Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

KATERO KONƈNO STOPNJO NAD C268 ALI MARANTZ MM7025
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
ambasador



Pridružen/-a: Sre Feb 2011 19:52
Prispevkov: 5984
Kraj: Izola

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 07, 2019 09:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

vojko je napisal/a:

.......
Novi se pa tako kot ostali (JBL, Klipsch..) marketinŔko Ŕlepajo na staro slavo.

... spet eno komercialno dizajnersko boolshit brendiranje stare slave...itd

...

Svojega ĆØasa, ko sem obiskoval izolski (ribji) konzervatorij, me je ogovoril penzionistiĆØni znanec:
- ...tiii, ma tiste vaÅ”e sardele niso veĆØ tisto kot so vĆØasih bile ..!!
pa mu odvrnem:
- imaÅ” res - vĆØasih si pojedel eno konzervo in si lahko jaril celo noĆØ. Zdaj ti niti Å”leper konzerv ne pomaga veĆØ.
---------------------------------------------------------------------------------------
_________________
Carpe Diem
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
vojko



Pridružen/-a: Ned Maj 2008 16:50
Prispevkov: 940
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 07, 2019 10:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

True...hehe...'Very Happy'

Portugalske se Å”e da dobit "old-school" v olivnem olju, tko kot se Å”ika....kot vĆØasih.

Probajta.......'Wink'
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ambasador



Pridružen/-a: Sre Feb 2011 19:52
Prispevkov: 5984
Kraj: Izola

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 07, 2019 11:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

vojko je napisal/a:
True...hehe...'Very Happy'

Portugalske se Å”e da dobit "old-school" v olivnem olju, tko kot se Å”ika....kot vĆØasih.

Probajta.......'Wink'

Vsaj enkrat meseĆØno se je v laboratoriju odpiralo konzerve od vse konkurence. TekoĆØa proizvodnja pa je itak bila vsak dan na organoleptiĆØni probi (pokuÅ”ini).

Hehe bom tudi jaz rekel, ma zato: - tiste velike atlantske sardele v portugalskih konzervah niso do kolen naŔim.
DrugaĆØe pa so nazadnje naÅ”e imele spremembo tehnologije (flesh cooker na paro in vakuumsko sesanje drobovine) leta 1985 in so od tedaj iste po okusu - specifika je samo ulov (poletna sardela je bolj mastna, zimski izlov pa bolj pusta, manj mastna).
-------------------------------------------------------------------------------------
Po mojem so se zvoĆØniki veliko izboljÅ”ali napram starim modelom. Sardele so pa tam kot vedno. Kako to doživljamo je druga Å”torija
Laughing
_________________
Carpe Diem
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
vojko



Pridružen/-a: Ned Maj 2008 16:50
Prispevkov: 940
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 07, 2019 13:52    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

[quote="ambasador"]
vojko je napisal/a:
True...hehe...'Very Happy'


Po mojem so se zvoĆØniki veliko izboljÅ”ali napram starim modelom. Sardele so pa tam kot vedno. Kako to doživljamo je druga Å”torija
Laughing



100% drži, to razumem....

Prvi del pa ne ĆØisto, a ti o "ribah" nasploÅ”no vĆØasih?

RjeĆØnik hrvatskog jezika
# Žargonski izrazi iz 70-ih godina proÅ”log veka "maĆØka" i "riba", svima su dobro poznati epiteti kojima se ĆØaste žene koje lepo izgledaju, i privlaĆØe poglede muÅ”karaca.

Ti izrazi su se zadržali i do danaÅ”njih dana, ali verovali ili ne, veƦina vas ne zna koja je u stvari razlika izmeĆ°u dve devojke koje podjednako dobro izgledaju, a jednu pritom zovemo - maĆØka, a drugu - riba! #

Tak da si bil Ambasador? Da si opasan sem vedel, ampak to si pa res nisem mislil;

"Vsaj enkrat meseĆØno se je v laboratoriju odpiralo konzerve od vse konkurence. TekoĆØa proizvodnja pa je itak bila vsak dan na organoleptiĆØni probi (pokuÅ”ini)."

"Hehe bom tudi jaz rekel, ma zato: - tiste velike atlantske sardele v portugalskih konzervah niso do kolen naŔim." To se popolnoma strinjam!!!!

"specifika je samo ulov (poletna sardela je bolj mastna, zimski izlov pa bolj pusta, manj mastna). " Tudi nisem vedel.........



Very Happy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Stran 2 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe