Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Nizkotonski zvočnik (subwoofer)
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
delfinus

Pridružen/-a: Tor Apr 2008 8:55
Kraj: Laško

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 18, 2019 15:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tako je, BKelec ti bo dal kabel zraven, tak isto kot ti ga da tudi REL.

Za to Yamahco pa lahko nabavis navaden zvocniski kabel. Potrebujes par (levi in desni kanal) ustrezne dolzine. Za svoje sube sem si kabel naredil sam in sicer iz te znore - Van Damme Hi-Fi 2x2.5mm

p.s. Glede nalaganje slike na Audio-kontakt. Klikni spodaj Browse, izbrskas sliko, klikni nalozi. Nato pa moras skopirat link, ki se ti pojavi v spodnjem okvirju in ga prilepis v post, ki ga pises.

lp, d.
dule80

Pridružen/-a: Pet Jun 2014 14:33
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 18, 2019 21:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hvala za informacije. A ma kdo kšn sw od bk elec?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
simon740

Pridružen/-a: Sob Sep 2012 15:59
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 18, 2019 21:40    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz sem imel REL Strata III. Sem bil extra zadovoljen, mi je žal da sem ga potem prodal.
Sem pa bil tik pred tem, da nabavim BK XXLS400. Tudi XLS200 je zelo dober, če ni potrebe po večjem.
Oba se dobro izkažeta predvsem za glasbo.

lp,
Simon
dule80

Pridružen/-a: Pet Jun 2014 14:33
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 19, 2019 13:33    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

A če se naroči iz anglije a moram plačat še kakšne carine ali kakšne druge dodatne stroške?
Nazaj na vrh
delfinus

Pridružen/-a: Tor Apr 2008 8:55
Kraj: Laško

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 19, 2019 13:35    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ne, UK je se v EU zoni. Se pa bo z brexitom verjetno kaj spremenilo, ce ne bodo pri pravi pameti. Imas se cas za narocevanje brez problema se dober mesec. Potem pa sam boh ve kaj bo.

lp, d.
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4
Stran 4 od 4

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu