Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Nova igraĆØa je doma......
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 132, 133, 134 ... 163, 164, 165  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
simon740



Pridružen/-a: Sob Sep 2012 15:59
Prispevkov: 975
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Sob Maj 01, 2021 15:34    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Audiomarka je napisal/a:
Dobri pol prodajas kar ti je vsec. Resnica mi je vedno blizu.
Jaz sem jih slisalnna sejmunin sem hotel samo vem iz sobe.
Vidim, da so ti svetovalci uturili se nov ojacevalnik. Kable z 8mm preseka imas? Se nabere stroskov od svetovalcev.
Jaz sem prepozno spoznal, da navijaci nimajo stika z realnostjo. Jbl je priblizno tko kot jansa za nova tv al pa golobic za rtv. Oz kerkol levak. D best 😀


Very Happy Å”e zadel si...res prodajam, kar mi je vÅ”eĆØ. Smo ĆØudni eni a ne Confused
ƈe si želel ven iz sobe, ĆØist prav. Kdo pa pravi, da ti mora biti vÅ”eĆØ. Saj zato pa je toliko razliĆØnih zvoĆØnikov. Za vsakega nekaj.
Tudi ojaĆØevalnik mi je vÅ”eĆØ Wink (sem ga imel dovolj dolgo na testu, da sem se lahko sam odloĆØil in mi ga ni rabil nihĆØe uturit). ƈe iz slike razbereÅ”, da so 8mm kabli si pa Å”e veĆØji majster. Bravo.

Lp,
Simon
_________________
Sound quality has very little to do with file size
Some people may think that loud sound is = good sound, but the fact is that it is loud and compressed and all dynamics have been sucked out.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Audiomarka



Pridružen/-a: Sob Jan 2012 14:47
Prispevkov: 724
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Maj 01, 2021 15:41    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

No sej ojacevalc bi bil za kacga jurja. Kolk je cena?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
habo66



Pridružen/-a: Čet Maj 2010 18:01
Prispevkov: 1080
Kraj: Lenart

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 03, 2021 21:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mi je prav en prijatelj povedal, da naj bi se v Simona en vtaknil zaradi Gallusov. Glede na to, da si me vpletel v tole, se ĆØutim poklicanega, da te povabim na eno "seanso". Prinesi nesojene JBL-e in Simon ti bo demonstriral Galluse. Jaz bom prinesel Å”e kakÅ”nega dobrega SET-a in Å”e svoje Troels Gravesen-e, ki sem jih izdelal sam z denarjem od Gallusov. Diy žilica je premagala, ĆØe te že ĆØevelj žuli zakaj sem jih prodal. Del kupnine pa je v drugi obliki, ampak ti bom potem razložil v kakÅ”en deal sva Å”la s Simonom ok?
Å e vedno mislim, da so zelo dobri zvoĆØniki, ĆØeprav jih nimam. Tudi za Zu Audio trdim, da so super zvoĆØniki, pa ĆØeprav jih trenutno nimam, sem pa imel že 4 pare. Tudi Å”e za nekaj druge robe, ki sem jo imel, se mi vĆØasih toži. Mar ni tako?

Do takrat (in Å”e naprej) pa chill man, preberi kakÅ”no duhovno knjigo, Kezele lepo piÅ”e, pa probal meditirati, morda joga ali qigong, pomaga, resno... V tej koroni smo vsi zabredli nekam, tudi jaz, ampak prav je, da pridejo te frustracije in jeza na plano, da jih osvestimo in lahko zaĆØnemo pucati. Odgovorno pa je od vsakega, da to ne prenaÅ”a na druge, ker nismo vsi "guruji", ki bi z lahkoto odbijali to negativno energijo, zaenkrat Å”e ne.

Skratka povabilo velja, brez heca. Ok Simon? Smile

Peace
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
benma



Pridružen/-a: Ned Jan 2011 17:12
Prispevkov: 1533
Kraj: Kamnica

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 03, 2021 23:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

@habo66:
zakaj Zu niso veĆØ aktualni? ƈe se prav spomnim, si jih zelo hvalil.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
simon740



Pridružen/-a: Sob Sep 2012 15:59
Prispevkov: 975
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Tor Maj 04, 2021 09:37    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ma nimam se jaz ĆØasa ukvarjati z takÅ”nimi. Plus tega ima ĆØlovek svoj okus glede HIFI-ja in kdo mu brani.
V konĆØni fazi pa provocira tude druge, tako da se ne sekiram. Morda uživa v tem bolj, kot pa v posluÅ”anju glasbe.

lep pozdrav,
Simon
_________________
Sound quality has very little to do with file size
Some people may think that loud sound is = good sound, but the fact is that it is loud and compressed and all dynamics have been sucked out.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
habo66



Pridružen/-a: Čet Maj 2010 18:01
Prispevkov: 1080
Kraj: Lenart

PrispevekObjavljeno: Tor Maj 04, 2021 10:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

benma je napisal/a:
@habo66:
zakaj Zu niso veĆØ aktualni? ƈe se prav spomnim, si jih zelo hvalil.

Saj jih Å”e zmeraj in Å”e vedno so aktualni Smile Ampak ne morem imeti veĆØ kot enega para doma, ni prostora. Sem pa dal že skozi Omen mk1 in mk2 ter Druid mk4 in mk5. Omen mk2 je ful dober allrounder, bi pa probal tudi Soul Supreme, ĆØe bo prilika. Pa Å”e marsikaj me "matra", npr. Avantgarde, a druge mar ne? Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dule80



Pridružen/-a: Pet Jun 2014 14:33
Prispevkov: 209
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Pet Jun 11, 2021 06:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Å e neki novega pr hiÅ”
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Mostec



Pridružen/-a: Sre Sep 2014 17:55
Prispevkov: 65
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 14, 2021 17:33    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gwb



Pridružen/-a: Sob Mar 2009 9:15
Prispevkov: 506
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 14, 2021 20:44    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Lepa zbirka stolov in pa lep gramofon Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Mostec



Pridružen/-a: Sre Sep 2014 17:55
Prispevkov: 65
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Jun 16, 2021 06:37    Naslov sporočila: Odgovori s citatom


Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
luka79



Pridružen/-a: Pet Mar 2011 15:36
Prispevkov: 1005
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 21, 2021 18:32    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ni ravno "nova igraĆØa". Ampak sem pogruntal, da v bistvu lahko furam DAC v preamp modeu v ojaĆØevalec prek "by pass" vhoda. Torej ta vhod je navaden linijski, ima pa opcijo "by pass" funkcije, pri kateri se nato ojaĆØevalec obnaÅ”a kot konĆØna stopnja. Med tem preko ostalih Å”tirih vhodov Å”e vedno funkcionira kot integrirec.

Ain't that cool?! Cool Twisted Evil Very Happy

Prvi vtis je, da je soba zvoĆØno zapolnjena pri nižji glasnosti kot prej. Nisem Å”e dosti posluÅ”al, vendar tudi stage je globji. Bom pa to moral Å”e potrditi v nadaljnem posluÅ”anju in primerjanju. Ampak ĆØe ne drugega, je stvar zabavna. Pa ravno sem gledal v smeri zamenjave ojaĆØevalca. Laughing
_________________
My leader told me to jump in the river. .The river was deep and the weather was winter. .After a sailer very kindly saved me, my leader told me, you'd better take it easy. .I took it so easy my leader called me lazy!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofrik



Pridružen/-a: Pet Dec 2008 17:19
Prispevkov: 1491
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 21, 2021 21:45    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

bi prej liderja vpraÅ”al, sigurno bi dobil kak konstruktiven nasvet ne pa da se sam muĆØiÅ” in tuhtaÅ”....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
luka79



Pridružen/-a: Pet Mar 2011 15:36
Prispevkov: 1005
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 22, 2021 08:09    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

audiofrik je napisal/a:
bi prej liderja vpraÅ”al, sigurno bi dobil kak konstruktiven nasvet ne pa da se sam muĆØiÅ” in tuhtaÅ”....


Lider se sam oglaŔa, po svoji volji in potrebi Rolling Eyes
Posebaj rad pa se tudi sam "m/uĆØim in tuhtam". Eni pa berejo What HiFi Laughing
_________________
My leader told me to jump in the river. .The river was deep and the weather was winter. .After a sailer very kindly saved me, my leader told me, you'd better take it easy. .I took it so easy my leader called me lazy!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofrik



Pridružen/-a: Pet Dec 2008 17:19
Prispevkov: 1491
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Sre Jun 23, 2021 12:27    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

vsekakor, ampak ker povsod popaŔ zraven tega tvojega liderja isem mislil da moreŔ najprej njega vpraŔat....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ducar



Pridružen/-a: Sob Apr 2012 13:13
Prispevkov: 611
Kraj: Ardro

PrispevekObjavljeno: Čet Jun 24, 2021 06:56    Naslov sporočila: Odgovori s citatom



Ni ravno igraĆØa, je pa pripomoĆØek. IgraĆØka za igraĆØkanje, da se igraje postavi zvoĆØnik na pravo mesto.
Se morda kdo spomni, ko smo v DIC-u posneli igranje mojstra DemŔarja med sprehodom po dvorani in potem to predvajali na audio sistemu?
_________________
Canta e Cammina


Nazadnje urejal/a ducar Čet Jun 24, 2021 07:44; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 132, 133, 134 ... 163, 164, 165  Naslednja
Stran 133 od 165

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe