Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

akustika sobe
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
JANKO
Gost





PrispevekObjavljeno: Ned Jul 05, 2009 17:37    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

krokar je napisal/a:
In si prepriĆØan, da ima to kaj opraviti z akustiko tvoje sobe ali kaj?! Shocked


Ne nekateri so dajali direktne predloge o tem kater ojaĆØevalec, zvoĆØnike naj si izbere SaÅ”o in o opremi niso povedali niĆØ konkretnega. Jaz sem samo hotel dodati nekaj izkuÅ”enj z opremo, ki je bila predlagana.

ƈe nadaljujem z Dynaudio zvoĆØniki v smislu akustike sobe, so moje izkuÅ”nje z njimi kar se akustike v prostoru tiĆØe slabe. ZvoĆØnik audience 60 (morda 62, se ne spomnim veĆØ) je v precej veĆØji sobi kot jo ima SaÅ”o donel, kljub temu da je bil meter od stene. Preden bi se odloĆØil za Dynaudio bi jih zagotovo hotel stestirati doma. V Inteku sem posluÅ”al focus in contour. Contour so se mi zdeli izjemno dobri, vendar ne vem kako bi se obnesli v manjÅ”em prostoru. Mislim, da sem tudi v eni reviji zasledil pri testu focus 140, da se bas zelo slabo obnaÅ”a.

lp
Nazaj na vrh
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
Stran 3 od 3

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe