Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

JBL Club Slovenia members
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 20, 21, 22  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
LBaudio



Pridružen/-a: Ned Jan 2010 10:25
Prispevkov: 829
Kraj: Ljubljana, SLOVENIJA

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 29, 2020 10:02    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

zgleda hudobro, hahaha,... verjamem da se tudi slisi tako
_________________
For Fast Moving Concerts

Custom Aeroports
Custom car audio installs

2 X WR setter dBDrag street B - 2005
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 041 853615
Audiomarka



Pridružen/-a: Sob Jan 2012 14:47
Prispevkov: 724
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 30, 2020 23:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

A pri nas kdo prodaja tole:

https://www.youtube.com/watch?v=h9CetMXooUE&t=317s

Se da kje sliŔat?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fjaka



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 17:04
Prispevkov: 1747
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 18, 2020 15:52    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hadži Nenad MiletiƦ. s portala HI-FI, kupil origigi naĆØrte pr JBLu...in naredil Paragone...cca. 6000 evra...


_________________
Ŕoo mazgoon
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
LightBit



Pridružen/-a: Pon Okt 2017 23:11
Prispevkov: 2365
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 18, 2020 18:34    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Lepo se svetijo. Surprised Very Happy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ambasador



Pridružen/-a: Sre Feb 2011 19:52
Prispevkov: 5984
Kraj: Izola

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 24, 2020 16:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

NajslavnejŔi SoundBar Laughing
_________________
Carpe Diem
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
zweistein



Pridružen/-a: Čet Jun 2020 17:54
Prispevkov: 41
Kraj: NM

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 24, 2020 22:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Bravo Matt admin, thumbs up za zapis v drugi temi! Kulturno, s spoÅ”tovanjem do razliĆØnih mnenj se daleĆØ pride.
Povem iz lastne izkuÅ”nje: po 30 letih sem se kot "zaĆØetnik z izkuÅ”njami" spravil spet skupaj sestavit sistem(ĆØiĆØ) za limited budget. Prva izkuÅ”nja s forumom je bila OK. VpraÅ”am, dobim nekaj konstruktivnih predlogov, izmenjamo besedo-dve, in to je to. Potem sem takole neobvezno spremljal forum, že veĆØkrat želel kaj vpraÅ”at, pa me je minilo - kaj je meni treba, da bi kakÅ”en ponosni lastnik highend sistema in svetopisemskega nadimka Å”e po meni zlival gnojnico...drugaĆØe pa: veĆØina vas je Mojstrov, obvladate...hifi vam je res hobi in ste not u nulo...kapa dol.
Meni moj sistemĆØiĆØ Å”pila nebeÅ”ko in komaj ĆØakam, da ga prižgem...in to je edino, kar Å”teje na koncu. Ko ne bo veĆØ tako, bo Å”el od hiÅ”e in grem po drugega...dB in Hz gor ali pa dol.
Mi je dal mislit prodajlec, ko sva z ženo kupovala TV, sva cincala kot laĆØna s..t, pa pravi možakar: " Dost je bilo izbiranja - kupit in uživat!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fjaka



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 17:04
Prispevkov: 1747
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 25, 2020 00:52    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

zweistein je napisal/a:
Bravo Matt admin, thumbs up za zapis v drugi temi! Kulturno, s spoÅ”tovanjem do razliĆØnih mnenj se daleĆØ pride.
Povem iz lastne izkuÅ”nje: po 30 letih sem se kot "zaĆØetnik z izkuÅ”njami" spravil spet skupaj sestavit sistem(ĆØiĆØ) za limited budget. Prva izkuÅ”nja s forumom je bila OK. VpraÅ”am, dobim nekaj konstruktivnih predlogov, izmenjamo besedo-dve, in to je to. Potem sem takole neobvezno spremljal forum, že veĆØkrat želel kaj vpraÅ”at, pa me je minilo - kaj je meni treba, da bi kakÅ”en ponosni lastnik highend sistema in svetopisemskega nadimka Å”e po meni zlival gnojnico...drugaĆØe pa: veĆØina vas je Mojstrov, obvladate...hifi vam je res hobi in ste not u nulo...kapa dol.
Meni moj sistemĆØiĆØ Å”pila nebeÅ”ko in komaj ĆØakam, da ga prižgem...in to je edino, kar Å”teje na koncu. Ko ne bo veĆØ tako, bo Å”el od hiÅ”e in grem po drugega...dB in Hz gor ali pa dol.
Mi je dal mislit prodajlec, ko sva z ženo kupovala TV, sva cincala kot laĆØna s..t, pa pravi možakar: " Dost je bilo izbiranja - kupit in uživat!



ma boli te ona stvar...ali kako si izdržal trejset let...di si bil?...tega ne kapim...???....
_________________
Ŕoo mazgoon
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
zweistein



Pridružen/-a: Čet Jun 2020 17:54
Prispevkov: 41
Kraj: NM

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 25, 2020 11:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ne vem...dobro vpraŔanje...verjetno me je familija nezavedno "porinila" v hobi z malo dB, fotografijo. Ne da vmes nisem zavrtel komad-dva...kaj opažam? Dejansko sem v visokih kHz oslabel...
j..i ga, tako to gre.
Uživam pa vseeno Very Happy

Pa vesele praznike vsem forumaŔem!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kraljmatjaz



Pridružen/-a: Čet Maj 2008 21:27
Prispevkov: 1026
Kraj: Gorica

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 25, 2020 18:41    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

...
_________________
Chi suona, stona. Chi non suona, critica! (R.Muti)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
pinus



Pridružen/-a: Pet Feb 2012 1:16
Prispevkov: 940
Kraj: Nova Gorica

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 04, 2021 19:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

... Ŕe par misli na jbl tematiko..
- najprej @okoyono - dobrodoÅ”el v klub.. Glede tvoje kombinacije zvoĆØnikov je bilo že govora.. Bo treba Å”e nekaj narediti na adekvatni amplifikaciji, umestitvi v prostor, kot sem že omenil - za pravo zadovoljstvo...
- zgoraj pa lahko vidimo, da se najdejo Å”e pravi entuzjasti, ljubitelji tega branda.. Ta primer z izdelavo Paragon-ov je kar zahtevna stvar.., tako pohvale kolegu prek meje.. Original primerki pa dosegajo cca 25-30 Kā‚¬,na svetovnem tržiÅ”ĆØu..
Podoben primer so tudi Hartsfield-i - kolektorske zadeve..
Med te lahko priÅ”tejemo tudi serijo "blue face" 43XX - monitor zvoĆØnike..
Zgoraj omenjena modela sta, na žalost, za danaÅ”nje zahteve, oz. za optimalen naĆØin posluÅ”anja neprimerna.. Njih zahtevana umestitev v prostor je znana, že zahtevana - tako bomo žal ostali le pri odliĆØni 2D prezentaciji zvoka..
Pri seriji 43XX je to lažje izvedljivo, razen v primeru 4350, 4355.. Za to postaviti potrebujemo vsaj 6x9,5 m prostor - za pravi 3D..
Za 4343, 4344 je to lažje izvedljivo - mere 5x7 oz. 8m so optimalne.. V tem primeru lahko navedem, da mi je to tudi praktiĆØno uspelo - vrhunski 3D..
ManjŔe izvedbe so bolj fleksibilne in odgovarjajo prostorom do 25m2.. Tu naj izpostavim model 4313..
Tudi 43xx serija dosega stabilne vrednosti - cene na mednarodnem trgu..
Naj ob tej priliki Å”e navedem, da je bil navedeni oglas v sosednji temi seveda fake (- preverjeno).. Objavljen pa seveda z namenom razvrednotenja produkta.. Za vse zgoraj omenjene produkte se veĆØkrat na netu pojavljajo mamljive, fake ponudbe po poloviĆØnih cenah, izkljuĆØno z namenom spletne prevare, oz. kraje .. Tako ni odveĆØ biti previden in zadeve dobro preveriti..
ƈe se hoĆØe Å”e kdo od lastnikov branda (- modelov, ki so navedeni na prvi strani te teme) pridružiti klubu, je dobrodoÅ”el..
Nova letna lista ĆØlanov pa sledi v nadaljevanju...



lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 030-353370
Audiomarka



Pridružen/-a: Sob Jan 2012 14:47
Prispevkov: 724
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 06, 2021 00:17    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ce je bil misljen moj oglas, rade volje zvocnike prodam za 2k.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pinus



Pridružen/-a: Pet Feb 2012 1:16
Prispevkov: 940
Kraj: Nova Gorica

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 06, 2021 00:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

...ĆØe bolje prebereÅ” o ĆØem je govora v gornjem postu, boÅ” videl, da niso bili miÅ”ljeni tvoji zvoĆØniki - niso med "blue face" monitorji...
Pa vseeno sreĆØno s prodajo..


lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 030-353370
Audiomarka



Pridružen/-a: Sob Jan 2012 14:47
Prispevkov: 724
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 07, 2021 20:36    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pardon, nisem bil pozoren.
Hvala za zelje, ampak Jbl sem nehal prodajat, ker interesa ni. Sem raje prodal drug par, ki sem ga imel. V dveh dneh, sredi korone, gone. Jbl trg je prevec plitev, za smesno ceno je pa to brez veze prodat. Se bo dalo tudi cez 10 let po polovicni ceni...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
okoyono



Pridružen/-a: Tor Apr 2019 0:25
Prispevkov: 125
Kraj: Ptuj

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 21, 2021 08:19    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zdravo, zanima me razlika kar se tiĆØe frekvenĆØnega razpona oz. linearnosti med 15ā€ 2225H in 2226H drajverji. Specifikacije so na voljo na spletu, zanima pa me sliÅ”na razlika..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tipi2



Pridružen/-a: Ned Mar 2020 17:43
Prispevkov: 6
Kraj: SemiĆØ

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 27, 2021 13:44    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pozdravljeni
NaÅ”el sem JBL zvoĆØnike naprodaj in sicer L110 in L110 Horizon.
V drajverjih je razlika oĆØitna. Zanima pa me kakÅ”na naj bi bila razlika v zvoku med obema. ƈe je kdo sliÅ”al oboje.

Lp, Miran
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 040 660 201
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 20, 21, 22  Naslednja
Stran 15 od 22

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe