Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Canton slovenski dobavitelji

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
UserName



Pridružen/-a: Tor Feb 2011 21:46
Prispevkov: 106
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 18, 2023 10:54    Naslov sporočila: Canton slovenski dobavitelji Odgovori s citatom

Pozdrav,

zanima me kdo prodaja Cantonove izdelke v Sloveniji.


Specifično želim kupiti Chrono SL 596.2 DC, vendar conrad tega zvočnike ne dobi več.
Trenutno še čakam odgovor od cantona, vendar imam občutek, da jih nimajo več v proizvodnji.

Zato poskušam poiskati, če komu stoji kakšen na zalogi.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
LBaudio



Pridružen/-a: Ned Jan 2010 10:25
Prispevkov: 829
Kraj: Ljubljana, SLOVENIJA

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 19, 2023 09:19    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vcasih je Canton prodajal Brane Rajh, - jabolko,...bil je tudi Apple dealer in serviser - LJ - Šentvid
_________________
For Fast Moving Concerts

Custom Aeroports
Custom car audio installs

2 X WR setter dBDrag street B - 2005
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 041 853615
UserName



Pridružen/-a: Tor Feb 2011 21:46
Prispevkov: 106
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 19, 2023 22:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hvala za odgovor, bom še tam povprašal.

Canton jin ne dela več, prav tako ni več zaloge. So mi rekli, da se naj obrnem na dilerje, da jim imajo oni.
Trenuto, ni bilo uspeha z Conrad, muziker, megashop. Moj-tv še čakam odgovor..
Mediamart.at, jih nima v prodaji.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
benma



Pridružen/-a: Ned Jan 2011 17:12
Prispevkov: 1533
Kraj: Kamnica

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 20, 2023 08:33    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

https://www.idealo.de/preisvergleich/OffersOfProduct/6493038_-chrono-sl-596-2-canton.html

https://www.elektrowelt24.eu/shop/Lautsprecher/Standlautsprecher/Canton/Canton-Chrono-SL-Serie/Canton-Chrono-SL-596-2-DC-highgloss-schwarz-oder-weiss::6455.html
_________________
"Whenever we find connoisseurship operating within science or technology we may assume it persists only because it has not been possible to replace it by a measurable grading." Michael Polanyi
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
UserName



Pridružen/-a: Tor Feb 2011 21:46
Prispevkov: 106
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 21, 2023 22:09    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

benma je napisal/a:
https://www.idealo.de/preisvergleich/OffersOfProduct/6493038_-chrono-sl-596-2-canton.html

https://www.elektrowelt24.eu/shop/Lautsprecher/Standlautsprecher/Canton/Canton-Chrono-SL-Serie/Canton-Chrono-SL-596-2-DC-highgloss-schwarz-oder-weiss::6455.html


Hvala za prvi link, pride prav.

elektrowelt24, čeprav nihova stran (kot pri večini) kaže drugače, jih verjetno nima na zalogi glede na zadnji mail oz. še čakam na končni odgovor mi bodo poslali v ponedeljek.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
UserName



Pridružen/-a: Tor Feb 2011 21:46
Prispevkov: 106
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 30, 2023 15:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hvala za pomoč. Kjub vsemu novih oz. neodprtih SL 596.2 nisem uspel dobiti, tudi pri trgovinah, ki so kazale zalogo, ne pri nas, ne v tujini..verjetno, če bi dalje iskal bi jih nekje našel.
Chrono SL je nadomestil Townus, Townus 90 v mojem primeru, a sem na koncu tega več tedenskega podviga kupil Vento 80, tako, da srečen konec bi temu rekel. Smile Cool
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe