Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Težave z slušalkami

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
dule80



Pridružen/-a: Pet Jun 2014 14:33
Prispevkov: 209
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Ned Sep 01, 2019 17:18    Naslov sporočila: Težave z slušalkami Odgovori s citatom

Lp. Imam predojačevalec mpa 462 ki nima direktnega priklopa za slušalke. Probal sem zadevo priklopit na monitor output sicer zadeva dela vendar pa samo leva stran? Ali obstaja kakšna rešitev?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lix



Pridružen/-a: Ned Jan 2016 3:17
Prispevkov: 501
Kraj: Med Koprom in Trstom

PrispevekObjavljeno: Ned Sep 01, 2019 19:14    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tudi Van Gogu menda ni delala ena slušalka...

Sem prepričan, da monitor izhod na MPA-462, ni mišljen za vklop slušalk temveč za kontrolni monitor zraven projektorja v kino kabini. Potrebuješ stereo ojačevalnik za slušalke pa ga priklopi na rec out, če ojačevalniku lahko štelaš jakost.
https://www.aik-audio.si/trgovina/mpa-462/

lix
_________________
"Ne moreš dobiti pudinga, če ne poješ mesa."
P. Floyd
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dule80



Pridružen/-a: Pet Jun 2014 14:33
Prispevkov: 209
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 02, 2019 06:52    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hvala. Gre se zato da sem v fazi nakupa nekega dac-a pa da vzamem takega da ma opcijo še za slušalke al pa ne če se da kej drugač zvezat na obstoječ sistem.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
LightBit



Pridružen/-a: Pon Okt 2017 23:11
Prispevkov: 2365
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 02, 2019 10:52    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Saj bi ti rekel, da raje kupi drug predojačevalec z DAC-om in ojačevalcem za slušalke, pa sem videl cene.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dule80



Pridružen/-a: Pet Jun 2014 14:33
Prispevkov: 209
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 02, 2019 11:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja cene so so kar zasoljene ja
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe