Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Nova igrača je doma......
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 130, 131, 132

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
GoldProf

Pridružen/-a: Pet Nov 2008 15:15

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 02, 2021 15:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

.... Če že, bi dal tretjo nogico zadaj, spredaj pa dve.....

Saj ima tako narejeno, dve spredaj, eno zadaj. Tako je na slikah po spletu.
Sicer pa, čestitke!

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
luka79

Pridružen/-a: Pet Mar 2011 15:36
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 02, 2021 15:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

GoldProf je napisal/a:
.... Če že, bi dal tretjo nogico zadaj, spredaj pa dve.....

Saj ima tako narejeno, dve spredaj, eno zadaj. Tako je na slikah po spletu.
Sicer pa, čestitke!

lp

Ja pa je res (bilo) tako Mr. Green
Me je tako motilo, da nisem posvečal pozornosti kaj točno sezuvam Laughing

In hvala Smile
My leader told me to jump in the river. .The river was deep and the weather was winter. .After a sailer very kindly saved me, my leader told me, you'd better take it easy. .I took it so easy my leader called me lazy!
Nazaj na vrh
twom

Pridružen/-a: Sob Feb 2009 21:47

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 02, 2021 20:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Samo tega ne zastopim zakaj je SMSL predvajalnik DP3 širok 205 mm, identičen ojačevalec A6 pa 215 mm...
Nazaj na vrh
luka79

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 02, 2021 23:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

twom je napisal/a:
Samo tega ne zastopim zakaj je SMSL predvajalnik DP3 širok 205 mm, identičen ojačevalec A6 pa 215 mm...

S čim vse se ljudje ne ukvarjajo Shocked
Veš, neka firma (priznana) ima taka odstopanja pri izdelavi zvočnikov, da morajo vsakega pomeriti in jih kasneje na tej osnovi "vpariti". Pitaj boga zakaj prihaja do takih odstopanj, če pa vse delajo po muštru. Ampak nihče se s tem ne ukvarja, ker se na koncu sliši dobro.

Btw: če te to moti (puzzla), si oglej njihovo 200 serijo https://apos.audio/products/apos-smsl-200-ensemble
Laughing Laughing
My leader told me to jump in the river. .The river was deep and the weather was winter. .After a sailer very kindly saved me, my leader told me, you'd better take it easy. .I took it so easy my leader called me lazy!
Nazaj na vrh
twom

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 03, 2021 08:56    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

luka79 je napisal/a:
twom je napisal/a:

S čim vse se ljudje ne ukvarjajo Shocked
Veš, neka firma (priznana) ima taka odstopanja pri izdelavi zvočnikov, da morajo vsakega pomeriti in jih kasneje na tej osnovi "vpariti". Pitaj boga zakaj prihaja do takih odstopanj, če pa vse delajo po muštru. Ampak nihče se s tem ne ukvarja, ker se na koncu sliši dobro.
Izgleda da se (ukvarjajo), sicer jih nebi uparjali po velikosti...

Sicer pa kar vidim kako bi vsi orgazmiral, če bil bil Mytek brooklyn bridge 10 milimetrov ožji od Mytek brooklyn AMPa, ko bi ju postavil enaga vrh drugega...

Pa še resno, komponenti imata enak dizajn, kot da sta mišljeni za skupaj. Pa iščem ojačevalni set z mrežnim predvajalnikom, ne slušarkarskega, pa mi je Mytek malo predag, Marantz NR1200 mi pa ni všeč (kakor tudi ne SMSL 200 serija), ima pa Bluettoth in Wifi, to kar bi rad za enostavnost uporabe.

Pač meni je hifi tudi kos opreme, ki mi mora biti lep za pogledat...
Nazaj na vrh
luka79

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 03, 2021 09:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tko pač je. Saj je neformalni standard za komponente tudi cca 43 cm, pa jaz še nisem imel dveh ki bi bili popolnoma skladni. Potem so tu še angleži ki imajo itak neke svoje pojme dimenzioniranja in oblikovanja.
Sicer pa z 200 serijo nisem mislil da si oglej glede nakupa, ampak zaradi dizajna Mr. Green

Poglej recimo DP5. Mislim da je cca 550€. Če te ne moti, da ta je pa 210mm Shocked
Nazaj na vrh
twom

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 03, 2021 22:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

luka79 je napisal/a:
Poglej recimo DP5. Mislim da je cca 550€. Če te ne moti, da ta je pa 210mm Shocked
bom kupil vse tri in si naredil piramido, 215, 210, 205... Wink Smile
Nazaj na vrh
luka79

PrispevekObjavljeno: Ned Apr 04, 2021 10:02    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

twom je napisal/a:
luka79 je napisal/a:
bom kupil vse tri in si naredil piramido, 215, 210, 205... Wink Smile

Laughing
Nekaj takega sem imel v mislih ja.
Nazaj na vrh
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 130, 131, 132
Stran 132 od 132

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu