Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Akustika sobe in postavitev zvočnikov
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 71, 72, 73

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HIGH-END AUDIO
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
simon740

Pridružen/-a: Sob Sep 2012 15:59
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 20, 2019 12:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Medtem, ko debata teče o zvočnikih, basu, wooferjih, sem se jaz lotil "predelovanja" sedežne garniture. Oba enoseda sem "dopolnil" z absorcijskim materialom, čaka me še predelava troseda.

Že sedaj se pozna razlika. Bass je nekoliko hitrejši, čistejši, črvstejši in tudi sama zvočna slika je boljša, čistejši visoki in srednji toni Surprised Smile
Zadovoljen Smile

lp,
Simon
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ambasador

Pridružen/-a: Sre Feb 2011 19:52
Kraj: izola

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 20, 2019 12:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

@simon, aleluja, važno je to get satisfaction.
--------------------------------------------------------
Po moje ni nič narobe povezati problematiko akustike prostora v odvisnosti od kakovosti zvočnika. Naj se ve.

Kdaj je začel Brad pit? -
Ko je nehal pit Sampras Laughing Laughing

/pozor.:zapisano je moje stališče, pravica do sprememb pridržana/
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 030389877
before

Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Kraj: Ruše

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 20, 2019 13:27    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ambasador je napisal/a:

Kdaj je začel Brad pit? -
Ko je nehal pit Sampras Laughing Laughing

@ambasador:
Vsi vozijo BMW, samo Alan Ford!

@simon740, se opravičujem... Wink

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Tma

Pridružen/-a: Pet Nov 2010 3:06
Kraj: Nova Gorica

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 30, 2019 19:53    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

benma je napisal/a:
Zanimivo razmišljanje... No, MA najbrž niso ravno nek presežek med samostoječimi zvočniki po katerih bi lahko presojali koncepte.

Pred kratkim sem bil na obisku v Inteku in mi je Darko prezentiral hudo dobre 2,5 sistemske Wilson Benesche (mislim, da je cena cca. 10k). Res lepo zvenijo. Zraven je imel še njihov sub, ki tudi pride okrog 10k. Čeprav mi je Darko zelo navdušeno pripovedoval koliko ta sub izboljša zvok, jaz tega nisem slišal. Zame je bil sub povsem odveč.

No jaz tvojega mnenja os omenjenem subu ne delim (pa tudi še en prisoten v sobi) - Poslušali smo Tadiča in Stefanovskega (Krushevo) in Jeffa Becka in je bila razlika zame očitna - ne samo na basu ampak tudi na sami širini (pa še kaj bi se dalo opisat) zvoka.

LP, Tomi
Nazaj na vrh
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HIGH-END AUDIO Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 71, 72, 73
Stran 73 od 73

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu