Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

HIGH END AUDIO & HIFIDELUXE 2023 MUNCHEN
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Dogodki v svetu HI-FI-ja, sreèanja
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Eminent



Pridružen/-a: Sre Jul 2022 21:29
Prispevkov: 11
Kraj: Izola

PrispevekObjavljeno: Tor Maj 23, 2023 07:09    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Poleg že omenjenih bi dodal še WE zvoènike, ki so po zvoku zelo podobni velikim MBLom, imajo pa bas definiran in transparenten tako kot veliki Klipschi. MBL je paè na spodnjem podroèju bil malo nepreprièljiv.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Maj 23, 2023 11:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Še nekaj v nemškem jeziku:

Klik


_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
zvocnik



Pridružen/-a: Čet Okt 2008 22:12
Prispevkov: 786
Kraj: Piran

PrispevekObjavljeno: Tor Maj 23, 2023 21:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom



... in Igor poèiva



Lp
_________________
Information is not knowledge
Knowledge is not wisdom
Wisdom is not truth
Truth is not beauty
Beauty is not love
Love is not music
Music is the best !

FZ
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 041 737 410
ambasador



Pridružen/-a: Sre Feb 2011 19:52
Prispevkov: 5984
Kraj: Izola

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 24, 2023 08:58    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Igor poèiva ...
sreèali smo ga na sejmišèu v soboto zjutraj. Povabil nas je v hotel, kjer so razstavljali. Samo da nisem utegnil, kot nikoli dosedaj mi to ni uspelo. Sorry.
Bi fino èe bi kdo povzel kaj se je tam dogajalo.
_________________
Carpe Diem
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
longplay



Pridružen/-a: Sob Sep 2011 7:53
Prispevkov: 851
Kraj: Ptuj

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 24, 2023 09:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Marsikaj si zamudil bi objavil pa se še nisem odloèil ali bom ker paè ni zanimanja. Ko naložiš 250-300 slik porabiš ogromno èasa dela je pa zelo dosti.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 24, 2023 15:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sejem v številkah:
10.748 akreditiranih obiskovalcev iz 90 drĹľav
10.860 obiskovalcev iz 71 drĹľav
529 predstavnikov medijev iz 43 drĹľav
Skupaj 22.137 obiskovalcev



_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
luka79



Pridružen/-a: Pet Mar 2011 15:36
Prispevkov: 1005
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 24, 2023 18:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

2024?
_________________
My leader told me to jump in the river. .The river was deep and the weather was winter. .After a sailer very kindly saved me, my leader told me, you'd better take it easy. .I took it so easy my leader called me lazy!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ajka



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:00
Prispevkov: 3181
Kraj: SeĹľana

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 25, 2023 10:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

nek_do je napisal/a:
Sejem v številkah:
10.748 akreditiranih obiskovalcev iz 90 drĹľav
10.860 obiskovalcev iz 71 drĹľav
529 predstavnikov medijev iz 43 drĹľav
Skupaj 22.137 obiskovalcev





LP

Žalostno, pri toliko obiskovalcih v "manj komercialnih sobah" na pol prazno, nekje celo brez obiskovalca Crying or Very sad Crying or Very sad, še slabše v "hotelu" ob soèasni prireditvi Sad Sad Sad . In potem se pogovarjamo, da "poslušamo" in se ne damo preprièat medijem, malo sutra, ovce na m2 Rolling Eyes Wink


_________________
~ ** ~
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: -
ambasador



Pridružen/-a: Sre Feb 2011 19:52
Prispevkov: 5984
Kraj: Izola

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 25, 2023 11:45    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Najmanj komercialne demo sobe (beri cenovno izven pameti) so bile najbolj nabite, da noter nisi mogel - Nagra, MBL, Western Electric/Silbatone, ESD (ok, tu je bilo prostora ker je bil na ogromnem koridorju), so prve ki mi pridejo na misel.

Sem pa opazil nekatere sobe popolnoma prazne in ko sem stopil noter, obièajno ni bilo glasbe ali pa kakšne tihe žalostinke.

Tudi sem vstopil v prazno in tiho sobo Chord, ker je bila prilika (in so me zanimali novi D4), sem 'naroèil' nekaj dobre glasbe - v roku 5 minut je bila soba nabita. Podobno še v nekaj sobah, ko sem izkoristil priliko..
Je pomembno kaj 'vrtiš'.
_________________
Carpe Diem
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ajka



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:00
Prispevkov: 3181
Kraj: SeĹľana

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 25, 2023 12:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ambasador je napisal/a:
Najmanj komercialne demo sobe (beri cenovno izven pameti) so bile najbolj nabite, da noter nisi mogel - Nagra, MBL, Western Electric/Silbatone, ESD (ok, tu je bilo prostora ker je bil na ogromnem koridorju), so prve ki mi pridejo na misel.

Sem pa opazil nekatere sobe popolnoma prazne in ko sem stopil noter, obièajno ni bilo glasbe ali pa kakšne tihe žalostinke.

Tudi sem vstopil v prazno in tiho sobo Chord, ker je bila prilika (in so me zanimali novi D4), sem 'naroèil' nekaj dobre glasbe - v roku 5 minut je bila soba nabita. Podobno še v nekaj sobah, ko sem izkoristil priliko..
Je pomembno kaj 'vrtiš'.



LP

A, ti se hecašššš, èe niso MBL, Nagra, Mcintosh in podobni HI END komercialne firme, kdo so pol, ku to je roba ku se prodaja na desetine, stotine kosov opreme, brez da se je predhodno poslušalo. V "nobel bajto" sodi "nobel Hi Fi"... Ne glej "tvojo kupno moè" Laughing Laughing Laughing
_________________
~ ** ~
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: -
longplay



Pridružen/-a: Sob Sep 2011 7:53
Prispevkov: 851
Kraj: Ptuj

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 25, 2023 15:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Izredno pomembno je kaj komu vrtiš. Na trenutke sem prišel v sobe in niti žive duše noter. Ni treba ugotovljati kaj se je vrtelo en èisto zaspani star dolgoèasen jazz že 22 krat remastriran ali pa klasika. Slišim iz sobe kjer sem poslušal London Grammar grem ven lociram sobo odprem vrata notri nabito stal sem èisto pri vratih. Grammar ima pa izredno dobre posnetke. Jazz in pa klasiko sem doživel samo dvakrat da je bilo ljudi noter vrtela se je uvertura 1812 in pa Dave Brubeck. Ko zavrtiš žalost se pa v eni minuti vse vstane, in gredo ven.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ambasador



Pridružen/-a: Sre Feb 2011 19:52
Prispevkov: 5984
Kraj: Izola

PrispevekObjavljeno: Pet Maj 26, 2023 07:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ajka je napisal/a:
ambasador je napisal/a:
Najmanj komercialne demo sobe (beri cenovno izven pameti) .

LP

A, ti se hecašššš, èe niso MBL, Nagra, Mcintosh in podobni HI END komercialne firme, kdo so pol, ku to je roba ku se prodaja na desetine, stotine kosov opreme, brez da se je predhodno poslušalo. V "nobel bajto" sodi "nobel Hi Fi"... Ne glej "tvojo kupno moè" Laughing Laughing Laughing

Hebiga, imam izkrivljen pogled. Zame so komercialne firme Behringer, Sanyo, Auna ... V smislu komercialno=manj kvalitetno ravno zato da je lahko cenejše in se masovno prodaja. Preneseno iz glasbenega biznisa - se ve, kaj je mišljeno za komercialno glasbo.
Drugaèe bi naj sprejel logiko nekomercialno = hifi ki ga noèe nihèe kupiti? Laughing Šalo na stran - resna in žalostna je kupna nemoè - ko v demo sobah vidiš kable, ki v veèkratniku presegajo tvoj banèni raèun Laughing Prav komièna je bila inštalacija kablov v demo sobi Zensati - Brodmann.
https://www.whatsbestforum.com/threads/munich-show-2023-hifideluxe-and-moc.36325/page-14
Izza zvoènikov je bilo vsaj 20m2 natlaèenih s kabli - kot neka maketa cevi v rafineriji.
Tu je video - od tretje minute naprej ca 20 sekund zumira po kablih:
https://www.youtube.com/watch?v=_U5nxK6hFFs

Meni to gre v kontekst cirkuške toèke, ekshibicije, sicer popolnoma neuporabnih stvari v vsakdanji praksi. Ma niti da mi jih podarijo jih ne bi priklopil. Laughing
_________________
Carpe Diem


Nazadnje urejal/a ambasador Pet Maj 26, 2023 08:50; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ljubitelj7



Pridružen/-a: Čet Jul 2018 14:13
Prispevkov: 22
Kraj: Prelepa Gorenjska

PrispevekObjavljeno: Pet Maj 26, 2023 08:50    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

@longplay - prosim: z zanimanjem in z veseljem bi prebral (tudi) tvoje poroèilo oz. reportažo s tega sejma. Pa verjetno še marsikdo, ki se tule sicer ne oglasi.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Eminent



Pridružen/-a: Sre Jul 2022 21:29
Prispevkov: 11
Kraj: Izola

PrispevekObjavljeno: Pet Maj 26, 2023 09:03    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Iz kar nekaj sob smo odšli, ker so razstavljalci v nemšèini razlagali nekaj kar nas ne zanima ali pa ne razumemo. Skratka dolgovezili, da smo se na koncu pobrali ven iz sobe ne da bi kaj slišali.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Maj 26, 2023 09:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Olaf Adam
Michael Fremer-USA
Ljubiša Miodragoviæ-SR
Stuart Smith-GB

Klik


_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Dogodki v svetu HI-FI-ja, sreèanja Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4  Naslednja
Stran 2 od 4

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe