Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Popravilo Edifier M3600D

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
car100



Pridružen/-a: Čet Jan 2017 1:00
Prispevkov: 8
Kraj: Lj

PrispevekObjavljeno: Ned Jul 22, 2018 19:09    Naslov sporočila: Popravilo Edifier M3600D Odgovori s citatom

Pozdravljeni, žal se je med poslušanjem zvočnikov pripetila nezgoda (na Fb strani se je pomotoma odprl video z glasnim zvokom za 3 sek in mi žal uničilo zvočnike). Sicer še delujejo nekje v 30% kar bi moralo, bass zvok je slabši in zvok ni čist. Ima kdo izkušnje se splača popravljat, verjetno na to garancije ni?

Za vsak odgovor že vnaprej hvala! Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
LightBit



Pridružen/-a: Pon Okt 2017 23:11
Prispevkov: 2365
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Ned Jul 22, 2018 19:37    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ali se kaj vidi kakšna poškodba?

Glede garancije ne vem, ampak jaz bi pričakoval, da so aktivni zvočniki dizajnirani tako, da se ne uničijo ne glede na to kaj predvajaš.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
car100



Pridružen/-a: Čet Jan 2017 1:00
Prispevkov: 8
Kraj: Lj

PrispevekObjavljeno: Ned Jul 22, 2018 19:52    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

LightBit je napisal/a:
Ali se kaj vidi kakšna poškodba?

Glede garancije ne vem, ampak jaz bi pričakoval, da so aktivni zvočniki dizajnirani tako, da se ne uničijo ne glede na to kaj predvajaš.


Poškodba ni vidna nikjer sem gledal pod močno svetlobo nisem pa nič odpiral ker nism profi v tem. Še največji fail je da volumen nastavljaš preko gumba ki gre v neskočno +-Sad
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
LightBit



Pridružen/-a: Pon Okt 2017 23:11
Prispevkov: 2365
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Ned Jul 22, 2018 20:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ali vidiš gumo na basovcu (ali se vidi pod mrežo)?
Morda vidiš zvočnik, kako se premika me igranjem?

Jaz mislim, da bi to morali popravit/zamenjati v okviru garancije. Nimam pa izkušenj z tem, kako je v teh primerih.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
car100



Pridružen/-a: Čet Jan 2017 1:00
Prispevkov: 8
Kraj: Lj

PrispevekObjavljeno: Ned Jul 22, 2018 20:39    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

LightBit je napisal/a:
Ali vidiš gumo na basovcu (ali se vidi pod mrežo)?
Morda vidiš zvočnik, kako se premika me igranjem?

Jaz mislim, da bi to morali popravit/zamenjati v okviru garancije. Nimam pa izkušenj z tem, kako je v teh primerih.


Guma se vidi, premikanja jaz ne opazim ga že pred nesrečo ni bilo vsaj opaziti ni bilo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
LightBit



Pridružen/-a: Pon Okt 2017 23:11
Prispevkov: 2365
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Ned Jul 22, 2018 21:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Če nikoli ni bilo vidnega premikanja ga preveč šparaš.

Probaj z garancijo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe