Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Pomoč pri izbiri zvočnika
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
civo666



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 20:36
Prispevkov: 58
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Sob Maj 23, 2009 08:34    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Bom kar tule nadaljeval...zanima me, če ima kdo kakšne izkušnje z zvočniki KEF XQ10. Imam zelo pozitivne izkušnje s to znamko pa tudi vizualno so prelepi in bi se odlično vklopili v našo dnevno sobo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Numb



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01
Prispevkov: 1127
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Maj 23, 2009 10:17    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Meni so igrali grozno, pa ne grozno kot slabo, ampak kot nek kovinski zvok, bolj avdiofilski zvok če lahko temu tako rečem, sem nehal poslušat po enem komadu. Potem sem poslušal nižjo serijo in mi je bila veliko bolj všeč.
Čeprav so RS6 katere si imel, bolje igrali kot vsi Kefi kar sem jih poslušalv Digitaliji, ampak to je pač moj okus. Pa XQ so bili postavljeni v polici v trgovini, lahko greš tja in ti jih postavijo zares. Pred nakupom zvočnikov sem poslušal res veliko parov pa so mi meli ti res najbolj "strange" zvok, imel sem kolega zraven ki je že imel dvojne Kefe in mu tudi niso bili všeč, mogoče bo pa tebi to prav všeč...veliko bolje je bilo pri modelu višje iz te serije, ampak stane jurja se mi zdi.

Lp

p.s.; za teh slabih 600€ definitivno Dynaudio 42, še zdaj mi je žal da jih nimam, navdušili so me Opera, ne vem modela, bili so okoli 800€, ampak sem jih zgolj na hitro poslušal, in pa RS6 katere bi najbrž vzel če se ne bi odločil potem za vintage.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
civo666



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 20:36
Prispevkov: 58
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Sob Maj 23, 2009 10:29    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

S tem da Dynaudio so za 600e par, tukaj pa komad. Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: Sob Maj 23, 2009 11:09    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pa to vam vsem pravim že celo večnost.

Dynaudio Audience 42.

Je pa problem v tem, da se ne izdelujejo vec. V inteku imajo se dva para po znizani ceni --> 525€
_________________
Music was my refuge. I could crawl into the space between the notes and curl my back to loneliness.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JANKO
Gost





PrispevekObjavljeno: Sob Maj 23, 2009 21:40    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Za ta denar bi lahko dobil PMC TB1. Zadnjič sem imel priložnost slišati model DB1+, ki zveni fantastično za dokaj malo denarja.

lp
Nazaj na vrh
bono



Pridružen/-a: Tor Sep 2008 10:46
Prispevkov: 25
Kraj: ptuj

PrispevekObjavljeno: Sre Jul 22, 2009 13:35    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zanima me ali je kdo že slišal TANNOY SENSYS DC1.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Numb



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01
Prispevkov: 1127
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Jul 22, 2009 15:39    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz sem DC2 in za moj okus takrat (nekih 5 let nazaj) je bil referenčen zvočnik v mojem finančnem dosegu, mi je bil bolj všeč kot takratni konkurenčni modeli Dalija in B&W.
Še vedno vržem uč če ujamem kake na e-bayu.

Je pa res da mi je tudi dizajn zelo všeč.

Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Numb



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01
Prispevkov: 1127
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Jul 22, 2009 15:39    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

JANKO je napisal/a:
Za ta denar bi lahko dobil PMC TB1. Zadnjič sem imel priložnost slišati model DB1+, ki zveni fantastično za dokaj malo denarja.

lp
Na čem so bili priklopljeni, jih imam v glavi kot naslednji nakup, pa me zanima če bi moj Sony opravil nalogo?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dore



Pridružen/-a: Pon Dec 2008 12:08
Prispevkov: 15
Kraj: Kamnik

PrispevekObjavljeno: Sre Jul 22, 2009 16:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sem lastnik Tannoyev DC2, DCC in sem zelo zadovoljen. Zaenkrat so priključeni na Receiver Yamaha Rx-v 3800, ki ga bom v kratkem zamenjal za solidnejši stereo ojačevalec. Koncentrični driverji so lepo poslušljivi.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
Stran 3 od 3

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe