Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Infinity Kappa 9 kretnice pomoč

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HIGH-END AUDIO
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
infinity



Pridružen/-a: Pon Mar 2021 20:48
Prispevkov: 9

PrispevekObjavljeno: Pet Jul 01, 2022 14:40    Naslov sporočila: Infinity Kappa 9 kretnice pomoč Odgovori s citatom

Iščem nekoga,ki bi mi pomagal predelati kretnice na Infinity Kappa 9 zvočnikih...Plačilo po dogovoru..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
epic



Pridružen/-a: Sob Nov 2009 15:12
Prispevkov: 188
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Jul 04, 2022 08:44    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ne vem, kaj je narobe z @lix-om.

Meni je obnovil kretnice na starih KEF zvocnikih in tvorno sodeloval pri izdelavi kretnic za Magneplanarje.

Ne gre le za to, da možakar ve kaj dela, jasno mu je tudi, kaj zamenjati s čem, v kolikor stare robe ni na voljo v obliki novih elementov. In - nikoli ne rine v cenovno ezoteriko, če za to ni potrebe. Ergo?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
infinity



Pridružen/-a: Pon Mar 2021 20:48
Prispevkov: 9

PrispevekObjavljeno: Pon Jul 04, 2022 11:16    Naslov sporočila: Infinity Kappa 9 kretnice Odgovori s citatom

Nič ni narobe,samo nekoga potrebujem,da bi mi vse kondenzatorje zamenjal na obeh kretnicah s folijci Jantzen,vseh skupaj pride 32,ker je potrebno sestavljati vrednosti do 10% natančno...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
epic



Pridružen/-a: Sob Nov 2009 15:12
Prispevkov: 188
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Jul 04, 2022 13:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

No, poznam ljudi, ki so zamenjali ze kaj vec kosov, kot jih omenjas ti. Recimo ze omenjeni @lix, pa @ Joztom, pa mojster Milos v Lj, pa Boris Breskvar, Iztok Spremo itd.

Se mi vse bolj zdi, da se tezava skriva v “plačilu po dogovoru”.

Hotel sem le pomagati, se - umikam.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
infinity



Pridružen/-a: Pon Mar 2021 20:48
Prispevkov: 9

PrispevekObjavljeno: Tor Jul 05, 2022 12:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Joztom mi noče več delati stvari,Breskvar pa tudi pravi,da bo šele drugo leto na voljo za predelavo kretnice,ker ima delo na hiši,imaš še kakšen drug kontakt s telefonom ali meilom? Hvala...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HIGH-END AUDIO Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe