Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Bluesound
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Franci



Pridružen/-a: Sre Feb 2009 8:26
Prispevkov: 66
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 15, 2019 23:13    Naslov sporočila: Bluesound Odgovori s citatom

Zanimam se za nakup streamerja Node 2i ali celo vse-v-enem naprave Powernode 2i, ker vidim, da imajo v Audioscapu zdaj akcijo. Berem same dobre reviewje ampak me vseeno zanima, če ima kdo kakšne osebne izkušnje s temi napravami.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bogomir 4051



Pridružen/-a: Tor Dec 2008 19:42
Prispevkov: 1440
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 16, 2019 17:57    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zgodaj jeseni mi je prijatelj posodil za skoraj 2 meseca Node 2, brez "i". Kupil ga je iz druge roke za približno 300€.

Bil sem zelo presenečen, kaj vse ponuja za ta denar. Zna praktično vse resolucije, bere Tidal in MQA, ne zna pa DSD. V mrežo se wi-fi priklaplja v trenutku, povezava je stabilna, niti enkrat mi ni padel ven. Njegov grafični vmesnik je super.

Tonalno je za nianso na temni ali topli strani, vendar ima digitalni eq. Kar se PRATA tiče, ni ravno svetovni prvak, je pa daleč od kakšne zaspanosti.

Z ustrezno kablažo in mogoče boljšim napajanjem najbrž ne bi imel pravice karkoli kritizirati. Node 2i je po testih zvokovno boljši in ima mogoče te mini pomankljivosti že popravljene.

Priznam, da sem bil nad mašino za ta denar navdušen.

Lpm
_________________
miro
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 031361550
Franci



Pridružen/-a: Sre Feb 2009 8:26
Prispevkov: 66
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 17, 2019 23:52    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hvala, Bogomir.

Sem se dogovoril v trgovini, da se oglasim pri njih zdaj čez praznike, ko pridem domov, pa da v živo slišim, kako to igra.

LpF
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bogomir 4051



Pridružen/-a: Tor Dec 2008 19:42
Prispevkov: 1440
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 18, 2019 13:23    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

No, pol pa napiši vtise o napravi .
lpm
_________________
miro
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 031361550
bogomir 4051



Pridružen/-a: Tor Dec 2008 19:42
Prispevkov: 1440
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 18, 2019 13:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Po poslušanju napiši vtise o napravi .
lpm
_________________
miro
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 031361550
bogomir 4051



Pridružen/-a: Tor Dec 2008 19:42
Prispevkov: 1440
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 18, 2019 13:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Po poslušanju napiši vtise o napravi .
lpm
_________________
miro
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 031361550
Franci



Pridružen/-a: Sre Feb 2009 8:26
Prispevkov: 66
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 31, 2019 21:06    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Danes sem bil na Audioscapeju in poslušal Bluesound (hvala še po tej poti Andreju, da si je na ta dan vzel čas).

Bluesound je po moje vrhunski izdelek za vlože denar. Zvokovno bolj topel oz. temnejši. Podoben NAD-u. Do danes sploh nisem vedel, da je zdaj to pod okriljem istega lastnika (sem spadajo še PMC zvočniki).

Zadevo (Node 2i in Powernode 2i) sem poslušal na nevtralnih (in precej dragih) PMC-jih in je zvenelo super. Verjetno bi tudi na kakih Focalih (ki jih smatram bolj svetle) igralo odlično. Kdor pa ima rad veliko basa pa bi mu to sploh priporočal.

Kdor je od nekdaj želel bolj svetel zvok in več detajlov a la Cyrus amplifikacija pa mogoče obvoz in išče kaj druga.

Vsekakor pa price/performance vrhunsko. Pa tudi ljudje v Audioscape...thumbs up!!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bogomir 4051



Pridružen/-a: Tor Dec 2008 19:42
Prispevkov: 1440
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 01, 2020 11:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Node 2i ima digi equ, tako, da si tonalni balans lahko nekoliko prilagodiš.
lpm
_________________
miro
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 031361550
Franci



Pridružen/-a: Sre Feb 2009 8:26
Prispevkov: 66
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 03, 2020 17:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Res je. Sem bil danes še enkrat tam in sem postal zadovoljen lastnik Node 2i.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bogomir 4051



Pridružen/-a: Tor Dec 2008 19:42
Prispevkov: 1440
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 03, 2020 18:56    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Čestitam. Veliko užitkov pri poslušanju.
lpm
_________________
miro
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 031361550
Franci



Pridružen/-a: Sre Feb 2009 8:26
Prispevkov: 66
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 10, 2020 17:27    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hvala. Toplo priporočam vsem, ki iščejo streamer.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
aleksander



Pridružen/-a: Sob Nov 2008 17:47
Prispevkov: 658
Kraj: Ajdovscina

PrispevekObjavljeno: Tor Mar 03, 2020 22:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ste mogoče nanj priklopil tudi zunanji disk?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Yahoo Messenger - naslov MSN Messenger - naslov
Franci



Pridružen/-a: Sre Feb 2009 8:26
Prispevkov: 66
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Mar 03, 2020 22:45    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Nisem, ker ne potrebujem. Lahko pa jutri preverim. Kaj konkretno te zanima?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
aleksander



Pridružen/-a: Sob Nov 2008 17:47
Prispevkov: 658
Kraj: Ajdovscina

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 04, 2020 01:14    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Imam kar veliko albumov v FLACih in me zanima,če je kaj težav z predvajanjem,odzivnost itd..
Daljinca je treba dokupit ali je zraven?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Yahoo Messenger - naslov MSN Messenger - naslov
Franci



Pridružen/-a: Sre Feb 2009 8:26
Prispevkov: 66
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Mar 07, 2020 12:42    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Daljinec je preko aplikacije. Ena boljših ali pa kar najboljša, kar sem jih imel priložnost uporabljat.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Stran 1 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe