Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Integr.ojaĆØevalnik do 4Kā‚¬
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
bogomir 4051



Pridružen/-a: Tor Dec 2008 19:42
Prispevkov: 1440
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 27, 2020 15:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

benma @ res je, imaÅ” prav. Ampak vedno je Å”e en "ampak". Moji monobloki in predojaĆØevalec so pred 10 leti stali mpc 50k, jaz pa sem jih pred2 leti kupil za ĆØetrino. Ko so bili novi je bil to vrh ponudbe ampov v highend ligi. In brez zamere, to so tudi Å”e sedaj, s tem, da jim cena ne pada veĆØ.

Res ne bi rad, da bi se sliŔalo vzviŔeno, ampak vsi ampi, o katerih se je do sedaj razpravljalo so srednjega ranga, pa niti ne visokega srednjega.

FBI pa je bil pred 10 leti absolutna Å”pica med integrirci in je to tudi Å”e danes. ƈe tega integrirca kupiÅ” danes, lahko za zelo dolgo ĆØasa ali pa za vedno odkljukaÅ” problem "amp".

Ja, ok, ni nov, pa tudi A klasa ni po okusu GoldProfa, ĆØeprav je boljÅ”a od AB.

Lpm
_________________
miro
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 031361550
Audiomarka



Pridružen/-a: Sob Jan 2012 14:47
Prispevkov: 724
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 27, 2020 16:58    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

simon740 je napisal/a:
Audiomarka je napisal/a:
S "temnimi" zvoĆØniki mogoĆØe devialet. Sigurno ne MF, pa karan in ne vem kaj je Å”e bilo.
4 jurje je za amp stran vržen denar za te zvoĆØnike. VeĆØ kot 100W dvomim da rabijo. Z 4 jurje se kupi Zofijo ali kaj podobnega in potem naprej:
https://www.ebay.de/itm/Wilson-Audio-Sophia-I/283807341498?hash=item42143c5bba:g:I~kAAOSw~exeY9-u


DAJ NE SMETI TEME!!

eni bi se morda radi Å”e kaj nauĆØili iz takÅ”nih in podobnih tem, pa zaradi tebe in Å”e nekaterih nastane vsaka tema neberljiva oz. nekoristna.


Tole je smetenje. Tole je nekaj najbolj smiselnega v celi temi.
Devialet v primerjavi z MF pa electrocompaniet? Dejte no... Poleg tega pa sonus ne more imeti za partnerja electrocompaniet, mf, karan in ostalo temneje zveneĆØo elektronito. Pika.
Problem Sonus in podobnih zvoĆØnikov ala Harbeth je da igrajo samo eno stvar dobro. AkustiĆØen smooth jazz, pol jih pa zmanjka. Harbeth je vsaj nevtralen, sonus pa ni. Dynaudio npr. dajejo vtis, da so pri vseh zvrsteh nemoteĆØi, ampak od njih kaj dosti ni, ko jih primerjaÅ” z res dobro robo. Dejte nekaj od te srednjerazredne robe zraven wilsonov pa boste videli. Veliko sem se nauĆØil na lastnih napakah, zato ne posluÅ”am nikogar veĆØ. Tole kar bom zdaj povedal je zato zlato, ne pa smetenje. Sonuse je najbolje prodati in, ĆØe je denar nabaviti Wilsone, ĆØe ga ni pa Focal electra 2. Utopia se mi ne zdi smiselna, ker je predraga in dobiÅ” že Wilsone. Electra 2 je pa precej poceni in ĆØe je prostor problem, je idealna. Oboji zvoĆØniki, so v vrhu tega kar lahko iz kiÅ”te dobiÅ” za doloĆØen denar in so sposobni igrati vse žanre dobro. Sonus na žalost tega ni sposoben. Sonusi so privlaĆØni zaradi svojega izgleda in jih ni težko prodati. Metati 4 jurje za ojaĆØevalnik za sonus... je napaka.
sopra je tudi dobra, boljŔa od electre, samo isti problem... peneze.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gwb



Pridružen/-a: Sob Mar 2009 9:15
Prispevkov: 506
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 27, 2020 17:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

dr.sah je napisal/a:
http://www.audio-kontakt.com/index.php?page=view_ad&id=22904

malo digitalije je notri in room correction


Zelo zelo verjetno (malenkost drugaĆØe spisan kot preostali, ampak vseeno sumljivo podobno) Å”e eden izmed vrste lažnih oglasov na AK.
ƈe bo koga tole zamikalo naj bo ekstra previden.

Oglas je bil odstranjen.
LP

Admin
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
simon740



Pridružen/-a: Sob Sep 2012 15:59
Prispevkov: 975
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 27, 2020 18:40    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Audiomarka je napisal/a:
simon740 je napisal/a:
Audiomarka je napisal/a:
S "temnimi" zvoĆØniki mogoĆØe devialet. Sigurno ne MF, pa karan in ne vem kaj je Å”e bilo.
4 jurje je za amp stran vržen denar za te zvoĆØnike. VeĆØ kot 100W dvomim da rabijo. Z 4 jurje se kupi Zofijo ali kaj podobnega in potem naprej:
https://www.ebay.de/itm/Wilson-Audio-Sophia-I/283807341498?hash=item42143c5bba:g:I~kAAOSw~exeY9-u


DAJ NE SMETI TEME!!

eni bi se morda radi Å”e kaj nauĆØili iz takÅ”nih in podobnih tem, pa zaradi tebe in Å”e nekaterih nastane vsaka tema neberljiva oz. nekoristna.


Tole je smetenje. Tole je nekaj najbolj smiselnega v celi temi.
Devialet v primerjavi z MF pa electrocompaniet? Dejte no... Poleg tega pa sonus ne more imeti za partnerja electrocompaniet, mf, karan in ostalo temneje zveneĆØo elektronito. Pika.
Problem Sonus in podobnih zvoĆØnikov ala Harbeth je da igrajo samo eno stvar dobro. AkustiĆØen smooth jazz, pol jih pa zmanjka. Harbeth je vsaj nevtralen, sonus pa ni. Dynaudio npr. dajejo vtis, da so pri vseh zvrsteh nemoteĆØi, ampak od njih kaj dosti ni, ko jih primerjaÅ” z res dobro robo. Dejte nekaj od te srednjerazredne robe zraven wilsonov pa boste videli. Veliko sem se nauĆØil na lastnih napakah, zato ne posluÅ”am nikogar veĆØ. Tole kar bom zdaj povedal je zato zlato, ne pa smetenje. Sonuse je najbolje prodati in, ĆØe je denar nabaviti Wilsone, ĆØe ga ni pa Focal electra 2. Utopia se mi ne zdi smiselna, ker je predraga in dobiÅ” že Wilsone. Electra 2 je pa precej poceni in ĆØe je prostor problem, je idealna. Oboji zvoĆØniki, so v vrhu tega kar lahko iz kiÅ”te dobiÅ” za doloĆØen denar in so sposobni igrati vse žanre dobro. Sonus na žalost tega ni sposoben. Sonusi so privlaĆØni zaradi svojega izgleda in jih ni težko prodati. Metati 4 jurje za ojaĆØevalnik za sonus... je napaka.
sopra je tudi dobra, boljŔa od electre, samo isti problem... peneze.


No, ker ne želiÅ” veĆØ nikogar posluÅ”ati in ker si se sam veliko nauĆØil iz svojih napak...ni nobene potrebe veĆØ, da odpiraÅ” nove teme ali da smetiÅ” ostale.
Nikogar ne zanima tvoje mnenje o zvoĆØnikih, tukaj se pogavarjamo o ojaĆØevalcih. In Å”e 1x poudarjam ne smeti. Itak si znan po provokacijah. Nevem zakaj ostali "stari maĆØki" Å”e sploh nasedajo tvojim vpraÅ”anjem.

lp
_________________
Sound quality has very little to do with file size
Some people may think that loud sound is = good sound, but the fact is that it is loud and compressed and all dynamics have been sucked out.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kraljmatjaz



Pridružen/-a: Čet Maj 2008 21:27
Prispevkov: 1026
Kraj: Gorica

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 27, 2020 19:03    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ostanimo pri dejstvih:

soba 15 kvadratov
zvoĆØniki SF Cremona Auditor (15cm MidWoofer, 88dB/m, 4ohm)

sem že predlagal Lavardina ISx , doma imam starejÅ”o verzijo IS in mi ĆØudovito dela že dolga leta v podobni sobi, sicer so zvoĆØniki malo bolj obĆØutljivi (92dB) ma redko dvignem volume ĆØez 9 uro....

200 in 300 W monstrume bi kar pustil pri strani.....15cm wuferĆØek ima paĆØ svoje fiziĆØne omejitve. ƈe želiÅ” Metallica live v sobi potrebujeÅ” kaj drugega!!!

Nekdo je omenil Norma IPA140, italijanski high-end, to je super amp, ĆØudovito grajen, nizke impedance mislim, da mu ne delajo problemov in bi zlahka kontroliral Sonus FAberje.

Ker mi je vÅ”eĆØ angleÅ”ki pristop do Hi-fi ja bom predlagal Å”e enega zelo zmogljivega 50 Watneža legendarne SUGDEN

Masterclass ANV50 malo ĆØez 4K eur.

LP,
Miran
_________________
Chi suona, stona. Chi non suona, critica! (R.Muti)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
ajka



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:00
Prispevkov: 3181
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 27, 2020 19:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

kraljmatjaz je napisal/a:
Ostanimo pri dejstvih:

soba 15 kvadratov
zvoĆØniki SF Cremona Auditor (15cm MidWoofer, 88dB/m, 4ohm)

sem že predlagal Lavardina ISx , doma imam starejÅ”o verzijo IS in mi ĆØudovito dela že dolga leta v podobni sobi, sicer so zvoĆØniki malo bolj obĆØutljivi (92dB) ma redko dvignem volume ĆØez 9 uro....

200 in 300 W monstrume bi kar pustil pri strani.....15cm wuferĆØek ima paĆØ svoje fiziĆØne omejitve. ƈe želiÅ” Metallica live v sobi potrebujeÅ” kaj drugega!!!

Nekdo je omenil Norma IPA140, italijanski high-end, to je super amp, ĆØudovito grajen, nizke impedance mislim, da mu ne delajo problemov in bi zlahka kontroliral Sonus FAberje.

Ker mi je vÅ”eĆØ angleÅ”ki pristop do Hi-fi ja bom predlagal Å”e enega zelo zmogljivega 50 Watneža legendarne SUGDEN

Masterclass ANV50 malo ĆØez 4K eur.

LP,
Miran






LP

Lavardin in Sugden žal ne gresta na SF , zvok postane zaspan in dolgoĆØasen, se vleĆØe kot "med" Sad

Å e enkrat svetujem, ni potrebe po ojaĆØevalcu za 4kā‚¬, ker ne bo izplen tak kot bi ga priĆØakovali, ker ti Sonusi gredo v "napredek" do doloĆØene stopnje potem se ustavi, smo probali in nekaj ljudi se je na to temo že opeklo Wink

PS.: Lavrdin vrhunsko paŔe na Focale, Triangle , novejŔe Stenheim ... Kaj imaŔ ti @kraljmatjaz ?
_________________
~ ** ~
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: -
vojko



Pridružen/-a: Ned Maj 2008 16:50
Prispevkov: 940
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 27, 2020 21:36    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kako se vam da,... 6 strani modrovanja za ene male "Pižmavce" pognat.?!?...........
To je spodoben kultiviran lep hiÅ”ni zvoĆØnik, ne rabi "agregata" v dnevni sobi.
Kakega profita od 4000ā‚¬ in nevemkakÅ”nimi elektrarnami ne bo.

Bistven je obĆØutek za "mero", to so že vedli stari Grki.

Se kar strinjam z Ambasadorjem in Ajko :NAD Masters Series M32 , Unison, Acuphasse. Bo vsaj izgledalo lepo, pa tudi igralo.
Frankie je tudi "normalen", verjetno ti ljudje vedo kj delajo, ane?

Dodal pa bi Å”e Yamaho A-S1200. Kvaliteta izdelave je viÅ”ja od veĆØine predlaganih, enako elementov, MM in MC vrhunska, topologija vrhunska.
Izdelek kot se Å”ika, lep old school in paÅ”e k Sonusom. ƈisto niĆØ veĆØ ne potrebujejo. Bi dal pa roko v ogenj, da na teh Sonusih odpihne polovico (visoki, srednji, kontrola) predlaganh.
Je pa seveda treba probati, vse ostalo je slama.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
benma



Pridružen/-a: Ned Jan 2011 17:12
Prispevkov: 1533
Kraj: Kamnica

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 27, 2020 21:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

bogomir 4051 je napisal/a:
benma @ res je, imaÅ” prav. Ampak vedno je Å”e en "ampak". Moji monobloki in predojaĆØevalec so pred 10 leti stali mpc 50k, jaz pa sem jih pred2 leti kupil za ĆØetrino. Ko so bili novi je bil to vrh ponudbe ampov v highend ligi. In brez zamere, to so tudi Å”e sedaj, s tem, da jim cena ne pada veĆØ.

Res ne bi rad, da bi se sliŔalo vzviŔeno, ampak vsi ampi, o katerih se je do sedaj razpravljalo so srednjega ranga, pa niti ne visokega srednjega.

FBI pa je bil pred 10 leti absolutna Å”pica med integrirci in je to tudi Å”e danes. ƈe tega integrirca kupiÅ” danes, lahko za zelo dolgo ĆØasa ali pa za vedno odkljukaÅ” problem "amp".

Ja, ok, ni nov, pa tudi A klasa ni po okusu GoldProfa, ĆØeprav je boljÅ”a od AB.

Lpm


V tem ne vidim nobenega problema. Vsak ima svoj naĆØin. Nekaterim veĆØ pomeni, da imajo vrhunsko, a cenovno dosegljivo opremo starejÅ”ega datuma, drugim pa veĆØ pomeni to, da imajo novo opremo, ki pride v Å”katli, ki je ni Å”e nihĆØe odpiral in Å”e diÅ”i po novem. Podobno kot pri avtomobilih. Nekdo ima raje novega Golfa kot 10 let starega bmw-ja serije 5 ali celo 7. O tem, kdo je tu bolj pameten, bi lahko diskutirali v nedogled.

Napisal sem zato, ker sem @Golprofovo vpraÅ”anje razumel tako kot je zapisal. Zato sem v enem od svojih postov zapisal, da sta parametra 4k in da mora biti amp nov, zelo omejujoĆØa. Ampak tako se je kupec odloĆØil. V svojih postih sem omenjal zgolj ampe, ki ustrezajo tem parametrom.

Seveda ni niĆØ narobe, ĆØe smo se Å”e malo razpisali o ampih na sploÅ”no in o teh konkretnih zvoĆØnikih in kombinacijah. Nastal je kar obsežen seznam primernih kandidatov.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
GoldProf



Pridružen/-a: Pet Nov 2008 15:15
Prispevkov: 527

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 27, 2020 22:08    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

vojko je napisal/a:
...MM in MC vrhunska, topologija vrhunska.

@vojko,
OĆØitno nisi prebral od zaĆØetka. DAC, Phono ne potrebuje.Yamaha tudi ni v ožjem izboru. Preberi tekst v celoti, potem pa se javi z nasveti.


Nazadnje urejal/a GoldProf Ned Dec 27, 2020 22:57; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
vojko



Pridružen/-a: Ned Maj 2008 16:50
Prispevkov: 940
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 27, 2020 22:37    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Od viŔka glava ne boli..........

+ ton kontrole + vsi možni inputi in outputi +preouti.......
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
orbiter



Pridružen/-a: Sre Feb 2020 15:33
Prispevkov: 49
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 28, 2020 00:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

kraljmatjaz je napisal/a:
Ostanimo pri dejstvih:

soba 15 kvadratov
zvoĆØniki SF Cremona Auditor (15cm MidWoofer, 88dB/m, 4ohm)

sem že predlagal Lavardina ISx , doma imam starejÅ”o verzijo IS in mi ĆØudovito dela že dolga leta v podobni sobi, sicer so zvoĆØniki malo bolj obĆØutljivi (92dB) ma redko dvignem volume ĆØez 9 uro....

200 in 300 W monstrume bi kar pustil pri strani.....15cm wuferĆØek ima paĆØ svoje fiziĆØne omejitve. ƈe želiÅ” Metallica live v sobi potrebujeÅ” kaj drugega!!!

Nekdo je omenil Norma IPA140, italijanski high-end, to je super amp, ĆØudovito grajen, nizke impedance mislim, da mu ne delajo problemov in bi zlahka kontroliral Sonus FAberje.

Ker mi je vÅ”eĆØ angleÅ”ki pristop do Hi-fi ja bom predlagal Å”e enega zelo zmogljivega 50 Watneža legendarne SUGDEN

Masterclass ANV50 malo ĆØez 4K eur.

LP,
Miran



Me preseneĆØajo taka razmiÅ”ljanja.
Ker, manjÅ”i kot je zvoĆØnik, veĆØ moĆØi potrebuje za doseganje enake glasnosti kot kak veĆØji.
Tista navedba o obĆØutljivosti 88dB/1W/1m se mi zdi divje optimistiĆØna. Ne poznam kake neodvisne meritve zvoĆØnika primerljive velikosti in konstrukcije, ki bi imel obĆØutljivost tako visoko. Sploh, ĆØe gre res do 46Hz (-6dB).
Potrebujemo torej moĆØ in veliko moĆØi. ZvoĆØnik je iz modernih materijalov in jo tudi prenese (proizvajalec priporoĆØa do 250W). Seveda se obnaÅ”amo odgovorno s potenciometrom. Avdiofili vendar popaĆØenj ne maramo Wink
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
orbiter



Pridružen/-a: Sre Feb 2020 15:33
Prispevkov: 49
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 28, 2020 00:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ajka je napisal/a:


LP

Lavardin in Sugden žal ne gresta na SF , zvok postane zaspan in dolgoĆØasen, se vleĆØe kot "med" Sad

Å e enkrat svetujem, ni potrebe po ojaĆØevalcu za 4kā‚¬, ker ne bo izplen tak kot bi ga priĆØakovali, ker ti Sonusi gredo v "napredek" do doloĆØene stopnje potem se ustavi, smo probali in nekaj ljudi se je na to temo že opeklo Wink

PS.: Lavrdin vrhunsko paŔe na Focale, Triangle , novejŔe Stenheim ... Kaj imaŔ ti @kraljmatjaz ?




Mislim enako o potencialu SF Cremona Auditor zvoĆØnikih, a drugaĆØe o smiselnosti oz. velikosti vložka v ojaĆØevalec.
Pogoste preprodaje in kupovanje novih audio komponent so ponavadi slabe tako za živce kot za denarnico. Zato mislim, da je razumno v ojaĆØevalec vložiti vsoto, ki bo kupila komponento za daljÅ”i ĆØas. In ne take, ki bo ravno zadosti za pogon SF Cremona Auditorjev. Za audifila taki zvoĆØniki zagotovo niso end-game in bo kmalu zaĆØelo srbeti...
Žal je 4kā‚¬ danes malo za novo robo...po mojem skromnem mnenju. OkoliÅ”ĆØine drugje pa znajo biti seveda drugaĆØne.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ambasador



Pridružen/-a: Sre Feb 2011 19:52
Prispevkov: 5984
Kraj: Izola

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 28, 2020 09:33    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

orbiter je napisal/a:
ajka je napisal/a:


LP

Lavardin in Sugden žal ne gresta na SF , zvok postane zaspan in dolgoĆØasen, se vleĆØe kot "med" Sad

Å e enkrat svetujem, ni potrebe po ojaĆØevalcu za 4kā‚¬, ker ne bo izplen tak kot bi ga priĆØakovali, ker ti Sonusi gredo v "napredek" do doloĆØene stopnje potem se ustavi, smo probali in nekaj ljudi se je na to temo že opeklo Wink

PS.: Lavrdin vrhunsko paŔe na Focale, Triangle , novejŔe Stenheim ... Kaj imaŔ ti @kraljmatjaz ?




Mislim enako o potencialu SF Cremona Auditor zvoĆØnikih, a drugaĆØe o smiselnosti oz. velikosti vložka v ojaĆØevalec.
Pogoste preprodaje in kupovanje novih audio komponent so ponavadi slabe tako za živce kot za denarnico. Zato mislim, da je razumno v ojaĆØevalec vložiti vsoto, ki bo kupila komponento za daljÅ”i ĆØas. In ne take, ki bo ravno zadosti za pogon SF Cremona Auditorjev. Za audifila taki zvoĆØniki zagotovo niso end-game in bo kmalu zaĆØelo srbeti...
Žal je 4kā‚¬ danes malo za novo robo...po mojem skromnem mnenju. OkoliÅ”ĆØine drugje pa znajo biti seveda drugaĆØne.

Hehe, Ŕe kako se strinjam z obema (odebeljeni tekst) - stvar izbire.

Se kupi dobrega all-rounderja (6k) in imaŔ odpikan problem ampa. Potem, SF gor ali dol, slej ko prej bo Ŕel od hiŔe, ostal bo pa amp.

Naj spomnim, kot je @bogomir že opozoril, kakorkoli je 6k velik denar, je to entry level high enda. Torej sindikalni minimum za trajno/definitivno reŔitev.

Alternativa so za manjÅ”i denar toda dobro skombinirane naprave (sestavljeno da je suma bistveno veĆØja od posameznih komponent). Tu nas je veĆØina, vkljuĆØno z menoj. Seveda, v takem kadar menjaÅ” eno komponento, se vse podre. In si na zaĆØetku.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Glede insistiranja na Normo - sami 'taljani' radi reĆØejo '...se son rose - fioriranno...' po naÅ”e: .. ĆØe so rože, bodo vzcvetele... Ali po hifijevsko: ĆØe bi kaj bilo na Normi, bi že bila svetovno priznana/poznana. Je dobro narejeno, samo magije ni. Takih kolikor hoĆØeÅ”.
_________________
Carpe Diem


Nazadnje urejal/a ambasador Pon Dec 28, 2020 10:39; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bogomir 4051



Pridružen/-a: Tor Dec 2008 19:42
Prispevkov: 1440
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 28, 2020 10:34    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ambasador @ in ostali. Tako je kot ste povedali in to je bil tudi moj namen, ko sem pisal o FBI. V nekem trenutku imaÅ” možnost, da z nakupom ampa, ta problem odpikaÅ” za zelo dolgo ĆØasa ali pa za vedno. Možnost, da zvoĆØnike in ostale komponente menjaÅ”, ne da bi bilo pri tem bilo treba razmiÅ”ljati Å”e o menjavi amplifikacije je veliko vredna.

lpm
_________________
miro
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 031361550
ambasador



Pridružen/-a: Sre Feb 2011 19:52
Prispevkov: 5984
Kraj: Izola

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 28, 2020 10:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

bogomir 4051 je napisal/a:
ambasador @ in ostali. Tako je kot ste povedali in to je bil tudi moj namen, ko sem pisal o FBI. V nekem trenutku imaÅ” možnost, da z nakupom ampa, ta problem odpikaÅ” za zelo dolgo ĆØasa ali pa za vedno. Možnost, da zvoĆØnike in ostale komponente menjaÅ”, ne da bi bilo pri tem bilo treba razmiÅ”ljati Å”e o menjavi amplifikacije je veliko vredna.

lpm

Mislim da se je zelo dobro razumelo tvoje staliÅ”ĆØe in je sigurno skoraj top reÅ”itev za entry level stroÅ”ek.
Težavica je samo v tem, da @goldprof odklanja rabljene naprave/ verjetno zaradi s tem povezanih tveganj/negotovosti.
FBI je krasen 'pis' opreme, na žalost tudi ekstra glomazen (47kg!), sam ga ne moreÅ” nesti brez posledic (obisk ortopedske bolniÅ”nice Valdoltra da naravnajo hrbtenico in te opremijo z berglami Laughing ). Jaz si ga ne bi upal, kljub 1,9m viÅ”ine in 120Kg (miÅ”ic, hahaha). ƈeprav sem, budala, po stopnicah sam vlaĆØil termoakumulacijsko peĆØ. Ma sem bil mlad in neumen. Zdaj nisem veĆØ mlad Laughing Laughing
_________________
Carpe Diem
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Naslednja
Stran 6 od 7

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe