Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Dedicato a Tartini / Posvečeno Tartiniju 2018
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Dogodki v svetu HI-FI-ja, srečanja
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
fjaka



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 17:04
Prispevkov: 1747
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 25, 2019 18:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

eko, če koga zanima...par novitada iz knjige nedostopne širši javnosti...ta je moja... Very Happy ...








_________________
šoo mazgoon
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fjaka



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 17:04
Prispevkov: 1747
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 25, 2019 18:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom










_________________
šoo mazgoon
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fjaka



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 17:04
Prispevkov: 1747
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 25, 2019 18:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom










_________________
šoo mazgoon
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fjaka



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 17:04
Prispevkov: 1747
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 25, 2019 18:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom










_________________
šoo mazgoon
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 08, 2019 21:16    Naslov sporočila: Prenovljena Tartinijeva rojstna hiša Odgovori s citatom

Najlepša hvala @fjaka za to gradivo o Tartinijevi violini. Je pa violina sedaj dobila svojo sobo in ni več postavljena kot je tudi prikazano na eni od tvojih fotografij iz knjige.

Namreč danes dopoldan so v Piranu svečano odprli kompletno prenovljeno zunanjost ter notranjost Tartinijeve rojstne hiše.


Klik


_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 10, 2019 19:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Še nekaj fotografij s same otvoritve:


































_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 08, 2020 18:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Prav na današnji dan je bil v Piranu rojen Giuseppe Tartini (8. april 1692). Pa si poglejte in poslušajte to odlično izvedbo Trilčka v izvedbi mladega tajvanskega violinista Ray Chana (31 let).


Klik



Ravno dve leti je tudi od "fešte v Piranu. Pozdrav @ambasador and Co., ki ste bili takrat tam.
_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fjaka



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 17:04
Prispevkov: 1747
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 08, 2020 19:33    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

nek_do je napisal/a:
Prav na današnji dan je bil v Piranu rojen Giuseppe Tartini (8. april 1692). Pa si poglejte in poslušajte to odlično izvedbo Trilčka v izvedbi mladega tajvanskega violinista Ray Chana (31 let).


Klik



Ravno dve leti je tudi od "fešte v Piranu. Pozdrav @ambasador and Co., ki ste bili takrat tam.



mladi violinist??

v današnjem času so taki in podobni violinisti že pri 18ih...
_________________
šoo mazgoon
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ambasador



Pridružen/-a: Sre Feb 2011 19:52
Prispevkov: 5982
Kraj: Izola

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 09, 2020 08:00    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

...Ravno dve leti je tudi od "fešte v Piranu. Pozdrav @ambasador and Co., ki ste bili takrat tam....
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Odzdravljam.
Se boš priselil vsaj čez poletje v naše kraje?
Če je karantena še ne pomeni da je potrebno trpeti. Nasprotno, udobno se namesti kar se da ..
_________________
Carpe Diem
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
joztom



Pridružen/-a: Pon Jan 2013 11:07
Prispevkov: 1945
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 09, 2020 10:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Čudoviti spomini na performance, ki je imel, eden redkih, glavno nit dogajanja, rep in glavo, sodelujoči so pa zares naštudirali temo. Od živega nastopa violinista, do odlične predstave gramofona in plošč. Takih predstav v manjših intimnih prostorih izrazito manjka v Sloveniji.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fjaka



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 17:04
Prispevkov: 1747
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 09, 2020 12:45    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

joztom je napisal/a:
Čudoviti spomini na performance, ki je imel, eden redkih, glavno nit dogajanja, rep in glavo, sodelujoči so pa zares naštudirali temo. Od živega nastopa violinista, do odlične predstave gramofona in plošč. Takih predstav v manjših intimnih prostorih izrazito manjka v Sloveniji.


ko to more platit?... Laughing Laughing
_________________
šoo mazgoon
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ambasador



Pridružen/-a: Sre Feb 2011 19:52
Prispevkov: 5982
Kraj: Izola

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 09, 2020 15:08    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

fjaka je napisal/a:
joztom je napisal/a:
Čudoviti spomini na performance, ki je imel, eden redkih, glavno nit dogajanja, rep in glavo, sodelujoči so pa zares naštudirali temo. Od živega nastopa violinista, do odlične predstave gramofona in plošč. Takih predstav v manjših intimnih prostorih izrazito manjka v Sloveniji.


ko to more platit?... Laughing Laughing

Z moje strani za parkirnino in bencin sem dobil.
Priprave so trajale več tednov, zadnji zelo intenzivno. Nisem hotel plačila, entuziazem pri meni se ne plačuje.
Pa so me hoteli manjšinci pojesti, češ nekaj pa le izstavi. Potem so me prijatelji iz izolske manjšine podučili kako deluje mehanizem financiranja manjšin. Če narediš predstave brez stroškov, ti jih odtegnejo za naslednje leto. V bistvu bi jim naredil medvedjo uslugo. Še tako sem jo, s smešnim zneskom.
_________________
Carpe Diem
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fjaka



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 17:04
Prispevkov: 1747
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 10, 2020 13:17    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ambasador je napisal/a:
fjaka je napisal/a:
joztom je napisal/a:
Čudoviti spomini na performance, ki je imel, eden redkih, glavno nit dogajanja, rep in glavo, sodelujoči so pa zares naštudirali temo. Od živega nastopa violinista, do odlične predstave gramofona in plošč. Takih predstav v manjših intimnih prostorih izrazito manjka v Sloveniji.


ko to more platit?... Laughing Laughing

Z moje strani za parkirnino in bencin sem dobil.
Priprave so trajale več tednov, zadnji zelo intenzivno. Nisem hotel plačila, entuziazem pri meni se ne plačuje.
Pa so me hoteli manjšinci pojesti, češ nekaj pa le izstavi. Potem so me prijatelji iz izolske manjšine podučili kako deluje mehanizem financiranja manjšin. Če narediš predstave brez stroškov, ti jih odtegnejo za naslednje leto. V bistvu bi jim naredil medvedjo uslugo. Še tako sem jo, s smešnim zneskom.


@amb@, to je retorično vprašanje, bolj fraza...tipo, k se vstaneš, pogledaš skozi okno na morje put Venecije i sam sebi rečeš: ma ki ovo more platit... Laughing
_________________
šoo mazgoon
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Jul 09, 2020 18:35    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Danes na TV Slovenija 2 ob 22:55 uri pet minutna ponovitev.


_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Avg 02, 2020 11:33    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Danes se v Portorožu v sklopu Tartini 250 (ob 250 letnici smrti) obeta koncert Rimskih filharmonikov s solistom Uto Ughijem.


Klik



_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Dogodki v svetu HI-FI-ja, srečanja Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Naslednja
Stran 6 od 7

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe