Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

mali oglasi..zmeda

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Ostalo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
drago67



Pridružen/-a: Čet Okt 2008 19:24
Prispevkov: 1087
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 25, 2018 18:39    Naslov sporočila: mali oglasi..zmeda Odgovori s citatom

gledam male oglase....čisto brez veze...nekateri so že vse prodali oglasi pa še kar ostajao in se kopičijo,tako ,da je že cela zmeda...ne razumem ,zakaj še zmeraj ti oglasi...zraven pa pripis prodano....to se mi zdi brez veze... Rolling Eyes
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
habo66



Pridružen/-a: Čet Maj 2010 18:01
Prispevkov: 1077
Kraj: Lenart

PrispevekObjavljeno: Ned Sep 30, 2018 20:07    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ne vem sicer v cem ti vidis zmedo in kaj te zmede, saj ni nic drugega kot pa, da pise zraven prodano.. Sam puscam zato, ker je tudi meni ok, da vidim kaj se je prodajalo in za koliko cca se je prodajalo in ze veckrat sem navezal stik s tistim, ki je to zadevo imel, da sem dobil kaksno info iz prve roke o zvoku itd. Torej kar se mene tice vidim v tem plus, ce bo pa admin rekel drugsce se pa zbrise b.p.
Peace, G
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
drago67



Pridružen/-a: Čet Okt 2008 19:24
Prispevkov: 1087
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 15, 2018 13:43    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

habo66 je napisal/a:
Ne vem sicer v cem ti vidis zmedo in kaj te zmede, saj ni nic drugega kot pa, da pise zraven prodano.. Sam puscam zato, ker je tudi meni ok, da vidim kaj se je prodajalo in za koliko cca se je prodajalo in ze veckrat sem navezal stik s tistim, ki je to zadevo imel, da sem dobil kaksno info iz prve roke o zvoku itd. Torej kar se mene tice vidim v tem plus, ce bo pa admin rekel drugsce se pa zbrise b.p.
Peace, G


zakaj...odgovor je preprost,ker se nabira en kup strani oglasov-robe,ki je že prodana...in ker je tega špeha že toliko ,postaja vse skupaj nepregledno.vsaj jaz tako gledam na to zadevo. lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fjaka



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 17:04
Prispevkov: 1747
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 15, 2018 14:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

še večji shit je če je zadeva prodana pa tega ne piše....zmeda x 2... Confused ...
_________________
šoo mazgoon
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
delfinus



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 8:55
Prispevkov: 1627
Kraj: Laško

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 15, 2018 14:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Js pa razmisljam podobno kot habo, ko lahko bivsega lastnika povprasas o izkusnjah. Slednje ima neko dodatno vrednost, ki jo druge strani z oglasi nimajo. Sicer pa oglase avtomaticno razvrsca po datumu in se takoj vidi kaj je aktualno in kaj ni. Tudi po kategorijah se jih lahko na hitro filtrira in je vse on the fly. Sam nimam nobenih tezav z iskanjem po oglasih, pa sem kar ze nekaj robe tudi kupil in prodal preko AK.

Ne verjamem, da kdo dejansko upa, da je oglas, ki je bil vpisan pred nekaj leti se vedno tretiran kot aktualen. Oglas z robo se pod normalnimi okoliscinami po dolocenem casu obnovi, da skoci na vrh in da je bolj viden uporabnikom.

lp, d.
_________________
If it sound good and it feel good, then it's musical - James Brown
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
twom



Pridružen/-a: Sob Feb 2009 21:47
Prispevkov: 221
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 15, 2018 18:57    Naslov sporočila: Re: mali oglasi..zmeda Odgovori s citatom

drago67 je napisal/a:
gledam male oglase....čisto brez veze...:
Forumu je v interesu da ima čim več linkov, in googlovih pajkov, in čim več klikov, beri: prihodkov od oglasov
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
LightBit



Pridružen/-a: Pon Okt 2017 23:11
Prispevkov: 2365
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 15, 2018 19:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

delfinus je napisal/a:
Ne verjamem, da kdo dejansko upa, da je oglas, ki je bil vpisan pred nekaj leti se vedno tretiran kot aktualen. Oglas z robo se pod normalnimi okoliscinami po dolocenem casu obnovi, da skoci na vrh in da je bolj viden uporabnikom.

Jaz mislim, da bi bilo bolje, če bi bilo treba podaljševati oglase kot na Bolhi. Tako bi bila večja verjetnost, da je še aktualen.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fjaka



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 17:04
Prispevkov: 1747
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 15, 2018 20:15    Naslov sporočila: Re: mali oglasi..zmeda Odgovori s citatom

peter_nn je napisal/a:
drago67 je napisal/a:
gledam male oglase....čisto brez veze...:
Forumu je v interesu da ima čim več linkov, in googlovih pajkov, in čim več klikov, beri: prihodkov od oglasov


daj malo to razloži...na kakšen način imajo nekomercijalni oglasi na forumu prihodke...a lastnik foruma izdaja račun??????.... Rolling Eyes
_________________
šoo mazgoon
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fjaka



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 17:04
Prispevkov: 1747
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 15, 2018 20:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

delfinus je napisal/a:
Js pa razmisljam podobno kot habo, ko lahko bivsega lastnika povprasas o izkusnjah. Slednje ima neko dodatno vrednost, ki jo druge strani z oglasi nimajo. Sicer pa oglase avtomaticno razvrsca po datumu in se takoj vidi kaj je aktualno in kaj ni. Tudi po kategorijah se jih lahko na hitro filtrira in je vse on the fly. Sam nimam nobenih tezav z iskanjem po oglasih, pa sem kar ze nekaj robe tudi kupil in prodal preko AK.

Ne verjamem, da kdo dejansko upa, da je oglas, ki je bil vpisan pred nekaj leti se vedno tretiran kot aktualen. Oglas z robo se pod normalnimi okoliscinami po dolocenem casu obnovi, da skoci na vrh in da je bolj viden uporabnikom.

lp, d.


ne razumem tega...a ti tečnariš človeku, ki je prodal zadevo "leta nazaj"???....kadarkoli....briga me...če me kaj zanima takoj vprašam ali brez razmišljanja pošljem ponudbo....kake izkušnje...na srečo večkrat profitiraš ker prodajalec nima izkušnje...pa ne me narobe razumet...
če se trudiš da leta in leta, "mesece", prodajaš zadevo da bi profitiral, sorry,tempi passati.... Cool
_________________
šoo mazgoon
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
delfinus



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 8:55
Prispevkov: 1627
Kraj: Laško

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 15, 2018 21:43    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

@fjaka
ne tecnarim, prijazno vprasam, ce me kaj zanima. Nekateri so tudi ljubitelji in imajo nekatere izkusnje z opremo in to je lahko nepogresljiv vir informacij. Habo ima tukaj prav. Brisati nima smisla, ker je sortiranje zelo pregledno in se ve kaj so novi oglasi in kaj stari. Pa se iskanje po kljucnih besedah in kategorije, ki jih imajo oglasi znatno olajsajo iskanje.
Sam sem vse svoje oglase oznacim tudi s prodano. Prodajam pa trenutno nic in tudi nikoli se nisem pretirano mucil. In tudi mene je ze kar nekaj ljudi vprsalo glede izkusenj z robo, ki sem jo prodajal takrat ali pa znatno kasneje, to je to.
lp, d.
_________________
If it sound good and it feel good, then it's musical - James Brown
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fjaka



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 17:04
Prispevkov: 1747
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 15, 2018 21:53    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

delfinus je napisal/a:
@fjaka
ne tecnarim, prijazno vprasam, ce me kaj zanima. Nekateri so tudi ljubitelji in imajo nekatere izkusnje z opremo in to je lahko nepogresljiv vir informacij. Habo ima tukaj prav. Brisati nima smisla, ker je sortiranje zelo pregledno in se ve kaj so novi oglasi in kaj stari. Pa se iskanje po kljucnih besedah in kategorije, ki jih imajo oglasi znatno olajsajo iskanje.
Sam sem vse svoje oglase oznacim tudi s prodano. Prodajam pa trenutno nic in tudi nikoli se nisem pretirano mucil. In tudi mene je ze kar nekaj ljudi vprsalo glede izkusenj z robo, ki sem jo prodajal takrat ali pa znatno kasneje, to je to.
lp, d.


alo kumpanjo....valjda ne misliš da sem bil agresiven...ni letelo na tvoj račun...osebno mislim da se na lokalnih forumih vlečejo oglasi samo zaradi neaktivnosti soforumašev, šlamperaj...eni se prijavijo samo zaradi tega da dajo oglas....nič narobe...samo če jezadeva prodana, napiši prodano in poradiraj čez kak mesec, če ni, zmanjšaj ceno in obnovi oglas, starega umakni....simple...
_________________
šoo mazgoon


Nazadnje urejal/a fjaka Pon Okt 15, 2018 22:01; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fjaka



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 17:04
Prispevkov: 1747
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 15, 2018 22:00    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

pa da dokončam svojo zgodbo....vsak svoj oglas sem pustil tako kot na bolhi...če sem kaj prodal, sem napisal PRODANO.....
kakorkoli mislim da bi admin mogel poradirati vse oglase starejše od 6 mesecev.....pa sem pretiral....tri bi bilo dovolj....mogoče bi se folk bolj aktiviral....zadeva bi bila bolj pregledna....

še najbolj na jetra mi gre, ko prodajalec napiše ceno "po dogovoru" ali 0 evrov, 2 evrov...

in ajde, napiši to na Ebayu če si upaš....hmmmmmmmm
_________________
šoo mazgoon
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Ostalo Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe