Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

SERVIS HI FI NAPRAV

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
masi



Pridružen/-a: Sre Sep 2009 18:43
Prispevkov: 4
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Sep 05, 2009 13:26    Naslov sporočila: SERVIS HI FI NAPRAV Odgovori s citatom

Spoštovani,
V okvari imam Technics SU A5 MKII, končno stopnjo in NAD Receiver 701 in bi jih rad spravil v uporabno stanje! Ali mi lahko kdo svetuje dober in predvsem kvaliteten servis pri nas!!
MASI
_________________
Spoštovani,
V okvari imam Technics SU A5 MKII, končno stopnjo in NAD Receiver 701 in bi jih rad spravil v uporabno stanje! Ali mi lahko kdo svetuje dober in predvsem kvaliteten servis pri nas!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 031 321059
Numb



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01
Prispevkov: 1127
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Sep 05, 2009 14:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Spremo na Celovški v Lj je meni ravno pred kratkim popravil Nad-a, pa tudi nekaj drugih kosov predtem, pa se mi zdi v redu in ugoden.

Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
vojko



Pridružen/-a: Ned Maj 2008 16:50
Prispevkov: 940
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Sob Sep 05, 2009 17:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Spremo Iztok 041 839473.

Izjemen serviser z izjemnim znanjem. Car skratka.

Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
masi



Pridružen/-a: Sre Sep 2009 18:43
Prispevkov: 4
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Sep 05, 2009 18:07    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hvala za odgovor! Se bom pozanimal, kaj lahko naredi!
Hvala
MASI
_________________
Spoštovani,
V okvari imam Technics SU A5 MKII, končno stopnjo in NAD Receiver 701 in bi jih rad spravil v uporabno stanje! Ali mi lahko kdo svetuje dober in predvsem kvaliteten servis pri nas!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 031 321059
drago67



Pridružen/-a: Čet Okt 2008 19:24
Prispevkov: 1087
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 07, 2009 10:00    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

miloš.. fužine...ljubljana 040257179

popravil in obnovil mi je že okoli 20 vintage receiverjev in integriranih ojačevalcev.popravlja pa tudi vse ostalo od starejših tv do lcd in plazma tv.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
masi



Pridružen/-a: Sre Sep 2009 18:43
Prispevkov: 4
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 07, 2009 10:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hvala tudi za to obvestilo!
Lp
MASI
_________________
Spoštovani,
V okvari imam Technics SU A5 MKII, končno stopnjo in NAD Receiver 701 in bi jih rad spravil v uporabno stanje! Ali mi lahko kdo svetuje dober in predvsem kvaliteten servis pri nas!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 031 321059
DOLAR



Pridružen/-a: Tor Jul 2009 14:03
Prispevkov: 746
Kraj: bUNGA bUNGA

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 07, 2009 13:41    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

:?

Nazadnje urejal/a DOLAR Sob Maj 14, 2011 18:56; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2796
Kraj: Ruše

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 07, 2009 13:58    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

DOLAR je napisal/a:
Pooblaščen servis za NAD je v Kranju oz. tam blizu. Mislim, da se imenuje Duel. Popravlja tudi razne Gryphone, Primare...
Imam zelo dobre izkušnje z njim v zvezi s popravili, glede cen pa težko sodim. Meni se niso zdele nizke.

lp


Z tem servisom (DUEL) imam tudi jaz dobro izkušnjo, saj so mi servisirali kasetofon (menjava glave), in še danes deluje kot nov. Sicer ne pri meni, ker sem ga prodal bratu, zato sem tudi na tekočem z stanjem kasetofona.
_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljšemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
masi



Pridružen/-a: Sre Sep 2009 18:43
Prispevkov: 4
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 07, 2009 15:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hvala za nasvet.
M
_________________
Spoštovani,
V okvari imam Technics SU A5 MKII, končno stopnjo in NAD Receiver 701 in bi jih rad spravil v uporabno stanje! Ali mi lahko kdo svetuje dober in predvsem kvaliteten servis pri nas!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 031 321059
Mostec



Pridružen/-a: Sre Sep 2014 17:55
Prispevkov: 65
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 09, 2018 14:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Na Bolhi sem kupil vrhunski cd player v okvari. Prodajalec je dejal da ni imel časa z iskanjem serviserja.

CD player sem nesel k prvemu serviserju v LJ, ki je po pregledu ugotovil, da se je že nekdo mučil in zamenjal en kondenzator in da bo poiskusil vse kar je v njegovi moči. Čez teden dni tel. klic: "cd player se ne da popraviti" Sad

Nesem komponento k drugemu serviserju, čez par dni klic in odgovor: "cd player se ne da popraviti" Sad

Pri tretjem serviserju po 14 dnevih dobim klic, da naj pridem po predvajalnik ker se ga ne da popraviti. Sad

Zaupam svoj ponesrečen nakup prijateljem. Nakar eden izstreli: MILOŠ IZ FUŽIN!?
Vprašam kdo je to? Odgovor enak prvemu: Miloš iz Fužin?! On ti bo to zrihtal 100%, njemu nesi. A zdej bodo pa Fužinci popravljali komponento al kaj?! Nimam več ne živcev ne časa, prodal ga bom na ebayu kot nedelujočega za dele, sem dejal! NE, K MILOOŠUUU GA NESIII !!!! OK, pa bom.

Odnesem predvajalnik Milošu na Brodarjev trg v ponedeljek. Prvi pogled na servis v polkletni etaži, kjer so komponente naložene od tal do stropa ni bil ravno obetaven. Mojster prime napravo v roke in pove da je še ni videl in ne pozna proizvajalca. Takoj ga odpre in pokomentira. Ta drugi vtis je meni nekaj obetal, tip se res spozna na drobovje. "Se slišiva konec tedna" mi je dejal.

Že v sredo dobim klic: VAŠ CD PLAYER JE POPRAVLJEN, LAHKO GA PREVZAMETE!

Kaj naj še dodam? Cena servisa je bila zelo sprejemljiva!

VSE POHVALE ZA G. MILOŠA IZ FUŽIN!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe