Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Triangle borea BR03

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
jobers2



Pridružen/-a: Čet Mar 2019 19:37
Prispevkov: 12
Kraj: NOVO MESTO

PrispevekObjavljeno: Sob Feb 29, 2020 10:10    Naslov sporočila: Triangle borea BR03 Odgovori s citatom

zdravo
zanimam se za nakup bookshelfov ki bodo na stojalih v prostoru 23m2. gledal sem jih veliko vendar so mi predlagali sedaj nove 2020 kolekcijo od TRIANGLE Borea serije in sem sam tudi navdušen kaj ponujajo za ta denar.celoten sist5em bi bil kasneje še zraven njihov center in pa njihov sub ki ga bi poganjala yamaha rxa 680.
tudi v trgovini so mi priporočali to serijo. vizualno so mi tudi super.
bodo pa za poslušanje glasbe pa tudi kakšnega filma 3.1 za filme bo ok ker mislim če imaš dober front je to to tudi pri filmih.
kaj vi menite?
lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
raptor



Pridružen/-a: Čet Jan 2014 11:03
Prispevkov: 175
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Sob Feb 29, 2020 19:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ce imas kvalitetne zvocnike, kar triangle nedvomno so, in kvaliteten stereo ojacevalec, ne rabis center zvocnika, saj stereo sistem sam ponudi iluzijo centralne slike. Raje za ceno center zvocnika vlozi denar v boljsi ojacevalec.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jobers2



Pridružen/-a: Čet Mar 2019 19:37
Prispevkov: 12
Kraj: NOVO MESTO

PrispevekObjavljeno: Sob Feb 29, 2020 20:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja tud sam sem razmislal v tej smeri. Zdaj se moram narociti da grem poslusat malo sistem in bom videl kako in kaj. Je pa res da sam dober front pa je to to.
Kater stereo ojacevalc bi pa bil ok? Ne govorim zdaj o high end ojacevalcih. Pac kater bi bil ok za te zvocnike seveda pa da ma prklucek za sub zraven saj to pa mislim da ma vsak
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jobers2



Pridružen/-a: Čet Mar 2019 19:37
Prispevkov: 12
Kraj: NOVO MESTO

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 25, 2020 21:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Evo nasel krivca ker sem mel povezavo preko vifi ja ni bil vedno ciast signal sem resil z kablom. Drugace so zvocniki TOP za ta denar
Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
LightBit



Pridružen/-a: Pon Okt 2017 23:11
Prispevkov: 2365
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 26, 2020 17:48    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Super. Very Happy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe