Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

sqeezebox touch nadgradnja

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
sakala1



Pridružen/-a: Sob Nov 2010 17:04
Prispevkov: 96
Kraj: CELJE

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 21, 2020 15:38    Naslov sporočila: sqeezebox touch nadgradnja Odgovori s citatom

Po dolgem poslušanju sem opazil,da je touch najslabši element v verigi oziroma izvoru glazbe. Zanima me pa kakšen bolj kvaliteten predvajalnik.
Imate kaj izkušenj? Oziroma kaj predlagate (seveda tisti,ki ste probali) v praksi.
Hvala.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 041614173
civo666



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 20:36
Prispevkov: 58
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 21, 2020 21:06    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Bluesound Node 2i.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JanezBlond



Pridružen/-a: Sre Okt 2009 9:50
Prispevkov: 179
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 21, 2020 23:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Nabavi en soliden zunanji dac, morda shunt napajanje za za squeeza, pa bo igralo precej bolje...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mitko



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 23:20
Prispevkov: 344

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 28, 2020 23:57    Naslov sporočila: Re: sqeezebox touch nadgradnja Odgovori s citatom

sakala1 je napisal/a:
Po dolgem poslušanju sem opazil,da je touch najslabši element v verigi oziroma izvoru glazbe. Zanima me pa kakšen bolj kvaliteten predvajalnik.
Imate kaj izkušenj? Oziroma kaj predlagate (seveda tisti,ki ste probali) v praksi.
Hvala.


Doma se mi valja najbolj spimpan SB classic, ki je kadarkoli spilal v Sloveniji. Ce bi rad stestiral, rade volje posodim...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2796
Kraj: Ruše

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 29, 2020 00:32    Naslov sporočila: Re: sqeezebox touch nadgradnja Odgovori s citatom

sakala1 je napisal/a:
Po dolgem poslušanju sem opazil,da je touch najslabši element v verigi oziroma izvoru glazbe. Zanima me pa kakšen bolj kvaliteten predvajalnik.
Imate kaj izkušenj? Oziroma kaj predlagate (seveda tisti,ki ste probali) v praksi.
Hvala.


Zdravo!
Že dolgo predvajam glasbo v digitalnih formatih preko SB Touch in to že od samega začetka priklopljenega na zunanji DAC. Kvaliteta zvoka je povsem na nivoju CD-ja, v določenih primerih še boljša. Zato se pridružujem mnenju tistih, ki pravijo, da poskusi z kvalitetnejšim DAC-em, če si ga lahko kje izposodiš. Jaz sem do nedavnega uporabljal predelan/modificiran Cambridge Audio DacMagic. Seveda pa si lahko omisliš kak modernejši streamer, ki predvaja formate še višjih ločljivosti, ne poznam pa kvalitere tvojega sistema, da bi lahko kar na pamet rekel, če boš s tem pridobil na kvaliteti zvoka ali ne.
_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljšemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
sakala1



Pridružen/-a: Sob Nov 2010 17:04
Prispevkov: 96
Kraj: CELJE

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 01, 2020 08:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sb cslasic sem tudi imel vendar sem prodal,ker mi meni veliko bolj odgovarja od toucha. Hvala pa za vabilo in test.
Uporabljam pa audiolab m-dac zaenkrat je vse vredu vendar bi rad šel na nekaj bolj kvalitetnega in pa vse skupaj v eni škatli...
Malo gledam za temle:CAMBRIDGE AUDIO CXN V2
imate kakšne izkušnje?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 041614173
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe