Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Nova igraĆØa je doma......
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 138, 139, 140 ... 163, 164, 165  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
drago67



Pridružen/-a: Čet Okt 2008 19:24
Prispevkov: 1088
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 24, 2021 15:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

LBaudio je napisal/a:
how low can u go? Laughing
Firme kot Auna so the lowest of the low level....


se strinjam s tabo..že hiter pogled nanj ti vse pove.za tole je po moje Å”koda vsakega denarja.paĆØ moje miÅ”lenje.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
LightBit



Pridružen/-a: Pon Okt 2017 23:11
Prispevkov: 2365
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 24, 2021 16:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Za vsako stvar je Å”koda denarja, ĆØe je neustrezna. Je pa bolje tvegati z nizkimi vsotami.

Potrebujem samo par watov mono.
Ravno toliko bi me priÅ”el samo podoben ĆØip s poÅ”tnino (avdio ojaĆØevalnih ĆØipov na žalost ne prodajajo nikjer v bljižini).

Je pa res žalosto, kaj vse proizvajajo in kaj napiÅ”ejo. Å koda ker se ne da dobiti komponent ceneje in se niĆØ ne splaĆØa delat.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
LBaudio



Pridružen/-a: Ned Jan 2010 10:25
Prispevkov: 829
Kraj: Ljubljana, SLOVENIJA

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 25, 2021 10:00    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

za take slucaje je bolje poiskat starejse rabljene ojacevalce Ab klase priznanih proizvajalcev kot so Precision Power PC ali Sedona serija, Orion XTR serija, Phoenix Gold ZPA serija, Zapco Studio serija, Lanzar opti serija.....Te stare igracke delajo presenetljivo dobro s solidnim napajanjem.
_________________
For Fast Moving Concerts

Custom Aeroports
Custom car audio installs

2 X WR setter dBDrag street B - 2005
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 041 853615
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Å kofja Loka

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 26, 2021 12:01    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

BK Gemini II.

Toliko je napisanega po netu o tem subu da sem ga moral enkrat imet.
10" kompresija za soliden denar.

Bucket list.
_________________
Music was my refuge. I could crawl into the space between the notes and curl my back to loneliness.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dule80



Pridružen/-a: Pet Jun 2014 14:33
Prispevkov: 209
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 29, 2021 18:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

V ĆØetrtek naroĆØeno danes doma
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mgermo



Pridružen/-a: Pon Nov 2021 12:57
Prispevkov: 1
Kraj: Brezice

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 30, 2021 15:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

BoÅ” napisal kako zveni v primerjavi z ĆØimerkoli si imel prej. Meni je na poti njegov veĆØji brat.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: +38631415926
dule80



Pridružen/-a: Pet Jun 2014 14:33
Prispevkov: 209
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 30, 2021 17:52    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Bom napisal v drugi temi da ne smetim
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
luka79



Pridružen/-a: Pet Mar 2011 15:36
Prispevkov: 1005
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 23, 2021 16:33    Naslov sporočila: Odgovori s citatom


_________________
My leader told me to jump in the river. .The river was deep and the weather was winter. .After a sailer very kindly saved me, my leader told me, you'd better take it easy. .I took it so easy my leader called me lazy!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
LightBit



Pridružen/-a: Pon Okt 2017 23:11
Prispevkov: 2365
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 23, 2021 19:35    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kaj je to? Center? Soundbar?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
luka79



Pridružen/-a: Pet Mar 2011 15:36
Prispevkov: 1005
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 23, 2021 20:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

LightBit je napisal/a:
Kaj je to? Center? Soundbar?


Center Laughing
Nevem ĆØe SF delajo soundbare.
_________________
My leader told me to jump in the river. .The river was deep and the weather was winter. .After a sailer very kindly saved me, my leader told me, you'd better take it easy. .I took it so easy my leader called me lazy!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
LightBit



Pridružen/-a: Pon Okt 2017 23:11
Prispevkov: 2365
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 23, 2021 21:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

A nisi rekel da ne maraÅ” centra?
Ja tudi jaz dvomim, da Sonus Faber dela soundbare, ampak nisem ravno poznavalec znamk.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
luka79



Pridružen/-a: Pet Mar 2011 15:36
Prispevkov: 1005
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 23, 2021 21:43    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Res sem to rekel. Zadnje ĆØase pa gledam precej filmov in sem se iz radovednosti podal v lov za moje fronte ĆØim bolj primernim centrom. Bom videl kako se obnese. Za enkrat kaže, da nekih težav z umestitvijo v sistem ni. Je pa edina pozicija zanj nad TVjem, zvoĆØnik pa je originalno rahlo tiltan navzgor, tako da je provizorno precej podložen za streljanje navzdol.
_________________
My leader told me to jump in the river. .The river was deep and the weather was winter. .After a sailer very kindly saved me, my leader told me, you'd better take it easy. .I took it so easy my leader called me lazy!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Mostec



Pridružen/-a: Sre Sep 2014 17:55
Prispevkov: 65
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 23, 2021 22:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom




Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
habo66



Pridružen/-a: Čet Maj 2010 18:01
Prispevkov: 1079
Kraj: Lenart

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 29, 2021 15:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tole pa JE roba, nice.., tale pred bi jest tut mel Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
benma



Pridružen/-a: Ned Jan 2011 17:12
Prispevkov: 1533
Kraj: Kamnica

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 29, 2021 16:57    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ƈestitam!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 138, 139, 140 ... 163, 164, 165  Naslednja
Stran 139 od 165

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe