Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

JBL - Še vedno kvalitetna firma?
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
LightBit



Pridružen/-a: Pon Okt 2017 23:11
Prispevkov: 2365
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 20, 2018 19:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

JBL ima veliko različnih cenovnih razredov.
Morali bi primerjati isti cenovni razred.

BTW, Peerless so po kvaliteti čisto blizu ScanSpeak-om, pa precej cenejši.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pinus



Pridružen/-a: Pet Feb 2012 1:16
Prispevkov: 940
Kraj: Nova Gorica

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 20, 2018 20:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

...f..k, a tu smo šele pri cenovnih razredih...
.. govora je bilo o tem, ali je še jbl kvalitetna firma ali ne, vs. konkurenci - torej o top modelih.., ne o zvočnikih za budilko in za na verando...

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 030-353370
AndrejS



Pridružen/-a: Tor Dec 2010 17:03
Prispevkov: 930
Kraj: Gorica

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 20, 2018 20:38    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pinus,

Jaz sem rekel, da je svetloba leta narazen. Ena JBL firma dela igrace, druga JBL firma dela
omarce, in tretja JBL firma dela ultra drage zvocnike na osnovi starih.

Cilj mojega zivljenja najbrz ni gledat kaj JBL pocne. Tudi nisem vedel, da je padel pod Harman, in Harman pod Samsung. Zdej vsaj vem neki vec. Si ti to vedel?

Ali je to se dobra firma? Meni se vidi, da so tri. JBL je delal res dobre zvocnike in si imel kaj izbirat. Ce isces JBL zvocnik danes kot navaden smrtnik, bos kupil JBL home edition?

Jaz bi brez razmisljat gledal po vintage oglasih. Ce pa se je printerju za denar sfuzlalo in je stiskal krepko viska, pa itak lahko izbiras se kaj drugega. Ane?

Kot sem ze veckrat rekel, sem jaz mojim peerlesom v ivrki in vsem kar je spodaj se nalozeno zelo zadovoljen. Polk pa tud ni svoh roba za imet na policki.Na stara leta ko se znizaz pasovna sirina spilajo lih tolk dobro kot JBL.


Andrej
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pinus



Pridružen/-a: Pet Feb 2012 1:16
Prispevkov: 940
Kraj: Nova Gorica

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 20, 2018 20:58    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

@ ok, andrej, če gledamo v tem kontekstu razčlenitve firme, kot jo navajaš, pa kupovanje njih home consumer produktov, to drži, pa gledano podjetniško - to gre pač nekam..
Moj komentar na @nlp- jevo vprašanje iz naslova, se je nanašal samo na njih še aktualne top proizvode, vs konkurenci.. - torej ali so ali niso kvalitetni, cena je tu zdaj druga stvar... In mislim, da so v ožjem svetovnem vrhu po kvaliteti.. So še v proizvodnji, dobijo se tudi že second hand, tudi za koga dosegljivo ceno...
Kar se tiče Cizek in Polk, so za svoj denar brez konkurence.. A za kaj več, je žal treba poseči po čem drugem, seveda tudi v žep..
Za sedaj, "instrumenti" pokažejo vsako mini spremembo, ko pa enkrat tega ne bo več, se bomo ukvarjali s čim drugim.... haha..


lp


Nazadnje urejal/a pinus Čet Sep 20, 2018 21:04; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 030-353370
LightBit



Pridružen/-a: Pon Okt 2017 23:11
Prispevkov: 2365
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 20, 2018 21:03    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

pinus je napisal/a:
...f..k, a tu smo šele pri cenovnih razredih...
.. govora je bilo o tem, ali je še jbl kvalitetna firma ali ne, vs. konkurenci - torej o top modelih.., ne o zvočnikih za budilko in za na verando...

lp

Potem lahko zaključimo da je JBL zakon in gremo potem vsi kupit JBL Bluetooth zvočnik.

Navadnim smrtnikom se bolj splača kupit stare JBL.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pinus



Pridružen/-a: Pet Feb 2012 1:16
Prispevkov: 940
Kraj: Nova Gorica

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 20, 2018 21:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

@Lidht.., to je tvoj zaključek, sam tega nisem nikjer izjavil..

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 030-353370
NLP



Pridružen/-a: Tor Nov 2009 10:01
Prispevkov: 1035
Kraj: Drugje

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 21, 2018 18:03    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

... btw nisem jaz odprl teme, izgleda da se je izbrisal originalni avtor.
Kar nekaj postov manjka, ne spomnim se kdo je odprl, samo odpisal sem.

A tako kot lepo rečeno, "nekad bilo", sedaj za velike denarje prodajajo upgrejdane verzije, nič kaj vrhunskega ampak recimo da je v redu za veliki denar (top modeli).

...dandanes z DSP-ji in elektroniko naredijo specifikacije kakršne želiš... tista stara, vse lahko izmeriš okusa pa ne, menda je Kuzma avtor.
_________________
Nenad P.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
vojko



Pridružen/-a: Ned Maj 2008 16:50
Prispevkov: 940
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 21, 2018 19:00    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ozirona legendarna Lojze Petrle:
"Če bo oglato bo kramp, če bo okroglo pa lopata".


Vse ostalo je stvar okusa, preference in denarja
Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pinus



Pridružen/-a: Pet Feb 2012 1:16
Prispevkov: 940
Kraj: Nova Gorica

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 21, 2018 19:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

... torej, to temo je odprl @NLP.. , kar je razvidno iz foruma - pod avtor teme in tudi od nadaljevanja z @LightBit-ovim postom..
In zadeve o jbl "slučajno" , kot je opazno, kar spremljam...haha...
Mislim, da to kar pišeš sedaj, si že izjavil in nima smisla ponovno nabijat dalje, pa tudi sedaj obračat na okuse ni relevantno..
Kot sem že napisal.., lahko se začne obdelovati v tem stilu tudi kakšen drugi brand, lahko tudi s takim žarom, kot se ga izkazuje tukaj..
Kar izvolite...


lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 030-353370
markoni



Pridružen/-a: Pon Mar 2009 23:09
Prispevkov: 541
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Sep 22, 2018 12:35    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tako je !
_________________
Only trust your hart (ears) ! Elephant man ......
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
NLP



Pridružen/-a: Tor Nov 2009 10:01
Prispevkov: 1035
Kraj: Drugje

PrispevekObjavljeno: Sob Sep 22, 2018 13:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

... teme nisem odprl jaz, niti ne vem zakaj bi jo. Avtor se je ocigledno izbrisal, lahko preveri admin ce ima to moznost, niti na misel mi ne bi prislo da bi odpiral temo na JBL ker ni kaj posebnega, raje odprem o Lipinskih ali Duntech ipd. Zakaj pa se je orig. avtor izbrisal?
_________________
Nenad P.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
pinus



Pridružen/-a: Pet Feb 2012 1:16
Prispevkov: 940
Kraj: Nova Gorica

PrispevekObjavljeno: Sob Sep 22, 2018 15:43    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

.. glej @ nlp, je že smešno.., lahko obrneš ploščo, ker je že vsem vse jasno okrog tega..

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 030-353370
NLP



Pridružen/-a: Tor Nov 2009 10:01
Prispevkov: 1035
Kraj: Drugje

PrispevekObjavljeno: Ned Sep 23, 2018 18:39    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

glej @ pinus, kaj pa bi imel od tega
_________________
Nenad P.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
gerchy



Pridružen/-a: Pon Sep 2008 10:43
Prispevkov: 670
Kraj: 03

PrispevekObjavljeno: Ned Sep 23, 2018 19:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Razlaga je preprosta.

Administrator/moderator je odvojil temo od ene druge. In ker je to storil od ene objave naprej, zdaj zgleda kot da je avtor tiste objave avtor teme.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
pinus



Pridružen/-a: Pet Feb 2012 1:16
Prispevkov: 940
Kraj: Nova Gorica

PrispevekObjavljeno: Ned Sep 23, 2018 20:48    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

.. razlaga je ta..., da je bila tema odprta z naslovom: JBL in @NLP - jevim postom..
Potem je bilo šele spremenjeno v: - JBL- Še vedno kvalitetna firma?
Ta sprememba pa bi znala biti administratorjeva.. Ta bo vedel..
Pa saj niti ni več važno..
Tu imamo otvoritve, sejme itd...Uživajte..

Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 030-353370
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Naslednja
Stran 11 od 15

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe