Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Nova igrača je doma......
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 131, 132, 133 ... 163, 164, 165  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
GoldProf



Pridružen/-a: Pet Nov 2008 15:15
Prispevkov: 527

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 02, 2021 15:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

.... Če že, bi dal tretjo nogico zadaj, spredaj pa dve.....

Saj ima tako narejeno, dve spredaj, eno zadaj. Tako je na slikah po spletu.
Sicer pa, čestitke!

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
luka79



Pridružen/-a: Pet Mar 2011 15:36
Prispevkov: 998
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 02, 2021 15:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

GoldProf je napisal/a:
.... Če že, bi dal tretjo nogico zadaj, spredaj pa dve.....

Saj ima tako narejeno, dve spredaj, eno zadaj. Tako je na slikah po spletu.
Sicer pa, čestitke!

lp


Ja pa je res (bilo) tako Mr. Green
Me je tako motilo, da nisem posvečal pozornosti kaj točno sezuvam Laughing

In hvala Smile
_________________
My leader told me to jump in the river. .The river was deep and the weather was winter. .After a sailer very kindly saved me, my leader told me, you'd better take it easy. .I took it so easy my leader called me lazy!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
twom



Pridružen/-a: Sob Feb 2009 21:47
Prispevkov: 221
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 02, 2021 20:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Samo tega ne zastopim zakaj je SMSL predvajalnik DP3 širok 205 mm, identičen ojačevalec A6 pa 215 mm...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
luka79



Pridružen/-a: Pet Mar 2011 15:36
Prispevkov: 998
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 02, 2021 23:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

twom je napisal/a:
Samo tega ne zastopim zakaj je SMSL predvajalnik DP3 širok 205 mm, identičen ojačevalec A6 pa 215 mm...


S čim vse se ljudje ne ukvarjajo Shocked
Veš, neka firma (priznana) ima taka odstopanja pri izdelavi zvočnikov, da morajo vsakega pomeriti in jih kasneje na tej osnovi "vpariti". Pitaj boga zakaj prihaja do takih odstopanj, če pa vse delajo po muštru. Ampak nihče se s tem ne ukvarja, ker se na koncu sliši dobro.

Btw: če te to moti (puzzla), si oglej njihovo 200 serijo https://apos.audio/products/apos-smsl-200-ensemble
Laughing Laughing
_________________
My leader told me to jump in the river. .The river was deep and the weather was winter. .After a sailer very kindly saved me, my leader told me, you'd better take it easy. .I took it so easy my leader called me lazy!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
twom



Pridružen/-a: Sob Feb 2009 21:47
Prispevkov: 221
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 03, 2021 08:56    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

luka79 je napisal/a:
twom je napisal/a:
Samo tega ne zastopim zakaj je SMSL predvajalnik DP3 širok 205 mm, identičen ojačevalec A6 pa 215 mm...


S čim vse se ljudje ne ukvarjajo Shocked
Veš, neka firma (priznana) ima taka odstopanja pri izdelavi zvočnikov, da morajo vsakega pomeriti in jih kasneje na tej osnovi "vpariti". Pitaj boga zakaj prihaja do takih odstopanj, če pa vse delajo po muštru. Ampak nihče se s tem ne ukvarja, ker se na koncu sliši dobro.
Izgleda da se (ukvarjajo), sicer jih nebi uparjali po velikosti...

Sicer pa kar vidim kako bi vsi orgazmiral, če bil bil Mytek brooklyn bridge 10 milimetrov ožji od Mytek brooklyn AMPa, ko bi ju postavil enaga vrh drugega...

Pa še resno, komponenti imata enak dizajn, kot da sta mišljeni za skupaj. Pa iščem ojačevalni set z mrežnim predvajalnikom, ne slušarkarskega, pa mi je Mytek malo predag, Marantz NR1200 mi pa ni všeč (kakor tudi ne SMSL 200 serija), ima pa Bluettoth in Wifi, to kar bi rad za enostavnost uporabe.

Pač meni je hifi tudi kos opreme, ki mi mora biti lep za pogledat...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
luka79



Pridružen/-a: Pet Mar 2011 15:36
Prispevkov: 998
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 03, 2021 09:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tko pač je. Saj je neformalni standard za komponente tudi cca 43 cm, pa jaz še nisem imel dveh ki bi bili popolnoma skladni. Potem so tu še angleži ki imajo itak neke svoje pojme dimenzioniranja in oblikovanja.
Sicer pa z 200 serijo nisem mislil da si oglej glede nakupa, ampak zaradi dizajna Mr. Green

Poglej recimo DP5. Mislim da je cca 550€. Če te ne moti, da ta je pa 210mm Shocked
_________________
My leader told me to jump in the river. .The river was deep and the weather was winter. .After a sailer very kindly saved me, my leader told me, you'd better take it easy. .I took it so easy my leader called me lazy!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
twom



Pridružen/-a: Sob Feb 2009 21:47
Prispevkov: 221
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 03, 2021 22:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

luka79 je napisal/a:
Poglej recimo DP5. Mislim da je cca 550€. Če te ne moti, da ta je pa 210mm Shocked
bom kupil vse tri in si naredil piramido, 215, 210, 205... Wink Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
luka79



Pridružen/-a: Pet Mar 2011 15:36
Prispevkov: 998
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Apr 04, 2021 10:02    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

twom je napisal/a:
luka79 je napisal/a:
Poglej recimo DP5. Mislim da je cca 550€. Če te ne moti, da ta je pa 210mm Shocked
bom kupil vse tri in si naredil piramido, 215, 210, 205... Wink Smile


Laughing
Nekaj takega sem imel v mislih ja.
_________________
My leader told me to jump in the river. .The river was deep and the weather was winter. .After a sailer very kindly saved me, my leader told me, you'd better take it easy. .I took it so easy my leader called me lazy!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bado.lambadowski



Pridružen/-a: Tor Maj 2012 15:47
Prispevkov: 162
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 12, 2021 08:23    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

aleksander je napisal/a:


Naj se suče! To je to! 👍👍👍
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
aleksander



Pridružen/-a: Sob Nov 2008 17:47
Prispevkov: 658
Kraj: Ajdovscina

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 12, 2021 16:35    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

👍
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Yahoo Messenger - naslov MSN Messenger - naslov
Audiomarka



Pridružen/-a: Sob Jan 2012 14:47
Prispevkov: 724
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Maj 01, 2021 13:34    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

habo66 je napisal/a:
Gallus Portato ja. Tudi meni so bili vedno vsec na sejmu, ampak nikoli ni blo prave prilike. Elekit jih brez kakrsnega koli problema zagrabi in pelje. Na “deset do” recimo je ze ornk na glas, na “12h” razbijajo. Saj bom se s kaksnim drugim ferstom probal, da vidim kje smo.
Naj povem, da je g. Vojko res ok. Vsec mi je, da dela v humanitarnih vodah, kar tudi nekaj pove o cloveku.


Evo ga. Kot rečeno. Ponovno naprodaj. Vroč krompirček. V humanitarnih vodah. Na kake fore pada folk. Simon je pa nasedu. Tule ven ne bo šlo. Oženjen. Kaj to o kom pove... Laughing

http://www.audio-kontakt.com/index.php?page=view_ad&id=24947
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
simon740



Pridružen/-a: Sob Sep 2012 15:59
Prispevkov: 975
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Sob Maj 01, 2021 13:45    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Audiomarka je napisal/a:
habo66 je napisal/a:
Gallus Portato ja. Tudi meni so bili vedno vsec na sejmu, ampak nikoli ni blo prave prilike. Elekit jih brez kakrsnega koli problema zagrabi in pelje. Na “deset do” recimo je ze ornk na glas, na “12h” razbijajo. Saj bom se s kaksnim drugim ferstom probal, da vidim kje smo.
Naj povem, da je g. Vojko res ok. Vsec mi je, da dela v humanitarnih vodah, kar tudi nekaj pove o cloveku.


Evo ga. Kot rečeno. Ponovno naprodaj. Vroč krompirček. V humanitarnih vodah. Na kake fore pada folk. Simon je pa nasedu. Tule ven ne bo šlo. Oženjen. Kaj to o kom pove... Laughing

http://www.audio-kontakt.com/index.php?page=view_ad&id=24947


Ja kje pa si se skrival?
Smo te že pogrešali Laughing Ti samo uživaj z JBL-i...

Lp,
Simon
_________________
Sound quality has very little to do with file size
Some people may think that loud sound is = good sound, but the fact is that it is loud and compressed and all dynamics have been sucked out.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Audiomarka



Pridružen/-a: Sob Jan 2012 14:47
Prispevkov: 724
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Maj 01, 2021 14:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja jbl-i so podobna zgodba. No tolk slabi niso. Tule si pa zaglavio. Ampak konec koncev gre v dobre svrhe. Dobro je ciniti dobro.
Mal so ti jih poturili. Sej ves dobra dela so najboljsa, ce jih dela kdo drug. Pol k je treba dat kes na mizo dobrota hitro izgine. Pa tut ce gre sam za jurja.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
simon740



Pridružen/-a: Sob Sep 2012 15:59
Prispevkov: 975
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Sob Maj 01, 2021 14:53    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Audiomarka je napisal/a:
Ja jbl-i so podobna zgodba. No tolk slabi niso. Tule si pa zaglavio. Ampak konec koncev gre v dobre svrhe. Dobro je ciniti dobro.
Mal so ti jih poturili. Sej ves dobra dela so najboljsa, ce jih dela kdo drug. Pol k je treba dat kes na mizo dobrota hitro izgine. Pa tut ce gre sam za jurja.


Laughing Si ti ena faca.
Meni ni nihče nič poturil Confused
Mi je bil njihov zvok všeč pred 6 leti, ko sem jih prvič slišal in mi je danes še bolj. Ker pa ne poznaš moje/celotne zgodbe, seveda streljaš mimo po celi črti. No, kakorkoli.... uživaj..

lp,
Simon
_________________
Sound quality has very little to do with file size
Some people may think that loud sound is = good sound, but the fact is that it is loud and compressed and all dynamics have been sucked out.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Audiomarka



Pridružen/-a: Sob Jan 2012 14:47
Prispevkov: 724
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Maj 01, 2021 15:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Dobri pol prodajas kar ti je vsec. Resnica mi je vedno blizu.
Jaz sem jih slisalnna sejmunin sem hotel samo vem iz sobe.
Vidim, da so ti svetovalci uturili se nov ojacevalnik. Kable z 8mm preseka imas? Se nabere stroskov od svetovalcev.
Jaz sem prepozno spoznal, da navijaci nimajo stika z realnostjo. Jbl je priblizno tko kot jansa za nova tv al pa golobic za rtv. Oz kerkol levak. D best 😀
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 131, 132, 133 ... 163, 164, 165  Naslednja
Stran 132 od 165

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe