Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

System fidelity SA-300SE
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
gash



Pridružen/-a: Sob Avg 2009 11:40
Prispevkov: 291
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 18, 2013 11:38    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ƈe pa je ojaĆØevalec super potem pa se ne pritožuj, kaj vse je zaniĆØ in kako je proizvajalec neresen.
NapiÅ”i samo da te zanima kako se je ostalim zdel ta ojaĆØevalec. Pa saj te odgovore si itak že dobil.

Dobil si pa Ŕe kup odgovorov in mnenj na tvoje pritoževanje. kar sejeŔ to žanjeŔ.
tako kot si ti opisal je moje mnenje (in tudi ambasadorjevo), da z ojaĆØevalcem marsikaj ni ok, zato je slab nakup (ĆØe že ne zaniĆØ ali defekten ojaĆØevalec, ki ga je treba vrnit - ti si pisal o pokvrajenih tipkah in nedelujoĆØih konektorjih in rjuhah ĆØez zvoĆØnik ne jaz), ker imamo s tem ojaĆØevalcem popolnoma drugaĆØne izkuÅ”nje.

Napisal pa sem tu oglaÅ”evane cene, ki Å”e vedno veljajo, ki sem jih dobil po dveh minutah srfanja. In to zgolj dobrohotno kot pomoĆØ, ker sam nisi naÅ”el.
ƈe pa pomoĆØi ne potrebujeÅ” potem pa ne bluzi
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jolbe



Pridružen/-a: Sre Maj 2011 14:37
Prispevkov: 46
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 18, 2013 15:19    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Evo, ti napiŔem jasno, da boŔ razumel:

1. Zvok me je na zaĆØetku razoĆØaral, se izboljÅ”uje...a zaenkrat ne dosega nivoja niĆØesar (razen vintage 70's kenwooda), kar imam doma (vse samogradnje, od tega en gainclon). Manjka informacij zgoraj (zato rjuha ĆØez uÅ”esa).
2. Kvaliteta izdelave (ali pa konĆØne kontrole) je slaba - slab odlitek daljinca, slabo barvanje slednjega, defekten en rca priklop.
3. Spletna stran je zaniĆØ, produktov v trgovinah ni.
4. Aktualne cene ne najdem, z izjemo ponudbe na lovecnacene (475e). Kje si ti naŔel ceno pa ne vem.
5. Zadeva je mene stala 299e.
6. Edino, glede ĆØesar sem prosil za pomoĆØ, je eventuelno preprogramiranje daljinca.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Å kofja Loka

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 22, 2021 18:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vidim da nisem edini lastnik te komponente.

Ali kdo ve ali ima SUB-out kak LPF/crossover vgrajen, ali je to full-range mono izhod?
_________________
Music was my refuge. I could crawl into the space between the notes and curl my back to loneliness.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
joztom



Pridružen/-a: Pon Jan 2013 11:07
Prispevkov: 1946
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 23, 2021 10:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Po moje je samo komutiran (glasnost odvisna) mono izhod, brez High filtra za satelite in Low filtra za sub.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Bojan VarjaĆØiƦ Rajko



Pridružen/-a: Pon Sep 2019 14:06
Prispevkov: 81
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 23, 2021 12:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

TECHRADAR takole oceni - podobno, kot ti sliŔiŔ!:

OUR VERDICT
A basically decent amplifier, with good solid build and the potential to be a top performer for the money. Overall, however, we feel its performance fails to displace current market leaders from their position

FOR
Some of the best bass youā€™ll hear for under a grand
Unfussy about loudspeakers
Simple design

AGAINST
Fine detail hard to hear
Not as accomplished as its rivals
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Stran 2 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe