 03, 2009 13:01    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

HI
A-Ž sodeluje tudi s portalom, pa tudi ljudi poznam, tako da nebi smelo bit nobenih težav.
Have a nice Day

Matt
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Štajerska

PrispevekObjavljeno: Pon Avg 03, 2009 16:01    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tile mali internetni prodajalci so v bistvu neke vrste prevoznikov.Običajno imajo v Nemčiji partnerja, pri katerem po grosistični ceni prevzamejo enkrat tedensko s kombijem naročeno robo, pa za svojo storitev dodajo kakih 20%(ne pa 50-100% kot kak BigBang).Neke svoje zaloge običajno ne držijo.Roba je čisto OK, ali celo boljša kot je pri BB&Co, saj gre recimo pri TV-jih za modele za Z.Evropo, ne pa za V.Evropo, kar se pogosto pri nas prodaja(tipičen je denimo Panasonic).
Eno cako stvar ima!Dajo ti sicer garancijo, a če je kaj narobe, moraš aparat odpeljat k njim, nakar ga odpeljejo v popravilo v Nemčijo in ga dobiš nazaj ko ga dobiš!Večinoma so sicer korektni, od PC Giga pa lahko tudi dobiš eno na g....!Možakar deluje kot pravi hard core viola!
Osebno lahko priporočam nakup pri www.electronic4you.at !Spodobne cene, dobra opcija za veliko Slovencev je tudi možen osebni prevzem v Grazu ali Celovcu.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dams



Pridružen/-a: Čet Jul 2009 17:31
Prispevkov: 7
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Avg 03, 2009 16:37    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

krokar je napisal/a:
Stran sem opazil tudi sam, a nekaj močno smrdi!Madžarska lastnica(?), račun naj bi tudi bil pri madžarski banki... Shocked
Moj nasvet:roke stran!
Zaradi različnih stvari tudi PC Giga ni najboljši naslov!


Kaj pa je pravzaprav narobe, če je lastnica Madžarka in račun pri Madžarski banki?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Štajerska

PrispevekObjavljeno: Pon Avg 03, 2009 18:27    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Prav nič, če bi firma ne bila na Kanarih! Shocked
Sicer pa imajo tam najcenejši Denon AVR-3808, ki bi ga sam za tam navedeno ceno takoj kupil!Rabim le nekoga, ki bo moje sume ovrgel.Torej:čakam tudi jaz na junaka! Cool
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
knap



Pridružen/-a: Čet Sep 2008 7:49
Prispevkov: 1264
Kraj: MIKLAVŽ

PrispevekObjavljeno: Pon Avg 03, 2009 19:40    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ja tako kot pcgiga tudi mediamarket vozi robi direkt iz EU, predvidevam da iz nemčije

ko sem kupil plazmo in receiver mi je rekel da če bo kaj narobe da moram nazaj v trgovijo pripeljat ali poslat, on pa potem pošlje na popravilo

tukaj je tema o pcgiga in mm
http://slo-tech.com/forum/t315578

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dams



Pridružen/-a: Čet Jul 2009 17:31
Prispevkov: 7
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 23, 2009 15:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

No, jaz sem se opogumil in naročil Denon AVR 3808A. Vse je potekalo tako kot smo se dogovorili. Pošiljko sem dobil preko DHL-a v 4 dnevih. Uporabljam ga že več kot mesec dni. Kaj pa bo, če bom slučajno potreboval uveljavitev garancije je pa druga. Upam, da se bodo dražali dogovora, tako kot do sedaj.

Edino kar me je motilo in zaradi česar sem se skorajda premislil je bilo to, da se ni dalo plačati preko PayPal-a, razen če si imel že na samem PayPal računu dovolj sredstev. Teh pa kot slovenski uporabnik, ki ima možnost na račun obesiti samo kreditno kartico, žal nisem imel.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
knap



Pridružen/-a: Čet Sep 2008 7:49
Prispevkov: 1264
Kraj: MIKLAVŽ

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 23, 2009 19:48    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

kje pa si naročil, mm, pcgiga ali e4you...oz hifiglobe
previdevam da slednji samo rajši vprašam Very Happy

si zadovoljen z napravo
lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe