Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Krell fpb CX ksa s 100 200 300?
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HIGH-END AUDIO
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
pinus



Pridružen/-a: Pet Feb 2012 1:16
Prispevkov: 940
Kraj: Nova Gorica

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 31, 2018 19:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

.. kot vedno, potrebno je biti bolj natančni in realni..
Krell se lahko najde, če se hoče.. Jih je kar nekaj v ponudbi tudi na A. Marktu..
Še aktualnih in ne prestarih - še "ta pravih", izpod Dan- ovega peresa..
Vse firme zanima, jih je in jih bo zanimal denar, tudi Pass-ovo..
Krell pa je z Dan-ovim odhodom samo spremenil svoj trend mega elektronik (- npr. A klasa itd..) v današnji green, oz. šparovni trend z materiali, predvsem v napajalnih sklopih itd.. In še živi..To prinese tudi zvočne spremembe, cenovne pa so take, kot so.. Osebno pa me te nove zadeve ne zanimajo..
Zaenkrat je še dovolj "pure" Krell materiala na tržišču..
Ta Pass je dobra izbira za mid-high področje, za kontrolo in "pravo" low end področje pa je potrebno poseči višje...

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 030-353370
markoni



Pridružen/-a: Pon Mar 2009 23:09
Prispevkov: 541
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 01, 2019 02:27    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tako je ! 🤪
_________________
Only trust your hart (ears) ! Elephant man ......
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
speci



Pridružen/-a: Čet Dec 2013 15:02
Prispevkov: 45
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 01, 2019 11:46    Naslov sporočila: Krell Odgovori s citatom

Ja tako je v Sloveniji ko nekaj kupuješ nobenih pravih informacij. Pinus ko sem govoril z vami sem jih pošteno slišal tako da ti ostane spet samo internet. Iskal sem ojačevalnik ki bi bil podoben mojemu bivšemu 300b samo več moči,ter da ne bi zmeraj razmišljal kako bi pa igrala ta lampa ali kakšna druga 300b. In mislim da sem našel. Druga stvar ki me je motila pri tako starem Krellu pa je obnova. Po pogovoru z Damirjem iz Hrvaške,ki mi je prijazno razložil kako je z temi stvarmi. In zdaj razlika v zvoku seveda je, ampak z lahkoto bi lahko živel z prejšnjim 300b. In pa hvala Ambasador tebi eden redkih ki je človeku pripravljen pomagati ne pa pametovati.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 040 414 768
pinus



Pridružen/-a: Pet Feb 2012 1:16
Prispevkov: 940
Kraj: Nova Gorica

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 01, 2019 14:19    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

.. kot sem že navedel, je potrebno biti bolj natančen..
Najprej je treba vedeti, kaj kdo sploh hoče..
Prehajati z vprašanji o amplifikaciji - iz 300b ojačevalcev na 600 w Krell-a in potem končati na 60 w Pass-u - kaže na precejšno konfuznost - že v osnovi..
Potem se gre za iskanje info, oz. nasvetov, ki se jih v resnici sploh ne posluša in se obenem sprašuje na forumu in še kje o istih stvareh..Tam pa se najdejo v glavnem odgovori bralcev neta.. In potem, ko se jih tam (o Krell-ih) ne najde, bi se to prišlo poslušat, pa ne z namenom nakupa - kar mi je ponavadi takoj razvidno iz takih razgovorov..
In zaključek - da v Slo ni pravih info, ko nekdo kaj kupuje..?
Še preveč jih je, vsakovrstnih, a potrebno je znati ločiti zrnje od plevela..
Drugače pa preostane tudi tu audiofilska polenta.. A ne tista instantna, vzeti si je treba čas in odgovori pridejo..

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 030-353370
PURPLE



Pridružen/-a: Ned Jan 2010 19:27
Prispevkov: 235
Kraj: Savinjska

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 25, 2019 16:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zanima me ali je "velika" razlika med KSA 50 IN KSA 50S v zvočnem smislu?
Ima kdo izkušnje z obema, lahko je tudi višji model?
_________________
HI FI - balzam za ušesa...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
joztom



Pridružen/-a: Pon Jan 2013 11:07
Prispevkov: 1946
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 25, 2019 18:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Probaj:
Link
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
delfinus



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 8:55
Prispevkov: 1627
Kraj: Laško

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 25, 2019 19:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Joztomov URL link: klik
_________________
If it sound good and it feel good, then it's musical - James Brown
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HIGH-END AUDIO Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Stran 2 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe