Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

soundbar-da ali ne?
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Domači kino
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
ambasador

Pridružen/-a: Sre Feb 2011 19:52
Kraj: izola

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 20, 2018 18:56    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ico je napisal/a:
aja soundbar pa zato ker ima moja zadosti vrtanja v stenah na metre kablov in en kup zvočnikov...to naj bi biu eden od glavnih razlogov...Smile

https://www.youtube.com/watch?v=LNclrCMGrUs
Samo ti buši .. o-ahahaha ..

/pozor.:zapisano je moje stališče, pravica do sprememb pridržana/
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 030389877
ico

Pridružen/-a: Ned Maj 2013 10:00
Kraj: kranj

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 20, 2018 22:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ambasador je napisal/a:
ico je napisal/a:
aja soundbar pa zato ker ima moja zadosti vrtanja v stenah na metre kablov in en kup zvočnikov...to naj bi biu eden od glavnih razlogov...Smile

https://www.youtube.com/watch?v=LNclrCMGrUs
Samo ti buši .. o-ahahaha ..

Smile Very Happy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ico

Pridružen/-a: Ned Maj 2013 10:00
Kraj: kranj

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 09, 2019 10:50    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ambasador je napisal/a:
ico je napisal/a:
očitno je zelo malo zanimanja za soundbar...

Časi soundbarov šele prihajajo. Masa šele sedaj prepoznava uporabnost te rešitve. Popularnost eksponencialno raste, ponudba tudi.
Neglede na hudomušno primerjavo z JBL Paragon, bi za povprečnega avdiofila bilo zelo koristno ako bi soundbar bil mainstream. Bi poslušali boljši stereo, če zaradi drugega ne ker je že v štartu poznana pozicija soundbara v prostoru kot tudi razdalja med zvočniki.
---------------------------------------------------------------------------------------------
V preteklosti je industrija poskusila masovno zalagati entry level ''hifi'' trg s pomočjo 'hifi stolpov', kar jo je tudi spodneslo - ponujena kakovost zvokov je bila krepko pod pričakovanji kupcev. Tako so ti v praksi neuporabni stolpi bili bolj ko ne zbiralci prahu preden so končali na smetišču. Saj pa tudi ceneni surround stolpi ni da gredo dosti bolje skozi - vglavnem čakajo da lastnik preboli investicijo in jih nekega dne z olajšanjem skipa v smeti.

Sedaj, ko so na vrsti soundbari, kaže veliko bolje. Nenazadnje je danes na voljo tehnologija ki so jo včasih samo sanjali.

tudi mene zadnje čase ne prepriča (več)moj sistem glede efektov ki jih isti film ponuja v kinu,zato kr malo(že)razmišljam o kakšnem kvalitetnem soundbar-u,ki so se dodanes že kr lepo razvili in njihovo obdobje šele prihaja... seveda višjega ranga z 7.1(atmos),saj je čedalje več filmov že posnetih v kvalitetnem zvoku 5.1,7.1.seveda samo za filme,za glasbo pa definitivno ostaja pri meni dober stereo...mislim da z omenjeno zadevo ne morem zgrešiti?...ali pač?lp.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Domači kino Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Stran 2 od 2

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu