Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Integrirani ojačevalec - kaj kupiti
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 41, 42, 43  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
simon740



Pridružen/-a: Sob Sep 2012 15:59
Prispevkov: 975
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 09, 2018 20:43    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vojko...
nikjer nisem zapisal, da iščem "poceni prehodni" ojačevalec za L150A.
Sem pa rekel, da iščem nekaj do max 1500€ (kar mi je smiselno, glede na to, da naj bi v sistemu za vsako komponento odšteli približno enako - vsaj nekateri tako trdite) --- govorim o rabljenih zadevah seveda.
Izigranega se ne rabiš počutit...sem ti hvaležen za nasvet. Marketinga tudi ni nobenega z moje strani..
Cel forum se trudi Rolling Eyes ? ne bi rekel, pa tega niti ne pričakujem.
Še 1x povdarjam...vprašal sem samo za "predlog" kaj bi bilo smiselno za določen denar (koliko sem pač pripravljen dati) kupiti za pogon JBL-ov.
Ok. Ti si mi naštel nekaj ojačevalcev..hvala. Bom premislil. Morda kaj od tega nabavil in probal.

Se pa definitivno strinjam, da imajo v mojem prostoru "ta mali" manj "težav"
In ker po vaših besedah sodeč noben ojačevalec ne bo pomagal JBL-om da bi lahko igrali v tem prostoru....bodo pač verjetno našli drug dom. Vse ok.

lp,
Simon
_________________
Sound quality has very little to do with file size
Some people may think that loud sound is = good sound, but the fact is that it is loud and compressed and all dynamics have been sucked out.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bogomir 4051



Pridružen/-a: Tor Dec 2008 19:42
Prispevkov: 1440
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 09, 2018 20:52    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja, to so zahrbtne reklamne poteze. Sprašuje samo zato, da je tema ves čas na vrhu in da se o tem, kar bo prodajal, veliko govori.
Sramota !!!

lpm
_________________
miro
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 031361550
simon740



Pridružen/-a: Sob Sep 2012 15:59
Prispevkov: 975
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 09, 2018 21:09    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

bogomir 4051 je napisal/a:
Ja, to so zahrbtne reklamne poteze. Sprašuje samo zato, da je tema ves čas na vrhu in da se o tem, kar bo prodajal, veliko govori.
Sramota !!!

lpm


Pazi česa me obtožuješ....
Me ne poznaš. In se na veliko motiš.

lp,
Simon
_________________
Sound quality has very little to do with file size
Some people may think that loud sound is = good sound, but the fact is that it is loud and compressed and all dynamics have been sucked out.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bogomir 4051



Pridružen/-a: Tor Dec 2008 19:42
Prispevkov: 1440
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 09, 2018 21:14    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Česa naj se pazim ???
A tvojih groženj ???

lpm
_________________
miro
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 031361550
simon740



Pridružen/-a: Sob Sep 2012 15:59
Prispevkov: 975
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 09, 2018 23:14    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

bogomir 4051 je napisal/a:
Česa naj se pazim ???
A tvojih groženj ???

lpm


lepo te prosim no....
Pa kaj smo otroci a kaj?
Kdo komu grozi? A si prebral kaj sem ti napisal?

Me osebno ne poznaš..kako me lahko potem po forumu obsojaš nečesa za kar nimaš utemeljenih razlogov?

Ste hecni eni...

lep pozdrav,
Simon
_________________
Sound quality has very little to do with file size
Some people may think that loud sound is = good sound, but the fact is that it is loud and compressed and all dynamics have been sucked out.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
markoni



Pridružen/-a: Pon Mar 2009 23:09
Prispevkov: 541
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 09, 2018 23:40    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tako jeeeeeee. !!!
_________________
Only trust your hart (ears) ! Elephant man ......
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
aleksander



Pridružen/-a: Sob Nov 2008 17:47
Prispevkov: 658
Kraj: Ajdovscina

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 10, 2018 00:09    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

bogomir 4051 je napisal/a:
Ja, to so zahrbtne reklamne poteze. Sprašuje samo zato, da je tema ves čas na vrhu in da se o tem, kar bo prodajal, veliko govori.
Sramota !!!

lpm


Mislim kakšen nivo komunikacije imaste nekateri tu gor na forumu..Res žalostno.

Človek nekaj vpraša ,ker že tako je forum praktično mrtev in namesto neke normalne debate,izmenjave izkušenj spet nekateri(verjetno fovšije polni) praznite muda tu, ker jih drugje pač ni več prilike.
A se je res tako težko vzdžat in če pač nimaš nič za povedat o temi sami bit tiho.

Jasno je ,da Simonu(osebno ga ne poznam ) na polno dogaja in je zaljubljen v hobi 100nauro.Bli tam vsi enkrat(nekateri tud bomo verjetno doživljensko) in marsikaj plačali,preplačali,zamenjali,bili na zgubi itd..
MA ZNAMO V TEM HOBIJU VSAJ UŽIVAT ZA RAZLIKO OD NEKATERIH!!
Brez zamere lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Yahoo Messenger - naslov MSN Messenger - naslov
bogomir 4051



Pridružen/-a: Tor Dec 2008 19:42
Prispevkov: 1440
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 10, 2018 10:01    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Spoštovani soforumaš @ Aleksander. Če se tvoj post nanaša name, se čutim dolžnega, da nekaj stvari pojasnim.

Simon740@ je že pred Ljubljanskim hifi sejmom iskal nasvete okrog jbl L150. Z veseljem smo se nekateri odzvali. Ker take zvočnike imam, sem mu na ZS ponudil, da naj jih pride k meni poslušat, pa očitno ni našel časa.

Ko je zvočnike kupil je začel spraševati o amplifikaciji in zopet smo mu prijazno odgovarjali. Če bi izrazil željo, bi mu celo posodil ali pa pri meni demonstriral različne ojačevalce. Pa ni bilo odziva.

Nato se je na Bolhi že vsaj 1 teden rolal oglas, da zvočnike prodaja, pa je kljub temu še vedno spraševal o njih.

To se mi res ne zdi v redu. Sem človek, ki rad pomaga in vsakega jemljem kot dobronamernega. Če pa ugotovim, da temu ni tako, pa to tudi povem.

Govoriti o tem, češ " pazi kaj govoriš " in " me sploh ne poznaš " se mi pač ni zdelo v redu. Ja, on je anonimen, jaz pa ne, pod vsakim postom je objavljen moj telefon in vsakdo me lahko pokliče. Z veseljem se bom odzval.

lpm
_________________
miro
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 031361550
simon740



Pridružen/-a: Sob Sep 2012 15:59
Prispevkov: 975
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 10, 2018 10:27    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

@bogomir 4051

Je tako. Sem spraševal o JBL. In res nisem našel časa.


Če bi izrazil željo, bi mu celo posodil ali pa pri meni demonstriral različne ojačevalce. Pa ni bilo odziva

Tudi to je res. Bi lahko. Ampak mi je eden od "ljubiteljev JBL" odsvetoval to potezo, da češ nima smisla hodit poslušat JBL-e na "takšne" ojačevalce, ker itak ne bo zaigralo.

To, da sem zadeve dal v oglasnik...
Rolling Eyes ne razumem ...kaj je narobe. Še vedno iščem rešitev, ampak če ne bo izvedljivo..kot sem rekel, bodo pa nekomu drugemu v veselje.

"me ne poznaš" ...pa ni bila nobena grožnja ...niti nisem anonimen. V oglasu vsepovsod je moja tel. št.

Mogoče pa ni pravi mesec za takšna vprašanja...ste vsi neki "hudi" Wink Smile

Pa res mi je žal, da sem zdaj tudi jaz tako "mimo teme"

Lep pozdrav vsem,
Simon
_________________
Sound quality has very little to do with file size
Some people may think that loud sound is = good sound, but the fact is that it is loud and compressed and all dynamics have been sucked out.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bogomir 4051



Pridružen/-a: Tor Dec 2008 19:42
Prispevkov: 1440
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 10, 2018 11:18    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Simon740 @ da umirimo žogo. Če boš rabil, sem na razpolago. Kljub vsemu, probaj še Krela KAV 400 Xi, mislim, da bi zaigralo, pa tudi v okviru budžeta je.

lpm
_________________
miro
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 031361550
anzec



Pridružen/-a: Ned Jul 2014 19:10
Prispevkov: 230
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 10, 2018 11:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Živijo,

mene pa zanima ali morda že kdo slišal kakšnega line magnetica.
Konkretno me malo mika lm805 (prejšnji 508) ali 219. Bi jih pa imel za poganjanje 15 col tannoyev 93db. Uporbljal bi jih kot končna ali pa kot integrirec, odvisno kaj bi bolj zvenelo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
simon740



Pridružen/-a: Sob Sep 2012 15:59
Prispevkov: 975
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 10, 2018 12:23    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

bogomir 4051 je napisal/a:
Simon740 @ da umirimo žogo. Če boš rabil, sem na razpolago. Kljub vsemu, probaj še Krela KAV 400 Xi, mislim, da bi zaigralo, pa tudi v okviru budžeta je.

lpm


Hvala.
Bom si probal nekaj od tega kje sposodit.

P.S - in res..nobene grožnje nisem imel v mislih s tistimi besedami zgoraj. Če se je tako razbralo...se opravičujem.

lp,
Simon
_________________
Sound quality has very little to do with file size
Some people may think that loud sound is = good sound, but the fact is that it is loud and compressed and all dynamics have been sucked out.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
simon740



Pridružen/-a: Sob Sep 2012 15:59
Prispevkov: 975
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 11, 2018 13:28    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pozdravljeni,

a ima morda kdo Krell-a KAV 400xi ? In bi bil pripravljen, da se ga za kak dan odpove ? Embarassed Smile

lp,
Simon
_________________
Sound quality has very little to do with file size
Some people may think that loud sound is = good sound, but the fact is that it is loud and compressed and all dynamics have been sucked out.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ajka



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:00
Prispevkov: 3181
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 12, 2018 10:32    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

LP

Si že imel Unico Secondo, se ponuja v oglasih Unico 50 za dosssst ugodno, morda bi bilo ša kaj manj ...
Unico 50 ponuja ogromno moči, hudo kontrolo v basu, "smooth" karakter če ti je všeč in zadosti "lampaške zračnosti"...
Če boš zvočnik zadosti umaknil od zida, ga postavil na "špičke" in na kakšen "marmor" pa na "grafit" ali "ebony", povezal s kabli ,ki bodo spustili neovirano skoz muziko bo "zašpilalo" kot je treba Rolling Eyes Exclamation Exclamation Wink

PS.:Če želiš "trši" karakter in db v prostoru, še za sosede zadost pa Unico 100, če si pa še za bolj lampaški karakter je novi Unico Due.

PS.:Za audio nebesa pa je namenjen P70 (KT88 lampe) moč, nevtralni karakter, 3D, zračnost, žal tudi rabljeni niso poceni in zelo težko dobit !!




_________________
~ ** ~
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: -
simon740



Pridružen/-a: Sob Sep 2012 15:59
Prispevkov: 975
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 12, 2018 11:01    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ajka je napisal/a:
LP

Si že imel Unico Secondo, se ponuja v oglasih Unico 50 za dosssst ugodno, morda bi bilo ša kaj manj ...
Unico 50 ponuja ogromno moči, hudo kontrolo v basu, "smooth" karakter če ti je všeč in zadosti "lampaške zračnosti"...
Če boš zvočnik zadosti umaknil od zida, ga postavil na "špičke" in na kakšen "marmor" pa na "grafit" ali "ebony", povezal s kabli ,ki bodo spustili neovirano skoz muziko bo "zašpilalo" kot je treba Rolling Eyes Exclamation Exclamation Wink

PS.:Če želiš "trši" karakter in db v prostoru, še za sosede zadost pa Unico 100, če si pa še za bolj lampaški karakter je novi Unico Due.

PS.:Za audio nebesa pa je namenjen P70 (KT88 lampe) moč, nevtralni karakter, 3D, zračnost, žal tudi rabljeni niso poceni in zelo težko dobit !!





Hvala Dušan.
Sem opazil tega Unico 50 ja.
Zvočnika sta sedaj odmaknjena od zadnje stene 115cm (merjeno od točke, ki je zamaknjena 4cm od sprednje strani zvočnika) in 60cm od stranskih sten (merjeno od zunanjega roba zvočnika). Se je precej popravilo vse skupaj.
O "konicah" spodaj in "podstavku" sem tudi že razmišljal.
Kable pa itak rabim druge, ker ti, ki jih imam so že precej "zdelani" od priklapljanja itd..

Se lahko to zgoraj napisano premakne tudi v bolj primerno temo, da ne smetimo tu.

lp,
Simon
_________________
Sound quality has very little to do with file size
Some people may think that loud sound is = good sound, but the fact is that it is loud and compressed and all dynamics have been sucked out.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 41, 42, 43  Naslednja
Stran 34 od 43

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe